Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от bo debeliya Преглед на мнение
    Човек за 100лв. какволи не прави.Камоли АЗ
    много си подбил ценатадругите 100 лв.къде са
    [FONT=System][/FONT]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Ако има някой, който му се кара днес следобяд, аз съм навит, само да е някой "по-лек" маршрут ........
      2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
      2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
      2007 HOMDA FMX 650

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        и от мен много успехи на софийското састезанийце за наште момчета и наи вече за за пратеника от Гьбене реисинг тиим наш тишко които имал малко проблемчета оште преди састезанието ама нали вече е голямо момче се справил.Аиде успехи

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Момчета за утре някой желаещ да се укаляме ааа

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от ivo 3 Преглед на мнение
            Момчета за утре някой желаещ да се укаляме ааа
            Аз,предлагам 'B' групата.Утре в 10.00 на лукойла,да потренираме,че да стигнем състезателите.Ако има желаещи да заповядат.Моля да няма сърдити от това,че сме 'B' група нали трябват тренировки,че да стигнем поне 'Б' група.
            [FONT=System][/FONT]

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
              Аз,предлагам 'B' групата.Утре в 10.00 на лукойла,да потренираме,че да стигнем състезателите.Ако има желаещи да заповядат.Моля да няма сърдити от това,че сме 'B' група нали трябват тренировки,че да стигнем поне 'Б' група.
              Шипка аз съм на линия

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Момчета, през седмицата има ли навити за каране ? Вторник или сряда примерно ? Мисля да покарам по вашите пътеки през 9-те чучура до Енина , там да пообиколим малко прословутите енински пътеки и назад. Джартата не го искам да кара с мен, че много опуска завоите ( ама то така, цял ден като дърпа някъква течност от раницата с неизяснен произход ). Ако има желаещи да се впускаме в битката .

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Джарто.!!!Пусни някакъв коментар за София?
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    какво стана сьс нашите шампиони нама ли коментарчета и снимки чакаме

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от YAMAHA YZ666F Преглед на мнение
                      какво стана сьс нашите шампиони нама ли коментарчета и снимки чакаме
                      Отлично представяне на първи кръг от РШЕ София-2009г.
                      Децата ни скриха топките,обраха всичките първи места,вторите места бяха за жените,а ние "мъжете" си клатихме топките по трасетата.Някой мъже имаха огромно желание да постигнат нещо,но резултатите са на лице.Дебютантите останаха много доволни.Като цяло състезанието протече перфектно и без аварийно,което в крайна сметка е желанието на всички да се приберем живи и здрави.
                      Последно редактирано от Ненката; 27-04-09, 12:14.

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                        Отлично представяне на първи кръг от РШЕ София-2009г.
                        Децата ни скриха топките,обраха всичките първи места,вторите места бяха за жените,а ние "мъжете" си клатихме топките по трасетата.Някой мъже имаха огромно желание да постигнат нещо,но резултатите са на лице.Дебютантите останаха много доволни.Като цяло състезанието протече перфектно и без аварийно,което в крайна сметка е желанието на всички да се приберем живи и здрави.
                        Това е точната истина.Представянето ни беше точно каквото си заслужавахме.Браво на децата,браво на Смилен,браво на Краси и Денка, браво и на нас''Немойковците" в клас''Хоби".Както каза Ненката всички сме живи и здрави,което е най-важното.Всички си взехме необходимите поуки и ще се стараем да си поправим грешките.
                        Желая на всички участници УСПЕХ за следващите състезания.
                        Последно редактирано от Петьо Джартов; 27-04-09, 13:03.

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Джарто! Само това ли е,"коментара"?????Ти как се представи?
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Браво на съзтезателите който вземаха участие на първия кръг от РЕШ.
                            Подобаващо класиране имайки предвид усилените тренировки на маса.
                            Стягайте се за Тревненското съзтезание.
                            Успех
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                              Браво на съзтезателите който вземаха участие на първия кръг от РЕШ.
                              Подобаващо класиране имайки предвид усилените тренировки на маса.
                              Стягайте се за Тревненското съзтезание.
                              Успех
                              Абе кажи му го направо!Джартони,стига си пил ракйка ами дай повечко гас.Защото пред компа наистина е много лесно,след 2 чашки сме най-добрите а реалноста /от личен опит/ наистина не прощава!

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Браво момчета Хайде надявам се в неделя да покараме

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X