Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Здравейте съфорумци, добре сте си прекарали ще ви пусна малко снимки от вчерашното каране на брат ми и още двама екстримисти
    Прикачени файлове
    [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Голяма любов тука беее то едни целувки на тази Ямаха
      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Шофирам си купето"Опел Корса" и слушам радио.Изневиделица чувам 1 песничка,която описва моето бойно кръщение на тема снежни шейни.Та в парчето 1-на девойка от Варна пее"Лесно се възбуждам" и "Как те гледам" и други като "Много ме възбуждаш" дърадърадъра а бе готино.И реших,че мога да ползвам тези откъси като мото за уникалния ден на Узана и околия.Защо,обаче,днес беше неповторим ден?.Всичко започна съвсем тривиално с бобец и кюфтенце на "Хлебна",докато не се появиха група ентусиасти,решили да щурмуват "Шипка" от Узана ама не би.Тези скромни хорица така бяха объркали пътя,че попаднаха на гореспоменатата гостилница и логично решиха да хапнат чорбица,а някой от тях и десертец.(Сладкиша ще видите ако Тачо реши да публикува менюто на Смилен).
        Там,в гостилницата,започна и надхвърлянето кой какви преспи е атакувал,кой какви лавини ще премине и много други подобни "истини".Аз кротко довършвах боба и се чудех с какви суперчовеци ме срещнала съдбата и накъде ще ходя с тях.Току да се откажа ама нейсе,не може.И тези "сненжни джедаи" решиха да атакуваме "лесен" маршрут от хотела надолу,защото е елементарно,пък после ще му мислим.Всички задружно се съгласиха и започна "Лесно се възбуждам",т.е. малко каране,много бутане,повдигане,дърпане и дюдюкане на тема"Абе какви са тия тапи,бе немойковци".Имаше и логични възгласи"Вие сте гъбари,къде ги видя тези печурки" и други много цветущи изрази.Аз,като новобранец,не се обаждах и бях тих като снега,т.е. водата(нали снега всъщност снега е H2O).
        Там,щастлив съм,разбрах и основни прилики и разлики между ендурото и снежните шейни:Прилики-адреналина никога не достатъчно,може и още.Шейната се стрялка бързо като моторче,готско.Падания-кеф,все пак в сняг около 100-150 см.Разлики-много бутане бе,останах без дъх.Не виждаш къде караш,щото има само доста сняг.
        Но,всичко това е"много лесно" защото там е Бай Тач,а с него всичко е проста игра.Смилен смело пробиваше,до едно време,докато не реши да погледа сеир.Първенството пое най-бързия и смел Илиян с Yamaha.Той скромно правеше партина,докато не каталяса.Тогава на небосклона изгря новата пътеводна звезда-Калоян Кашавелов"Коравия".Този човек няма свършване на силите,пробива,бута,носи,дърпа и никога не псува.Той,по едно време, отстъпи лидерството ,от скромност само ,и се качи при мен за да си падаме заедно"Кво е каране,без падане" цитирам.
        Тогава дойде ред и на "Оби уан Кеноби" на ендурото и снега-Илиян Тотев.Като подкара R1 и няма стигане.Добре,че стигнахме крайната точка,щото иначе няма стигане.От там снимки ще качат Смилен и Тач.По цигарка и обратно.Вече беше по-лесно,защото бяхме утъпкали ,до изкачването преди Хлебна.Почивка и атакааааааа,всички" джедаи владеят силата" и се върнахме до изходната точка.Почивка и напред към "Партизанска песен" и някои към Осеникова поляна.Тук моите сили ме напуснаха,взех детето си и подкарах по пътя към Импулс.Малка обиколка и реших да се върна през гората,а там що да видя-Илиян с R1 почти беше заспал,докато чакаше Калоян "Коравия" и Смилен да изкатерят елементарни наклончета.В този момент усмислих на какво се дължат уменията на някои от героите,по-горе.Ами на навигаторите,бе хора.Идва ред и за най-добрия от тях-Бо Тънкия(или както някой грешно назовават-Дебелия).Този човек знае по-добре от г-жа Етем кога започва и свършва сезона на дините,т.е. ще има или няма сняг.Трябва да кандидатства за "Ясновидци" по БТВ и не само,защото пее по-добре от много айдъли(За да се уверите,прегледайте форума по-напред-има клипчета)
        П.П. Изморих се да пиша ръкописно и затова утре смятам да продължа,както и да кача 4-5 снимки.
        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Еее спечели си длъжността летописец на отбора , повече никъде без теб само ще подпишеш договор към клуба, щото да не те отмъкнат от БТВ-репортерите Браво много добро разказче
          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Малеле,като си погледнах поста изумях,олялал съм се с писане.Мислех утре да продължа с "краткия разказ" но само снимки и това ще е.Само да помоля Смилен,като решите да закривате сезона на шейните,обади се братле, за да си шлайфам паданията.Тази "пролет" като гледам ще се close-ва сезона 5-6 пъти.Поздрави и много благодаря на всички участници днес.Вийй сте найй-убавите
            хора на Узана,бре.
            П.П.То, други и да искаш, нямаше.Съдба
            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Тъкмо ми се обади Миролюба,звучи като Марианлюба,Бенатова да си хортуваме,ама нали съм изморен и й отказах съвместен репортаж и филм.Препоръчах "контакт" с активните играчи от есето ми.
              П.П.Жена ми легна да спи и силите (джедайските де) нахлуват със страшна сила пак към мен.Тссссссс,да не вземе(жената де) да стане за нещо. ,че и Дарт Вейдър не може ме спаси!
              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Имах късмета в подножието на Шипка, до Етъра,и съвършено случайно, да се запозная с Нено.

                Съжалих искрено,че няма да мога да погледам поне как сте се изкефили на чудесния снежец, ама обещавам да следя темите ви по-внимателно, и да погостувам на хубавата ви компания

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                  Тъкмо ми се обади Миролюба,звучи като Марианлюба,Бенатова да си хортуваме,ама нали съм изморен и й отказах съвместен репортаж и филм.Препоръчах "контакт" с активните играчи от есето ми.
                  П.П.Жена ми легна да спи и силите (джедайските де) нахлуват със страшна сила пак към мен.Тссссссс,да не вземе(жената де) да стане за нещо. ,че и Дарт Вейдър не може ме спаси!
                  Отърване няма.Ти си човека.
                  Предлагам от името на клуба да закупим една камера и всички събития на клуба да бъдат отразявани по подобаващ начин.
                  Мисля че е перфектен и на нашия клуб му е необходим такъв ЧЛЕН

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Аз,Членът,обещавам и изпълнявам-снимки без коментари,защото снощи се изхабих
                    Прикачени файлове
                    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Фланелките са готови Оставил съм ги в магазина когато ви е удобно минете с по един 30-так да си ги вземете
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                        Фланелките са готови Оставил съм ги в магазина когато ви е удобно минете с по един 30-так да си ги вземете
                        Недейте идваТЕЗИ ОТКРАДНАХА ФЛАНЕЛКИТЕ
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Поздравления за тениските.Цветовете са много добре подбрани.... на живо наистина са много по-добри от колкото на снимката.... нищо че моята ми стои като подарена.... сега поне ще имам основна цел ---> напълняване само ,че незнам на къде повече. И само да попитам кога ще се калят да видим дали издържат на кал?

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                            Недейте идваТЕЗИ ОТКРАДНАХА ФЛАНЕЛКИТЕ
                            Да бе, аз на мойта съм направил "каско".Има и проследяващо устройство.Ако я намеря на "Узана",оставам там.

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Благодарско на нашият приятел offar.Много истина даже всичко е истина.Есе на истината.Искам да кажа ,по простичко,че всичко се дьлжи на добрите взаимоутношения м/у ЧЛЕНОВЕТЕна клуба и добрите приятели
                              [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Да бе, аз на мойта съм направил "каско".Има и проследяващо устройство.Ако я намеря на "Узана",оставам там.
                                Ела,ела мамина ГУГУТКА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X