Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    А бяхме приятели!

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
      А бяхме приятели!
      тренира момчето да може да те накаже-обaче се издъни
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Днес проведохме малко организирано мероприятие,нали знаете че съм член на управителния съвет на клуба,и естественно държа работата много изкъсо.Беше направена обща снимка на част от членовете за календар на клуба,и след това лека разходчица с ,,паркетните джипки".
        Снимката е мало бедна понеже като се появиха моторите на центъра пред шадраваните,и веднага се намери някой "примерен гражданин" да съобщи на полицията и тя незабавно беше там,и по инерция повечето момчета се пръснаха.Върви че обяснявай че си правим снимка само.

        Ние в намален състав поехме за Узана,да видим какво става с новата чайна, да хапнем набързо.
        Сняг голям кеф

        Абе и в хижата е кеф.

        Хапваме.

        Снимка с джипките и газ.


        Йосиф Лагадов естественно предложи да се спуснем през гората и с триста кандърми ме нави.Вика ми то много равно ,по равно било от асвалта.Той не знае че аз съм минавал 100 пъти с мотора ,ама все пак се направих на мъж и тръгнах.







        Че и в язовира понавлязохме,ама нали сме майстори.Лагадов вика -тука ще подадеш малко повече газ.Естественно аз слушам и му изкарах дроба на пикапа.








        Невероятно съм доволен от проходимоста на пикапа,направо съм изумен.Не мога да повярвам че минах без никакви премеждия,при положение че съм с гуми който не са за оффроуд.
        Това е в общи линии,прекарахме си много добре,поздрави на всички.

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Днес беше малко студено и дъждовно , без малко да не пуснат Теодор да кара ама той се прояви добре с разхвърлянето на боклуци из стаята и майка му го изпрати с пожелания

          Всехме си дъждобрани от Драгановци ( на 10км.) и ги забравихме разбира се в гаража

          Направихме си снимка пред общината и ........

          Някой дошли само за снимка, други голям страх от полицията, като дойдоха да ни поздравят , пръснаха се като Биталсите на можахме да ги намерим , и накрая .......

          Дъжда стана на сняг и решихме да отидем на Горна Росица да покараме малко по на топло

          Натиснал съм някакъв режим на Хапарата и другите снимки са ейтакива
          На пистата беше добре, ама Теодор на изкачването по "комина" вика-абе нещо ми се разтрака мотора поглеждам задният зъбак ,нито едно зъбче не му беше останало и айде по асвалта до Драгановци да го оставим на дядо му да го докара с колата (умряхме от студ) и продължихме 1бр. КТМ и 1бр. АТВ,до Габрово. Пак добре покарахме, ама много малобройна група бяхме
          Последно редактирано от Smilen; 21-12-08, 17:18.
          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            ами така е .другите като ги е страх от студеното,

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Еййй - Джарта - ти от както стана началник все по софри бе - ще забравиш кака се кара мотор

              Смилене - евала за разходката
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от rumen46 Преглед на мнение
                  ами така е .другите като ги е страх от студеното,
                  Кога стана калайджия,кога ти почервеня ГАЗА?!!

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    аз от мальк сам си калаиджия

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Понеже времето взе да става студено и да се задъжа снежец тук там, тази Неделя (28.12.2008г.) може да направим едно каране на Мотополигон- "Горна Росица" да закрием карането за тази година ,ако е много хладно или натрупа много сняг може да се придвижим до там на платформи или да си натоварим моторите в бус , ама толкова почивни дни и да не покараме малко заради лошо време ..., ...ааа няма да му се даваме да зависим от него я
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                        Понеже времето взе да става студено и да се задъжа снежец тук там, тази Неделя (28.12.2008г.) може да направим едно каране на Мотополигон- "Горна Росица" да закрием карането за тази година ,ако е много хладно или натрупа много сняг може да се придвижим до там на платформи или да си натоварим моторите в бус , ама толкова почивни дни и да не покараме малко заради лошо време ..., ...ааа няма да му се даваме да зависим от него я
                        Да се поразтъпчем. Това хич нее лоша идея.
                        И да пожелая на всички Офроудисти весело посрещане на бъдни вечер,дядо коледа и нова година.С пожелание през новата година всичко каквото са си наумили ,да се реализира и да ги "сполети нещастието" да се сдобият нова машина

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ЦЯЛАТА БАНДА И МНОГО УСПЕХИ ПРЕЗ НОВАТА 2009
                          Днеска рових снимки за 2008 ето един приятен спомен на бандата
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение
                            ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ЦЯЛАТА БАНДА И МНОГО УСПЕХИ ПРЕЗ НОВАТА 2009
                            Днеска рових снимки за 2008 ето един приятен спомен на бандата
                            Джартата го няма.Снимката е невалидна.

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Джартата го няма.Снимката е невалидна.
                              той сигурно е бил зад апарата,заради това го няма
                              [FONT=System][/FONT]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Днес,Джартата да не се крие. Като е рожденник, трябва да черпи. Стига с тези габровски номера .Който иска да го поздрави публично във форума, може да го направи в тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ewpost&t=48325

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X