Обява

Свий
Няма добавени обяви.

16.09.2007г С Миро пробиваме пътека

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 16.09.2007г С Миро пробиваме пътека

    Та така днес пак имаше ендуро приключения около връх мургаш,по телефона събрах група ат над 10 мотора но в последствие всички се отказах,та останахме само аз и Миро,та отивам аз на сборният ни пункт(екстремите над Желява)и какво да видя,мотора нещо го нервирал взел един къмък наш Миро ударил двигателя и



    Счупил тапата за сипване на масло.
    Та видя се че няма да се кара яко и реших да пробиваме една пътека която с ММ си бяхме говорили да пробиваме и тръгнахме като преди това затапихме дупката с парцал



    Пробиваме



    ИИ до тук,следва връщане за засилка



    Продължаваме да пробиваме



    Е те тука така се из..дих че не е истина просто и паднах де,между другото днес толкова много падания направих че за последните 9 месеца откакто имам мотора не съм падал толкова колкото днес направо не е истина




    Стигнахме до екстремно преминаване на няколко дървета и Миро се предава



    А мАторете ни чакат да пренесем между дърветата



    Моито животно го проврехме някакси между тях като счупихме няколко клони и миро почти мина след мен




    Това е краят на пътеката където се включва към пътеката от виктори ектриим таз година



    Таман тръгнахме по познатата ни пътека и един камък като хръкно от предната ми гума иииии... пак в пръстите но този път на двата които бях чупил а този до тях та утре сигурно пак съм на снимка че май май е счупен



    Оттам пуснахе към желявско и тук сме на една хижа на наш приятел да пием водица че тая пътека ни изспи силиците



    На клипчето по долу Миро прави финално качване на клетката на М-тел на с.Елешница

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/s...9/SL271710.AVI

    Ето го горе вече



    Качихме се на въпросната клетка с презумцията че ММ ми беше казал че имало някаква пътека оттам надолу към желява та ние я търсим,но...не я откриваме,откриваме две супер готини пътечки с маркировки и тн.просто приказка за някои де на нас ни дай да бутаме моторите.
    Та на снимката по горе сме над желява



    Яко



    Пак паднах



    Качавме една готина Желявска пътека



    Прибрах се и приятелите ме чакат да ми кажат че съм ненормален(след като им показа снимките и ги коментирах).



    Те тва беше за днес
    MG RACING

  • #2
    До: Карания около в.Мургаш

    .браво..браво и на ива
    ..мотора и обаче или не е наред или от самите падания бензина изтича от карбуратора..този мотор никога не е горял повече от.около..12 на 100 ..дори на такава разходка..би трябвало да гори много по малко-около-7 на сто примерно ..
    -прави ми впечатление че има и доста тежки мотори сред вас..екипирайте се с по -хард..ендура полека лека..че ..терените дето карате..са си по като за...сериозни мотори..макар че ..всъщтност с едни хубави гуми може би е с такива по слаби мтори ще е и по лесно че не морят ..виж тежеста си е проблем обаче..а като ви гледам ..дърпа ви към екстремите-а с тези тежки мотори-си е мъка..

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X