Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С Жоро,павле и Gits

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С Жоро,павле и Gits

    По-принцип няма проблем но караме доста хард,така че се приготви за доста бутане...

    И пак продължавам с темата,днес трябваше да караме с ММ от форума но закъснях и те бяха тръгнали,но за мои късмет в този момент ми звънна Георги от Чурек,познат ни от предишншите ми карания,та тойсрещнал павле и gits от форума,та ми се обаждат да караме и аз разбира се съгласих,та те доидоха до нас и ето ни вече на Бухувският манастир за да заредим с вода



    Пътуваме за картинг пистата в Бухово



    Минават ектсриимчета от състезанието



    гитс



    Георги



    Качваме пътеката от пистата за готен



    и качваме...



    Защо ли тази гледка ми е до болка позната



    След кратки премеждия колегата успява





    Това екстриимче познато ли ви е ....
    Неуспешният опит на павле



    Моят успешен опит



    Сигурно си мислите че това е 2Т-не това е клр на Георги,



    Пускаме добра познатата пътека водеща до чешмата,но реших да ги преведа през гората вместо по пътеката









    Вече пускаме самата пътека







    пускаме....





    Та паснахме въпросната пътека и се отправихме към скалата известна ви от предишни постове,но направихме кратка почивка защото колегата си удари атрибутите



    Минаваме реката



    и ето ме мен горе даващ напътсвия от високо и снимащ ги естествено





    С малко мъка качваме нагоре но иска почивка



    Слязохме да помогнем на колегата,но после пеша не е никак добре,друго си е с мотора



    Продължението на пътеката се оказа играчка за павле



    Колегата решава заобиколен път



    Но тои не се оказва най-подходящ



    От там слезнахме в ябланица и си тръгнахме по пътя за кремиковци,направихме кратка починка за телефонни обаждания



    Пускаме ектсриим пътека за по напряко





    е не мина и без...



    Вече сме в Кремиковци и се разделяма с колегата и павле



    Точно пред бензиностанцията в Яна свърши бензина на Георги,та да капне малко защото до Чурек са си бая километри




    Е това беше от мен за днес...
    MG RACING

  • #2
    До: Карания около в.Мургаш

    Станиславе, вие сте поредното доказателство, че когато човек си кара не му пречат толкова много килограмите на мотора
    Браво за репортажа, страхотни снимки искаше ми се и ние тук да карахме така ама уви..
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      До: Карания около в.Мургаш

      Килограмите не ми пречат,нямах гумая отзад,никаква, ММ ще го потвърди.
      Трябва да се кара момчетааа,аз преди има МЗ150,всеки ден карах в гората пък какво като е мз,нали си правя кефа...
      Така че всичко е въпрос на мерак,не толкова на финанси,вмъсто да даваш всичките си пари за мотор и после да не можеш да го караш,вземи си някой по-евтин и с останалите пари го разцепи от каране.
      MG RACING

      Коментар


      • #4
        До: Карания около в.Мургаш

        щом е бутане,тогава няма проблеми,притеснявах се за другото
        Днеска бях на крос пистата на Перник и си я минавах,даже ще си имам спомен няколко дни,че съм бил там .Дано това ви покаже горе долу какво ниво съм

        Вие добре ще си изкарали,поздравления
        [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
        [/URL]

        Коментар


        • #5
          До: Карания около в.Мургаш

          Браво бе Стани хич не закъсня с репортажа и си отразил събитията са
          всем точно , хаиде пък след морето повече и с нови гуми този път че така сие мъка

          Коментар


          • #6
            До: Карания около в.Мургаш

            Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
            Трябва да се кара момчетааа,аз преди има МЗ150,всеки ден карах в гората пък какво като е мз,нали си правя кефа...
            Така че всичко е въпрос на мерак,не толкова на финанси,вместо да даваш всичките си пари за мотор и после да не можеш да го караш,вземи си някой по-евтин и с останалите пари го разцепи от каране.
            +1
            Браво за хубавия излет и подробният репортаж!
            Lesidren.com

            Коментар


            • #7
              До: Карания около в.Мургаш

              Първоначално публикуван от rfi Преглед на мнение
              +1
              Браво за хубавия излет и подробният репортаж!
              +1

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X