Обява

Свий
Няма добавени обяви.

22.07.2007г.Бухово-Шумни вир-Ябланица-Мургаш-Елешница-Столник-Яна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 22.07.2007г.Бухово-Шумни вир-Ябланица-Мургаш-Елешница-Столник-Яна

    Днес пак напрвихме малко преходче ето и малко снимки.Тръгнах сам а те ме чакаха на шумни вир,къпеха се разбира се но не съм правил снимки от там,тук съм снимал пътеката спускаща Готен реките



    Красота,ето ги хубавците ме чакат да потегляме



    Още със самото тръгване ауспуха на Миро с КЛР-а изпадна та се наложи ремонт в полеви условия





    Отстранихме ауспуха и тръгнахме да качваме пътеката от тазгодишното състезание,но те още незнаят за какво иде реч,Ето реакцията на Фена като я видя




    Ти си Луд,е качват я





    Някои вече я качиха



    Някой още не,Чака помощ от приятел(от мен де(



    С малко помощ вече пътува нагоре



    А верният ми кон си ме чака



    Вече пускаме към Ябланица



    Пуснахме надолу към Ябланица и тръгнахме от газопроводите по пътя нагоре към Мургаш пак по трасето на тазгодишното състезание,но пак ауспуха ни създава проблеми





    И малко по-нагоре пак ауспуха създава проблеми



    Кратка пишпауза



    ИИИ вече сме на билото преди хижата на мургаш и оттам се откриват супер гледки



    И пак ауспуха



    Почивка за бистра водица от изворчето и тръгваме да пускаме към елешница с намерението да се отбим от пътя и да слезем в с.Потоп



    Пускаме









    в.Мургаш



    И малко хубави гледки









    Почивка за дооточняване на маршрута




    Пускаму към Потоп



    Е пуснахме към потоп но не съм правил снимки,но Миро показа пътеки и от въпросното село се озовахма в Столник,където живее той, и ни показа някои малки екстремчета които пробвахме







    Моя милост



    Ето и едно клипче от там

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/s...7/SL271335.AVI

    Миро на залес слънце



    Дано да ви е харесало,.
    MG RACING

  • #2
    До: Карания около в.Мургаш

    Що не го фърлихте тоя ауспух в някой трънак , па ще го вземете друг пътЧудна разходка сте си направили.
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #3
      До: Карания около в.Мургаш

      Браво, супер изкарване !
      Сигурен съм, че тази пътека за която са те проклинали е доста по-стръмна от колкото изглежда на снимките..
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X