Обява

Свий
Няма добавени обяви.

17.07.2007г В търсене на забравена пътека над с.Желява

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 17.07.2007г В търсене на забравена пътека над с.Желява

    И пак включване от мен.
    Днес с колегата по служба след работа решихме да търсим една пътека която съм минавал с др преди 7години,ловджиите ми бяха казали че супер обрасла и няма да я намеря но решихме да пробваме,тук колегата по газопровода над бухово



    стигнахме мястото което мислех че започва въпросната пътека но намерихме друга още по хубава ето я




    Изглед на другата страна зад този хълм е пътя между желява и бухово там се свързва



    Качих се на хълма по-горе и чакам лисо да запали



    Ето изглед от хълма,в далечината се вижда газопровода на бухово,там където бяха екстремите и контролата на тазгодишното състезание



    но не става няма пътека



    Малко ме хвана страх да спусна тук защото ако няма път надолу ще трябва да мъкна 160кг на гръб

    Както и да е не намерихме въпросната пътека но опитите продължават,качихме се на разклона на желявяа и бухово и пробвахме въпросната пътека отдолу нагоре



    но и от там не става



    Решаваме да зарежем тая работа с новите пътеки и да караме част от трасето на състезанието през 2006г,тук сме на беседката преди да пуснем пътеката която излиза точно на чешмата



    Ето ни на въпросната чешма



    почивка за по вода и потегляме



    след качвенито което се вижда по-горе следва спускане супер спускане



    пътеката излиза в реките в долината ,и тръгваме към бобслея





    Продължаваме по бобслея



    И вече сме горе гледката е чуднаа



    Пускаме и се прибираме




    Това беше от мен за днес.
    Опитите за откриване на въпросната пътека продължават...
    MG RACING

  • #2
    До: Карания около в.Мургаш

    БРАВО !!!
    Чудесна разходка, приятни изживявания и също толкова страхотни снимки !!!
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X