Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Потоп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Потоп

    в Елин Пелин в момента с джет е най добре.
    Бързам да пусна нещо преди да изгасят тока отново!




    "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
    MG Racing Team

  • #2
    ....................((((((((((((((((((((((((
    А кажете коя политика, кое правителство и кой профилен министър от последните 15 години не е за разстрел?

    Коментар


    • #3
      според мен проблема е в народопсихологията, българите обикновено мислим ден за ден, какво може да се направи днес, какво може да се открадне, нокой не мисли за утре.

      по новините казаха, че някой е откраднал 1 000 000 лв. отпуснати от правителството на община елин пелин за изграждане на диги и отводнителни съоражения, според мен трябва хората от общината незабавно да разстрелят кмета.
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Някой бе казал,че за 15 год. от БЪЛГАРИЯ са откраднати 25 ли 28 ли милиарда лева.Според мен не само кмета на Елин Пелин ,ами цялата политическа върхушка начело с 240-те си "народни избраници" подлежат на разстрел-липсва ни само подходящ генерал,като Пиночет например.В момента Чили е страната с най-добра икономика в Ю.Америка и се развива с най-бързи темпове.Никой от тези горе не го е..е ,че хиляди хорица останаха без дом-пък нека пак да кйат някои от форума ,че съм комунист.

        Мъчно ми е като ги гледам да плачат по ТВ и ме хваща голям яд, че съм безпомощен и не мога да им помогна.Не съм богаташ и не знам как да помогна.Ох , спирам да пиша,че много се ядосах.

        Коментар


        • #5
          Зашо ще хабите патрони като можете да ги удавите
          Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

          Коментар


          • #6
            струва ми се, че сред отговорните може да има добри плувци, така, че по-сигурно ще си е със стрелба

            Коментар


            • #7
              Кво народа, сичкото простолюдие по сичкия свят обича ден за ден, и аху-иху. Нали затова само някои са водачи и просветители, и умни ... А тая сган нали се самообявявя за елит. Къв елит бе, вас и зелените кенефни мухи не ви кацат! Или няма БАН и СУ? Няма климатолози, метеоролози и географи? Вместо това олигофренни комсомолски кадри - Фелис Хюсменова и предшестващата я пародия която не можеше и да срича. Вместо пожарникари, строители, куп изхвърлени от армията сапьори, на които това е занаята. Вместо това моралния изрод Доган се хили "как професионалисти в правителството бе, абсурд!". А разни списуватели от стенгазетите: Ау колко велик политик е Доган, ау колкооо ... Че за капак посяга да ни скара и с помаците. Че аз мож да искам да другарувам с тях, разкарай се бе, лисунгер!
              Важното е че бастисахме в Кремиковци гадната руска техника. Къде ги сапьорните полкове? Къде ги ротите за инженерно разграждане? Къде са БАТ-овете бе, стратези на демокрацията? Те можеха да оградят селата за по няколко часа ...

              Коментар


              • #8
                Ш`ма извините,ма т`ва ко общо има с моторите и АТVтата
                К. Кулев

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от sofianita
                  струва ми се, че сред отговорните може да има добри плувци, така, че по-сигурно ще си е със стрелба
                  Е сега ще покажем единно гражданско общество. Кой е казал, че ще ги оставим сами. Хилядите бездомни ще се наредят в шпалир край водоема с дълги пръти и ще натискат докато другарите изплуват със задниците нагоре.
                  Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

                  Коментар


                  • #10
                    Ми нищо бе батка, карай из тва жигулето ...Поршето, баварецо, голфо, кво да е друго. С тая политика сигурно утре само най-просветените ще ме питат И за кво ти е жип в центъра на София? Ми щото е европейска столица, за тва. Направо турбоевро!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Калин Кулев
                      Ш`ма извините,ма т`ва ко общо има с моторите и АТVтата
                      Ми сигурно има доста моторджии в засегнатите райони, които най-малкото се чудят с какво ще нахранят и облекат семействата си в близките месеци например. Ти шегуваш ли се с този въпрос

                      Мисля, че на ММ не му е първа грижа къде ще сподели тревогата си. Все пак пише ни ПРЕДИ ОТНОВО ДА СПРАТ ТОКА.
                      Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

                      Коментар


                      • #12
                        това, което се случва е доста страшничко и понеже се наричаме хора би трябвало да проявим човещина по възможност не само на думи

                        а темата не е моторна, но е човешка

                        Коментар


                        • #13
                          Аз мисля утре да пусна пари по сметката на БЧК. Познавам организациите във Варна и Добрич, имам добри впечатления от тях и мисля, че ще се отнесат отговорно. Но ума ми не побира размерите на трагедията. Господи колко са безочливи и нагли висшите крадци. Нима няма начин да ги спрем.
                          Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

                          Коментар


                          • #14
                            Моб. оператори са пуснали номер на който можеш да се обадиш или да изпратиш SMS и даряваш 1лв, това е още от предишните наводнения в момента не си спомням точния номер, но който има желание от "оператор" може да го разбере.

                            Номера за SMS е 1222 и за двата оператора!

                            Коментар


                            • #15
                              а какво прави правителството ? какви помощи отпуска ?- един гол .... !
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X