Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Открихме сезона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Открихме сезона

    Вчера се повозихме с някои колеги из Лозенска планина и Плана и доста се изкефихме.В Лозенска се кара супер, кално е доста,ама е нормално за сезона.Плана на места си беше направо екстрийм .По неослънчените склонове и сенчестите места снега е към 20 см ,мокър и тежък,а отдолу лед.Коловозите от снеготопенето са станали 80-100 см.На едно място 500 метра ги драпахме 1 час, като на някои моторите буквално ги изнасяхме на ръце (бай Васил ).
    Такова е положението в района на х.Пейова бука,не знам как е от другата страна по поляните.

    Споделете какви са условията за каране по други места в страната!
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

  • #2
    При нас вече и по гьоловете няма кал земятя исъхна и почти навсякъде е като камък,късат се и хвърчат грайфери на поразия,там където сме минавали като беше кално коловозите са изъхнали и са като цемент твърди.

    Коментар


    • #3
      В Стара Загора из полето също е сухо и дори прашно и е неприятно за каране. Вчера карахме 4 мотора, 4 джипа и 1 ATV, но бързо се изнесохме в планината,че много прах се вдига. Аз бях с джипа, тъй като онзи ден карах мотор и с Кокера се натряскахме в едно дълбоко дере, та драпахме и бутахме 1 час докато излезем и пак ми отече коляното.В планината е ОК, но пък дъждовете са издълбали големи оврази и е много опасно ако се кара бързо, тъй като не знаеш какво те очаква зад завоя. Трябва да се внимава и по време на състезанието Нямаш ли добра видимост не бива да натискаш много, че е страшно.
      Това маркиране на трасето много време отнема. Онзи ден за 8 часа съм маркирал само 15 км и то с джипа, а има места където с джип е невъзможно да се иде, та голям Х... ме чака още поне една седмица
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        Гълъбине по кое време сте били на Пейова бука, защото и аз вчера ходих натам?

        Коментар


        • #5
          При нас също е сухо.Двата поч.дена се разцепиха от каране,а аз от гледане още не ми сее оправил левия крак.Имах гости от Шумен с моторите разбира се.Прахта вече взе да ни пречи

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Жоро XR 600
            Гълъбине по кое време сте били на Пейова бука, защото и аз вчера ходих натам?
            Ами някъде към 16.00.Пробвахме да пресечем от 31-км към Железница през Пейова бука и ни се е... майката .Накрая слезнахме по някакъв друг път към Двата шопа.
            Абе ти какво караш сега?Да не си бил с нас, а да не те знам по име, 8 мотора бяхме?
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • #7
              Също добра кал и в Люлин планина

              Коментар


              • #8
                Вчера преди обяд бях натам, ама няма вероятност да сме били заедно щото бях сам А иначе сега съм с ЧЗ. Минава ми през ума от къде сте минали, там е идеално, много екстремен участък, за спускането от хижата надолу ли говориш в посока заслон "Рай"?
                Много е хубав маршрута от Пейова бука към с.Плана карал ли си го?

                Коментар


                • #9
                  Точно за там говоря.Спускането е ОК, ама качването !Иначе сме карали каде ли не из Плана.
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #10
                    Хммм..и ние бяхме в Лозенска планина-5 мотора,само че карахме през "Влаковете",вр."Полуврак" и към Нови Хан.Доста кал наистина и големи коловози,ама нали това търсим.
                    "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                    MG Racing Team

                    Коментар


                    • #11
                      ММ що не каза как си счупи конзолата

                      Коментар


                      • #12
                        Момчета,друг път се уговаряйте и карайте по двойки поне,ще ви е необходимо за състезанията

                        Коментар


                        • #13
                          добре че беше само конзолата иначе още да вия с вълците на Полуврак.
                          Тази неделя мислим да атакуваме газопровода над Желява и нагоре към хижа Мургаш,така че ако някой от района мисли да кара в тази посока да се обажда-повече хора по-весело а и по-безопосно.
                          Mitkov и Vendo скъсаха по една гума вече време е и ние да се включим.
                          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                          MG Racing Team

                          Коментар


                          • #14
                            Да бе. ММ, ти нямаш ли партнер за Стара Загора?
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              Абе вие всичките в една и съща планина сте карали поне да се бяхте разбрали та да се видите.Язък че сте от един форум.
                              Поне сте много хора аз тука все сам карам или най много с димитър
                              ама и той не всеки път идва .Добре поне че като ми свърши бензина някой път идва да ми донесе като му звънна.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X