Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Мислех,че най-големия мазохизъм на който съм бил виртуален свидетел е качването на Чинела до х.Иван Вазов,но вие удряте дупнишките луди в земята...
    ПП.Сори за СПАМ-а,ама не можах да се сдържа!
    Последно редактирано от ЕМО; 07-09-09, 15:38. Причина: допълване
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Абе вие щом след такава тежка джазова вечер сте способни на такива неща, тия от ерцберг ряпа да ядат ако изпият същото количество ..... кола
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        Гледам, че Краси и адаша Витлиемоф вече са ме зачесали, затова бързам да продължа.


        Та тук Янчо Терзиев позасипа почиващите с пръст, ама след веселото изкачване никой на никого не се сърди.


        О-о, това чаках от два часа насам ! Оказа се, че край пътеката няма аптеки за аспиринче, аналгинче, ама чешмата ми дойде дюшеш.


        Сега да имаше и една супичка ...


        Приятна пътечка ни поведе към хижа Бенковски.


        Ето я и хижата. Малка, спретната с любезни хижари, домашни любимци между които един палав кон и телефонна кабина.


        Заехме места в ресторанта и зачакахме сервитьор.


        Ачката, с цигара в ръка ми показа, колко вредно е да се пуши.


        Менюто на ресторанта се оказа само от един пункт. Ох, котьо-о, тази леща чорба на Стотака му се струва направо като Кордонбльо.


        На Янчо и Ачо - също май ...


        А на мен ... знам ли ?! Не, тук не гледам сърдито и лошо а се мъча да фиксирам ...


        ... ей това мезе, представяйки си го в тенджерата със супата, ама беше грехота, пък с повече оцет и лещата ставаше. Искам да кажа с много оцет !


        Накрая се появи и обер-келнера с касовия апарат.


        Аз побързах да се обадя на президента ...


        ... а Стотака зае шазлонга, който отдавна бях си заплюл.


        Та дори си намери и роб, който да го люлее ! Скъсах се да му завиждам !


        После пожела и да се полюлка ето тук, ама Кокера така си остана да виси горе.
        Време беше да се поразходим по билата наоколо. Избрахме си да караме на запад.


        Само дето Гълъбин ни беше дал някакъв трак по шибана пътека, изпълнена с камъни и с коловоз до коляно, а преминаването през гората, особено на запад си беше тегаво мероприятие. Аз живнах след яката леща чорба, но на Стотака май люлкането му беше дошло в повече ...


        Все пак продължихме, защото пътеката си беше магистрала в сравнение с предишната.




        По едно време ни писна да се врем долу и ударихме директно към билото.


        Вече сме на билната автострада, но Вълкът е огънал на някой корен лоста на спирачката. Бат Дак се помъчи да го изправи и направо го откъсна, заедно със всичките му карантии.


        Красиво е на билото, ВитлиемоФ !
        Срещах този набор, който явно водеше много напрегнат живот, пасейки по цял ден един кон и който ни гледаше в началото с недоверие.


        Да, ама от дума на дума, станахме приятели и разговорът се завъртя около нюйоркската стокова борса.
        - Я мръднете по към коня, че да освежи снимката ! - ни посъветва Пастрана.


        В дъното се вижда връх Вежен. Красота !


        Не вниманието на Еди !


        По билото километрите вървят много бързо. Можеш да караш и със 140, стига моторът да ги вдигне.




        Тук под южните склонове, ако не се лъжа е Антон, а по-нататък са Пирдоп и Златица.


        - Стоатака каталяса много, няма да може да качи този връх - заяви Янчо. (вероятно връх Паскал, който от изток е доста стръмен)




        Кокера и Ачо се качиха горе, но трябваше да се върнат, че детето се поумори вече и му беше време за диндирикане около басейна на хотела.


        Поехме на изток да поразгледаме.


        Страхотна красота, наистина !


        Там е Вежен (2198м).


        Ще се спуснем по този склон отново към х.Бенковски и ... толкова за днес. Онази пътека ни взе здравето !


        Голям кеф тука бе !
        Само, че сигурно отново ще ни е за последно ... и тук бил "Централен Балкан".

        ПАК ПРОДЪЛЖЕНИЕ:
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро


          Вече сме в хотела. По земята - трупове.




          Много приятна компания от момичета и момчета бяха отседнали в същия хотел. Веднага се сприятелихме и станахме френдове !


          Кефиха ни се много ! Знае ли се, може би те ще са следващото поколение ендуристи ?!


          А тази девойка каза: "Я аз да се снимам с един истински ендурист !" Не знам защо избра точно мен, ама сигурно най и изглеждам на такъв ...


          А менюто, което се приготвяше в кухнята през това време беше царско !


          А аз няма начин да не измисля някаква простотия. Те май с ендурото вървят ръка за ръка ...


          А навън снимките продължават ... само дето Стотака още се търкаля.


          На опашка за кафе и бира.


          О, какво удоволствие ! Приятно уморен, стиснал бира в ръка и Дейвид Санборн ти свири на ухо ... няма такъв кеф !


          Пристигат и други любители на джаза. Всички са единодушни, че тази музика точно в такъв момент действа превъзходно и релаксиращо.
          - Ама то сега трябва и по една класна дама да има - заяви Янчо и се преместихме бързо на барбекюто.


          Нямаше дори кой да ни прибере ботушите.


          Ами, това е положението - проза. Салати и ракия.


          Част от веселите ни приятели. Искам да благодаря на тия готини, млади хора, че цяла вечер слушаха стойностна музика, от която се ползвахме и ние !


          Заваля, явно нямаше да караме, както бяхме предвидили в неделя да се придвижим по билото до банкета на Тодос на Бузлуджа, наблегнахме отново на троянската сливова и започнаха облози.


          Стори ни се хладничко, но 100 кинта за Пастрана бяха твърде много пари и той скочи с дрехите в басейна.






          Стотака пък се дърпаше за 80, а скочи по желание, ей така за идеята. Готин пич е Стоатака !


          Само дето се канихме, не успяхме да изядем всичко !
          Ачо-о, къде са останалите тенджери с мезетата, че няма да ти върна батериите !


          Време е за лягане вече. Аз слушам "Rain in the night" и навън е същото. Не спря до сутринта да вали.


          Неделя сутрин. Време е да тръгваме към Бузлуджа, че Тодос сигурно е приключил с тренировките на Х-трака и ще ни чака.


          Минаваме през Троян, обаждаме се на Митака и ето ни паркирали пред вилата на ГУСВ.


          Още от вратата ни посреща огрижен нашият състезател в клас Е1 Наско (Бай Дак) и заявява, че новата му Ямаха нещо прекъсва. Бат Дак е също огрижен от случката, но Митака от Троян ще оправи всичко, сигурен съм. Май стана много сложно обяснението, но важното е, че всичко ще се оправи !


          Казанлъчани вече са започнали празненството. Я сега да попитам габровския клуб, защо само проф-председатятеля беше там ? По пътя май срещнахме групата да се прибира и бяха мокри като мишки, ама не съм сигурен ...


          Че как такова събитие без Чичко Фър ?!!! Даже е измислил и нов прякор на Тодор (Вазов), щото много пишел във форума.


          Още не е гласувано ръководството на новия ендуро-синдикат и се започна игра на наши и ваши. Вижте какъв мотор е измайсторил Джартата за Тодор само !
          После му викам на Джартата: "Абе, защо чопър, нали уж Тодор е ендурист ?!"
          - Да бе, УЖ - отговаря ми на ухо Джартов.


          Пийнъъме, апнъъме, както казват в хсковско (там, както знаете "Х" няма), за което много благодарим на Тодор ! (чакайте, че пак стана объркано !)
          Абе с две думи, тези три дни си прекарахме чудесно, покарахме хубаво, поразкършихме се, както казва Бат Дак, а за капак Тодор ни нагости с прясно агнешко, за което му благодарим от сърце целия клуб "Crazy job" ! Да си жив и здрав, Тодоре ! Готви се скоро и ти да се повеселиш хубаво, че Ачо Пастрана е замислил банкет на леща чорба и каза непременно, че ще те покани.
          Толкова за тази седмица. Следва скучно състезание в Търново.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Великолепно сте си прекарали. Така смятате и вие сега, ама дали сте си го мислили, когато сте катерили към билото . Хубаво е, че не сте продължили към Кончето и от там към Ехо и Козя стена.
            Ама да попитам, не те ли беше страх да застанеш така? Чул съм, че крокодилите могат да отхапят и погълнат плячка, три пъти повече от собственото им тегло

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Ама да попитам, не те ли беше страх да застанеш така? Чул съм, че крокодилите могат да отхапят и погълнат плячка, три пъти повече от собственото им тегло
              Не ме беше страх и аз го знам това !
              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 07-09-09, 16:40.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                Браво за поредната хубава разхотка.
                Some call it a hobby, we call it a way of life!
                Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                  Обер-келнера е доста колоритен образ и май има нужда от нов ирекмеч /дюкян/ на гащите.

                  Коментар


                  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                    На това момче Ачо Пастрана май алкохола не е неговия спорт.

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      Ееххххххххх дано да ви е за последно. И като тръгнете на някъде първо се поинтересувайте къде ще карате, а не след това "уж" да се тюхкате че сте карали в Централен Балкан.

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        Първоначално публикуван от azeka Преглед на мнение
                        Ееххххххххх дано да ви е за последно. И като тръгнете на някъде първо се поинтересувайте къде ще карате, а не след това "уж" да се тюхкате че сте карали в Централен Балкан.
                        Божке,божке!
                        Оправихме бракониерите,оправихме крадците.........сега е ред да оправим моотристите!

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          .... е поразместили са плочките на няколко планински пътеки, на които скоро не е правен ремонт от братята какво толкова
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Първоначално публикуван от azeka Преглед на мнение
                            Ееххххххххх дано да ви е за последно. И като тръгнете на някъде първо се поинтересувайте къде ще карате, а не след това "уж" да се тюхкате че сте карали в Централен Балкан.
                            В тези райони ще ни е за последно ! По принцип не караме в Нац.паркове, но понякога се изкушаваме да отидем някъде с изследователска цел.
                            Благодаря за разбирането !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              Е тва е то едурото немога да си отлепя погледа от тия снимки! Евала !

                              Коментар


                              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                Вчера докато берях гъби в гората попаднах на ето това зрелище едно момче тренираше , но не разбрах какво,но.......



                                гледах,гледах и неможах да рабера какво се опитваше да направи



                                и пак и пак




                                и накрая




                                а сега познайте кой е този







                                аз си мисля ,че това момче е онова с аватара в басейна , защо ли не си стои във водата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X