Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Марти ами то в твоите ръце пак малко пуши.Аз си мисля,че при положение този е служебен може и още.

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Първоначално публикуван от stalinov Преглед на мнение
      Марти ами то в твоите ръце пак малко пуши.Аз си мисля,че при положение този е служебен може и още.
      Боже, и тоя ми мотор ли стана служебен, не знаех ?!!!
      ... а се бях заканил на никого да не давам повече да се докосва до него, ама явно "заканите не са вече това, което бяха" !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        ВНИМАНИЕ !!!

        Искам да обърна внимание на всички джуниъри от Crazy job, че не е никакво майсторство да се кара из града или други населени места на задна гума. Не се заблуждавайте, че хората ви се възхищават, защото всички ви гледат с неприязън и по този начин петните името на клуба ! Ако искате да вредите на всички и утре да мъкнем някой в сандък към Хрищени с 3км/ч, продължавайте в същия дух !
        Както Кокера каза тази вечер: "Вече не е гъзария карането на задна гума по улиците на града !"
        Някой да е видял той да се прави на толкова отворен из града, макар да може да кара с километри на задна ?!!!
        Аз ви уважавам, нека си имаме уважението взаимно !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

          Ще стане така,че да не можем да отидем даже до бензиностанция в града на ход с моторапреди много време когато карахме соц моторетки,тогава милиционерите като видеха мотор и го спираха,сега не е така и дано не става,защото никак няма да ни се отрази добре срещата с полицай на пътя,така че умнататова важи и за мен
          [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Бучка,аз съм свидетел-караш на задна само извън града

            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              И аз съм с две ръце за мнението на Жоро Хаджиев.

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                Точно така нека малко да се замислим как караме по градовете и селата защото като гледам като преминават се чудят колко газ да дават или да кантарят моторите Пазете хората да пазят и те вас

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                  Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                  ВНИМАНИЕ !!!

                  Искам да обърна внимание на всички джуниъри от Crazy job, че не е никакво майсторство да се кара из града или други населени места на задна гума. Не се заблуждавайте, че хората ви се възхищават, защото всички ви гледат с неприязън и по този начин петните името на клуба ! Ако искате да вредите на всички и утре да мъкнем някой в сандък към Хрищени с 3км/ч, продължавайте в същия дух !
                  Както Кокера каза тази вечер: "Вече не е гъзария карането на задна гума по улиците на града !"
                  Някой да е видял той да се прави на толкова отворен из града, макар да може да кара с километри на задна ?!!!
                  Аз ви уважавам, нека си имаме уважението взаимно !
                  Абсолютно!
                  На Ади съм му забранил от 1 година да кара на задна по асфалт! Ако го направи и аз разбера(ако случайно не съм наоколо) - рискува мотора на трупчета за целия шампионат!
                  Mitsubishi L200 DobbleCab

                  KTM XC 450 RW 2009
                  KTM 350 SX 2011

                  Коментар


                  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                    При нас в Габрово заради тези задни гуми Полицията е на нокти от няколко месеца.Хайки.,проверки и какво ли не още.Да не говорим че хвръкнаха няколо книжки,аз имах късмет и се отървах на косъм.
                    Опичайте си акъла момчета!!! После да не си викате.........мамка му!

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      Здравейте Кaто стана дума за джуниарите,аз съм си на село от 3 дена,джагъркам си ктм-а,и си търся заигравки но няма... и утре се връщам в града. Така че няма как да карам на задна в града
                      Междо другото тук си намерих една рекичка, на която реших да се поомокря малко понеже ми беше много горещо За жалост както казва Жоро Хаджиев на сапунерката и паднаха батериите,и брад ми неможа да ме снима как качвам каманите,но утре ако остане време преди да тръгна към Стара Загора ще направим снимки...
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от И.Илиев; 19-08-09, 00:28.
                      [COLOR=Magenta][B]Ендуро клуб ™Crazy Job™ - Стара Загора [COLOR=Cyan]![/COLOR]
                      [/B][/COLOR][FONT=Arial Black][COLOR=Magenta]Hard Enduro Team [COLOR=Cyan]![/COLOR][/COLOR][/FONT]
                      [COLOR=Lime][COLOR=Cyan]-------[/COLOR] [COLOR=Magenta]И.Илиев[/COLOR] [COLOR=Cyan]-------[/COLOR][/COLOR]
                      [URL="http://www.sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL]
                      [COLOR=Red][B][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"]http://sixdayscrazyjob.com[/URL][/B][/COLOR]
                      [B][URL="http://crazy-job.com/"]http://crazy-job.com[/URL][/B]

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        ВНИМАНИЕ !!!

                        Искам да обърна внимание на всички джуниъри от Crazy job, че не е никакво майсторство да се кара из града или други населени места на задна гума. Не се заблуждавайте, че хората ви се възхищават, защото всички ви гледат с неприязън и по този начин петните името на клуба ! Ако искате да вредите на всички и утре да мъкнем някой в сандък към Хрищени с 3км/ч, продължавайте в същия дух !
                        Както Кокера каза тази вечер: "Вече не е гъзария карането на задна гума по улиците на града !"
                        Някой да е видял той да се прави на толкова отворен из града, макар да може да кара с километри на задна ?!!!
                        Аз ви уважавам, нека си имаме уважението взаимно !
                        И аз мисля като Жоро,не трябва да се кара в града на задна гума,но не трябва и на околовръсното /то нали е извън града/ аз съм бил свидетел как карат на задна гума с голяма скорост срещу Тировете.Така че намерете някое равно празно място и караите колкото искате и Умната .

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          Първоначално публикуван от И.Илиев Преглед на мнение
                          Здравейте Кaто стана дума за джуниарите,аз съм си на село от 3 дена,джагъркам си ктм-а,и си търся заигравки но няма... и утре се връщам в града. Така че няма как да карам на задна в града
                          Междо другото тук си намерих една рекичка, на която реших да се поомокря малко понеже ми беше много горещо За жалост както казва Жоро Хаджиев на сапунерката и паднаха батериите,и брад ми неможа да ме снима как качвам каманите,но утре ако остане време преди да тръгна към Стара Загора ще направим снимки...
                          Ванка,с тази къса фанелка май не си тръгнал да караш ами си за риба,да не смениш Коцето в травматологията, големи момчета сте ако не се пазите сами няма кой да го направи.

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Хлапетата и на две гуми нямат право да карат в града.Ама си карат.От родителите зависи. Въпрос на възпитание.
                            ........................
                            Иван Маринов
                            CRF 250 X
                            Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              неможех да не драсна един коментар след като разгледах голяма част от снимките евала момчета и момичета искрено ви завиждам
                              Make a Wish!

                              Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

                              Коментар


                              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                Първоначално публикуван от И.Илиев Преглед на мнение
                                Здравейте Кaто стана дума за джуниарите,аз съм си на село от 3 дена,джагъркам си ктм-а,и си търся заигравки но няма... и утре се връщам в града. Така че няма как да карам на задна в града
                                Междо другото тук си намерих една рекичка, на която реших да се поомокря малко понеже ми беше много горещо За жалост както казва Жоро Хаджиев на сапунерката и паднаха батериите,и брад ми неможа да ме снима как качвам каманите,но утре ако остане време преди да тръгна към Стара Загора ще направим снимки...

                                Ванко , твойта работа " гузен не гонен бяга" никой не казал че ти караш ,а по принцип да не се кара.А между другото ти можеш ли да караш на задна?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X