Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job започна и приключи подготовката на трасето!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    На световното Overall-a наистина е само статистика. Всеки клас си е с ранг за себе си. Отделно там не се раздават материални награди, но при нас организаторите решават как ще разпределят наградите, ако има такива, така че сигурно ще има значение.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #77
      Моя МЗ-ет във кой клас ще го сложите...... Е2 ?
      ----
      ПП. Жоро прочети си ЛС-тата !
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #78
        Ами да, така излиза!
        250-2Т са в Е2 заедно с CRF 450, YZ 450, KTM SX 450, CR 250 и други подобни несериозни мотори.
        Успех!
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #79
          Въпрос:
          Колко ще са обиколките на Джуниър трасето и ако може и от там да се понаправи някоя снимчица, защото .... малко кофти така ще е за "младежите" да са абсолютно сляпи
          Ако се сещаш какво имам в предвид де Жоро
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #80
            Първоначално публикуван от Калин Кулев
            ........Или пък Димитър ще ме заяде пак,че не съм разбрал пак.
            Бъзикай се ти

            На мотокроса има ли overall класиране А?
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #81
              Младежите ще могат да огледат трасето ПЕША още в петък, така че няма страшно. Те ще ползват 100% това на ATV и някои препятствия по Extreme и Enduro тестовете ще отпаднат
              -----------------------------------------------------------------
              Видях Правилника на БЕФ и там сме гласували старта на състезателите да се определя чрез жребий, което конкретно за това състезание ме притеснява.
              Има само 100 метра тясна пътечка, където не може да се изпреварва, а след това следва "фаталното" спускане от 2м по цимента на канала и ако някой новобранец се засуети там ще направи тапа на по-добрите. Лошото е, че точно на това място няма алтернативно минаване от никъде другаде!
              Хубаво е да сме стриктни и да се придържаме към Правилника, но бих предложил на УС на БЕФ да прогласуваме това решение и ако трябва промяната да важи само за това състезание, но да се стартира по ранглиста от миналата година Смятам, че ненапразно в международните състезания по ендуро е направено именно така.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #82
                аз съм ЗА

                Коментар


                • #83
                  Да ви кажа честно, малко се стреснах от трасето, защото и аз съм от тези които досега само разходки са си правели. Дори не съм и гледал на живо такова състезание. Но на една снимката видях АТВ подобно на моето така че може би ще успея да мина по маршрута.
                  Въобще не съм си мислел че ще съм от първите десет например, но не ми се ще и да се излагам. Уж излизам съботите и неделите да карам, опитвам се да минавам през по-трудни местенца за да свиквам, но на 08.04. ще видим. То ще си каже. Проблема е че в Пазарджик няма друго АТВ и не знам как съм като ниво, но ще разбера на осми.

                  Коментар


                  • #84
                    Първоначално публикуван от Десислав
                    Да ви кажа честно, малко се стреснах от трасето, защото и аз съм от тези които досега само разходки са си правели. Дори не съм и гледал на живо такова състезание. Но на една снимката видях АТВ подобно на моето така че може би ще успея да мина по маршрута.
                    Въобще не съм си мислел че ще съм от първите десет например, но не ми се ще и да се излагам. Уж излизам съботите и неделите да карам, опитвам се да минавам през по-трудни местенца за да свиквам, но на 08.04. ще видим. То ще си каже. Проблема е че в Пазарджик няма
                    друго АТВ и не знам как съм като ниво, но ще разбера на осми.
                    Приятелю, а аз какво да кажа като едва ли и ще има някой като мен някога на такова състезание, ама какво те бърка !
                    Аз също не съм участвал в подобно мероприятие а съм гледал само мотокрос на живо...
                    Та, верно голям смях ще падне, но да не те бърка няма лошо от малко повече емоции
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • #85
                      Няма страшно Десиславе!
                      Трасето за ATV има много малко общо с това на моторите. Ендуро теста се кара само в лесната си част и после га-а-аз по просеките до другите две качвания и ... втора обиколка.
                      Благодарим за точно и акуратно изпратените документи за лиценз, които ни изпрати!
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #86
                        Десо,как няма да си в първите десет бе?Нали от форума те пращаме само теб да ни отсрамиш :-):-)...и сам война е воин!!!....както обичам да казвам-
                        И сам война е сам!
                        IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                        Коментар


                        • #87
                          Първоначално публикуван от Different_Soul
                          Първоначално публикуван от Десислав
                          Да ви кажа честно, малко се стреснах от трасето, защото и аз съм от тези които досега само разходки са си правели. Дори не съм и гледал на живо такова състезание. Но на една снимката видях АТВ подобно на моето така че може би ще успея да мина по маршрута.
                          Въобще не съм си мислел че ще съм от първите десет например, но не ми се ще и да се излагам. Уж излизам съботите и неделите да карам, опитвам се да минавам през по-трудни местенца за да свиквам, но на 08.04. ще видим. То ще си каже. Проблема е че в Пазарджик няма
                          друго АТВ и не знам как съм като ниво, но ще разбера на осми.
                          Приятелю, а аз какво да кажа като едва ли и ще има някой като мен някога на такова състезание, ама какво те бърка !
                          Аз също не съм участвал в подобно мероприятие а съм гледал само мотокрос на живо...
                          Та, верно голям смях ще падне, но да не те бърка няма лошо от малко повече емоции
                          Даниеле какво стана уговори ли работите? Ще ходим ли?

                          а колкото до Десислав нема да се плашиш нали несте професионалисти всичко е за шоу може да се засечеме в Стара Загора ако идваме да го видиме туи атв какво представлява
                          "Опознай Родината за да я обикнеш"

                          Коментар


                          • #88
                            Уж работата е уредена, да видим какво ще стане от тук нататък
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #89
                              Жоре да ми пазиш момчето (аз си знам кое е)

                              да не го пускаш по жени и по мъже най-вече
                              пожелавам му успех както на него, така и на всички други участници
                              но си знам, че той ще е най-добрият защото е моето момче
                              и Жоре........да разчитам ли натеб за снимково матрялченце???

                              Коментар


                              • #90
                                Първоначално публикуван от Different_Soul
                                Уж работата е уредена, да видим какво ще стане от тук нататък
                                а със спането как ще стане ЖОРЕ ще имали наблизо хотел(то и да има сигурно всичко е заето вече) или в Стара Загора ще се приютим... Дидке добре нема да ходя по жени.... хихихи бъзикам си се
                                "Опознай Родината за да я обикнеш"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X