Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за навършили 18 години !!! (CrazyJob)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Само за навършили 18 години !!! (CrazyJob)

    Снощи част от членовете на Crazy job (без Валя!) си пиехме безалкохолно в клуба и си мислихме каква простотия днес да сътворим. Спряхме се на две по-нормални идеи. Ако е хубаво времето да караме джиповете, а ако е лошо и вали сняг, да направим поход до комплексчето Дюля в Стара Планина с моторите. И двата варианта обаче завършваха с барбекю и няколко бутилки червено, безалкохолно вино. Ламята каза, че го давали да вали и единодушно бе прието предложението да сме с моторите + двама оператори с джипа на клуба. Решихме да сме само мъже и да си прекараме чудесно далеч от представителки на нежния пол, като в този случай можехме да вземем само Валя!


    Събрахме се както никога абсолютно точно в 10.30 при обявен час 9.30 и обрахме всичката сурова наденица "Елит" от съседната месарница, взехме си безалкохолното вино (а сега да видим Митков как ще ми изтрие поста ) и отпрашихме по нашите пътеки към Дюля.


    Пътят както винаги беше много весел и всички като изтървани без надзор деца си избираха да минават с пълна газ през най-големите локви, а Чукура винаги беше в най-дълбоката.


    Янчо спука гума и като подпряхме КТМ-а на стъпенка да почнем демонтаж, тя се счупи! Как стана това нещо на тоя здрав мотор?


    Хубаво, че репатрака беше с нас! Направихме гумата, а Ванката се оплеска до ушите.


    Групата даде яко газ, тъй като времето напредваше, а наденицата стоеше точно под парното на джипа. Манекена направо летеше по мекия път към Тулово.


    Ламята караше яко с назаменимия си XR, който междувременно се продава !!!


    Чукура пък ни показваше как карали на световното по ендуро. Той скоро гледа филма от Серес, та от там...


    Любимата ни Мъглижка река, но този път решихме да бъдем кротки. Чемшира дори премина в балетна поза.


    Имахме и гастролиращ драйвър с ATV от София, който премина така, но после продължихме без него, тъй като моторът му се удави и не можахме да го съживим.


    Магарето и Чемшира: "Къде са тия Пе....си?"


    Пътя преди Стара Планина е много интересен и живописен.


    Тоз КТМ, все повече ми харесва на снимките! Янчо минава малка рекичка.


    Пристигнахме на Дюля и веднага заредихме скарата, че умирахме от глад!


    Разполагахме с три торби наденица, която Манекена разфасова.


    Когато влязохме в приемната на комплексчето с разочарование констатирахме, че е пълно с млади момичета от гимназията за защита на порока гр. Казанлък. Видяха ни се много млади, ама нищо чудно да не са повтаряли въобще класа, а не като нас, дето от четвърти клас ни взеха в казармата.


    Първите срамежливи контакти.


    Ламята наряза мезето и отвори виното без да поглежда встрани, тъй като жена му четяла форума.


    Леко май загряхме от безалкохолното вино и разрешихме дори да ни пускат ръка! Това момиче се оказа много остроумно. Като почнахме да викаме на Стоян "Магаре, Магаре" и веднага го пргърна


    На палавият Янчо не му стигна само една.


    ... и аз к'во да правя, нали си падам по отличничките?!


    Не, не е това, което си мислите! Лукума твърде рано се приготви за поредната зимна гола сесия на Crazy job и сега си търси ...


    Докато девойките ни държаха дрехите да не се намокрят, ние извъртяхме по една снимка за да си оправдаем отново името.


    Целият клас ни изпраща с тъга в очите, но така е, Crazy job не е слънце да огрее навсякъде.


    А снегът продължаваше да си вали и отново спряхме да броим паданията.


    Лудото Магаре още малко и щеше да прегази оператора. Само това не ми се беше случвало тези дни.


    Ние със Жасмин пък намерихме премръзнало кученце всред планината и го прибрахме при нас в джипа. После като пристигнахме в клуба го нахранихме с пасти за сметка на Магарето. Такива сме ние, грижовни!


    Както винаги пак замръкнахме, но останахме верни на принципите си да не ползвахме асфалт през целия път и пичовете се убиха да падат в тъмния и хлъзгав Балкан, докато аз, Жасмин и кучето хич и не съжалявахме, че сме в джипа.


    Прибрахме се едни сухи, други мокри като кокошки, но прекарахме отново един чудесен луд поход точно в наш стил и ... всички са доволни! Жасмин позира с нашия приятел преди да го предаде на Магарето, който го закара на село и обеща пред всички, че ще го храни само с торти "Принц Регент" и "Гараш"! Ние пък казахме, че ще му направим проверка дали изпълнява обещанията си, като изядем утре вечер едно прасе у тях.
    К'во да правим, уикенд е, както казват руснаците.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    Луда работа

    Коментар


    • #3
      супер е даже! Сцената с Атв-то много ми хареса голям фен сам на тез машинки!
      4ао
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #4
        Браво Жорка! Брех тия Crazy Job Луди, луди...Покарали сте си, приятелки е имало, намерили сте едно премръзнало гонче. За тва гонче сигурно е на някоя авджииска група. Кой знае? Направете го талисмана на Крейзи Джоб Не съм на 18, ама писах в тая тема. То малко ми остава...

        Коментар


        • #5
          Петьо , ти затвори ли си очите на снимката с голите з....ци на колегите , бе? Ако не си , превърти я пак , и като стигнеш до нея - зажумай!!!

          Коментар


          • #6
            Чудя се как е възможно никой от вас да не си е татуирал мотор на дупето ...................... пропуск

            Коментар


            • #7
              Или ATV , като онова в рекичката?

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Софианитка
                Чудя се как е възможно никой от вас да не си е татуирал мотор на дупето ...................... пропуск
                Прати ми една по-ясна снимка да те татуирам тебе, ще станеш много популярна

                Коментар


                • #9

                  Коментар


                  • #10
                    Жоре ,жена ми е много доволна от снимките , ще ти се обади за някои детайли

                    Коментар


                    • #11

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от terziev
                        Жоре ,жена ми е много доволна от снимките , ще ти се обади за някои детайли
                        И други се интересуват от детайли, но утре си сменям картата на GSM-a!
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #13
                          евала пичове!!!
                          чем лучше джип,тем дальше до деревни за трактором бежать!!!

                          Коментар


                          • #14
                            УаУ !
                            Това е единственото нещо, което се изплъзна от устата ми след като прегледах снимките...
                            Хаха, момчета, вие наистина знаете как да се веселите във това съм вече абсолютно уверен !
                            Сценката със АТВ-то много ме накефи просто ми напълни душата и искрено се посмях :>
                            А, колкото до тази със дупар**е ............... ХА ХА ХА ! :>
                            Аз шък съм изумен от наблюдателноста на Софианитка, явно момичето знае каде да гледа :> хахахах
                            Евала приятели !
                            ----
                            П.С. Все по-скоро се надявам да ви нарека колеги повярвайте ми ! )
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #15
                              "Трябва да си достатъчно луд за да го можеш!"
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X