Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Леко" ендуро около Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "Леко" ендуро около Стара Загора

    хммм... дано да успея да дойда ... вечерта беше тежка ........
    Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

    Коментар


    • #62
      До: "Леко" ендуро около Стара Загора

      Мотора ми е готов , Има ли желаещи за каране в събота ?
      ........................
      Иван Маринов
      CRF 250 X
      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

      Коментар


      • #63
        До: "Леко" ендуро около Стара Загора

        3 мотора (злополучната тройка от една друга тема ) пак тръгваме за Цеперани в петък вечер (този път нямаме намерение да нощуваме с чакалчетата ). В събота ще покараме из тамошния район - искам да разуча местните пътища за да ги вкарам като трак на gps-a. Ако ще сте из района, може да ми звъннеш.
        .... и ха честито радиаторче! .... което значи да се стягам относно отсечката в дерето ....
        Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

        Коментар


        • #64
          До: "Леко" ендуро около Стара Загора

          Никой не му се кара в събота. Значи може да си ходя на Въглевци.Кога ще се връщате? Ако е в неделя може да се чакаме някъде.
          ........................
          Иван Маринов
          CRF 250 X
          Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

          Коментар


          • #65
            До: "Леко" ендуро около Стара Загора

            неделя, вероятно ще е около 13-14 часа.
            Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

            Коментар


            • #66
              До: "Леко" ендуро около Стара Загора

              Ако съм там ще ти се обадя.Може да се чакаме в Райковци.От там знам хубава пътечка.
              ........................
              Иван Маринов
              CRF 250 X
              Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

              Коментар


              • #67
                До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                Здравейте колеги, отдавна не съм се включвал в разходките и много съжелявам за това... Напоследък караме със сина ми съвсем леко, над с. Дъбрава, ходим към с. Борилово, с. Пряпорец и Старозагорските бани, просто искам той да свикне с атв-то... Е вече има напредък и ръцете му заякнаха , така да се каже , спираме за почивки по-рядко вече...
                Та идеята ми е тази неделя да отидем до Ендурото в гр. Габрово, мисля да тръгнем от гр. Казалнък.... ще се умори много ако е от Стара Загора...
                Но това ще стане само ако има кой да ни води, също така ако се намери такъв, да ни прости за предполагам бавното предвижване, заради "дивия тийн" пък може и аз да съм причината... .
                Аз ще съм със "Танка руди 2", ДР 600, и гумите за кафе..., а детенце с "китайската сила", която не престава да ме изненадва приятно...
                Ще имам и съпорд за атв-то, ако недайси боже се вкараме в премеждие някакво...
                Тъй като разходките в Балкана са ми малко, ще помоля да ни кажете максимално лек маршрут за това предизвикателство (все още) за малкия...
                Поздрави от мен...
                П.П. А пък ако не тръгнем с мотора и атв-то, така или иначе ще отидем там с колата и ще се видим...
                Ето и прогнозата за тогава...

                неделя 28.09.2008
                03:00 часа 10°C
                Предимно ясно Усеща се като: 9°C Сила на вятъра: лек бриз, 2.3 м/с
                Посока на вятъра: север 09:00 часа 11°C
                Слънчево Усеща се като: 10°C Сила на вятъра: лек бриз, 1.8 м/с
                Посока на вятъра: северозапад 15:00 часа 19°C
                Променлива облачност Усеща се като: 19°C Сила на вятъра: лек бриз, 2.9 м/с
                Посока на вятъра: северозапад 21:00 часа 12°C
                Ясно Усеща се като: 12°C Сила на вятъра: лек бриз, 2.4 м/с
                Посока на вятъра: запад

                Коментар


                • #68
                  До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                  В неделя ще има смесена група от мотори и атв-та, като ще тръгваме от Стара Загора. Утре ще знам мястото и часа на срещата.
                  Идея си нямам как ще е маршрута, но щом ще идват атв-та, значи няма да е богохулство като "манафската" пътечка от преди 2 седмици .
                  хммм .. гуми за кафе ... така ми се струва или имам едни интересни спомени от тази пролет, когато един човек с такива гуми пое пътя на обратно от Горна Росица по асфалта.
                  не прави отново тази грешка - след обилния дъжд който се изля тези дни, по-добре сложи "таралежки" ....
                  Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                  Коментар


                  • #69
                    До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                    Здравейте...., Роторе съвсем не те лъжат спомените.... Както и да е .... решихме да сме с колата, ще се радвам да споделим удоволствието от гледане на състезанието и насладата от кебапчетата около него...
                    Дерзайте...

                    Коментар


                    • #70
                      До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                      Здравейте колеги, може ли някой да ми обясни някак или да ме упъти по-точно има ли черен път от Старозагорските бани до Остра могила и след това до Казанка...
                      П.П. Нямам ЖПС...

                      Коментар


                      • #71
                        До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                        Първоначално публикуван от asdimar Преглед на мнение
                        Здравейте колеги, може ли някой да ми обясни някак или да ме упъти по-точно има ли черен път от Старозагорските бани до Остра могила и след това до Казанка...
                        П.П. Нямам ЖПС...
                        Здравейте, сори че аз си отговарям.... Снощи след случайна и плодотворна среща с Жоро и Кокера, вече знам откъде да мина...

                        Коментар


                        • #72
                          От: "Леко" ендуро около Стара Загора

                          Не знам дали мястото е тук ,но моля за интересни тракове във вашият район.Ще идваме със сина и искаме да покараме няколко дена.
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #73
                            От: "Леко" ендуро около Стара Загора

                            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                            Не знам дали мястото е тук ,но моля за интересни тракове във вашият район.Ще идваме със сина и искаме да покараме няколко дена.
                            Тук е мястото.Очакваме повече инфо от организаторите.
                            OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                            Коментар


                            • #74
                              От: "Леко" ендуро около Стара Загора

                              Дойдохме покарахме и следващият уикенд ,отново ще се забавляваме при вас
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #75
                                От: "Леко" ендуро около Стара Загора

                                Темата актуална ли е? Някои следи ли я? Ще караме или ще стоим в форума?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X