Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от BADGO
    уж ми изглежда нормално момче ама несе знае
    ми опитай да видиш
    няма да съжаляваш.

    а дали е женомразец....ми оттолко кухи лейки покрай него как да не станеш женомрачец чудя се как не ти е наретял на теб
    ама ти му помогни - на приятел не се отказва

    Коментар


    • Хехеее ДИДКЕ браво на теб а колкото до това да му помагам аз го уреждах с моята Балдъза той нещо се дърпаше и се отказах а колкото до това,че съм куха тиква ко да направя такЪв съм си
      "Опознай Родината за да я обикнеш"

      Коментар


      • Нали щеше да караш моят мотор? Научи ли къде е мотопистата, че го сглобих вече и съм на линия
        Айде утре е откриването на мотосезона в София, на паметника на съветската армия, ела пък все ще се намери мотор да покараш, дори си мисля че ще можеш да си избираш

        Коментар


        • BADGO значи така......добре ..
          о...........ще видите вие двамата уреди го.......








          Gichevдрасни едно ЛС да се разберем нещо

          Коментар


          • BADGO значи така......добре ..
            о...........ще видите вие двамата уреди го.......


            мммм вече маи се досещам защо се е мръщел на балдъзата Дидке даваи твои е пък и тои може да се пази за тебе
            "Опознай Родината за да я обикнеш"

            Коментар


            • Първоначално публикуван от BADGO
              BADGO значи така......добре ..
              о...........ще видите вие двамата уреди го.......


              мммм вече маи се досещам защо се е мръщел на балдъзата Дидке даваи твои е пък и тои може да се пази за тебе
              Ще останеш изненадващо учуден, колко си прав
              А колкото до балдъзка ти, нищо лично, но мисля, че знаеш добре какво мисля
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • хммм
                скоро време май темата ще трябва да се прекръсти на "любовни терзания"
                или -срещи и запознанства а тва са си много сериозни теми

                Коментар


                • МИТКОВ по-добре "МОРЕ ОТ ЛЮБОВ" някакви сърцераздирателни истории как я срещах на баира докът се пробвах да го кача с ЦР-а а тя преодоляваше едни чукари...абееее лЮбооовввв после ме изпита по един екстрийм но аз я догоних еххх люБовввв любов
                  "Опознай Родината за да я обикнеш"

                  Коментар


                  • Заглавието на темата си е точно на място
                    Само се лае, а нищо не се прави.
                    Даниелчо само го засилват насам-натам, ама той докато конструира филтъра на МЗ-та и ще изгуби състезанието.
                    Евала, Даниеле! Т'ва се казва твърд offroad-аджия!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • Че, той филтъра отдавна е направен и монтиран върху мотора !
                      А, че съм твърд моторист ..... питай Манолев, Жоро !
                      Той знае, колко съм се вманиачил !
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • ей...завиждам и на тая моторетка начи (въздъхващо човече)

                        Коментар


                        • Че, защо и завиждаш на моторетката ти, ако ме видиш какъв зор и давам няма ама изобщо да ти се иска на нейно място..... или може би греша
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • просто завиждам на това, че и отделяш много внимание
                            аз не че.........
                            нали таковуууу
                            ама да де

                            Коментар


                            • Е това е много яко филмче....мисля че е много добре направен монтаж...но няма да се изненадам ако е истина.


                              How to park a dirt bike:
                              http://video.google.com/videoplay?do...1121077&q=dirt
                              No bike - no fun!

                              Коментар


                              • Това съм го гледал одавна! Не вярвам да не е монтаж, това малко зорлян ще го направи, дори и Травис Пастрана!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X