Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това беше коледно,но не му убивай желанието на момчето към оранжевата марка.В крейзи джоб беше така ,първо снимки а после в гаражите по един портокал

    Коментар


    • Янчо, бързо да отиваш на очен лекар!
      Къде го видя това портокалче, като моторът беше зелен?!
      И край на гъзарията на КТМ-те. Днес пообикаляхме с "портокалчето" на Данчо. Едно време гаджетата се спираха да гледат КТМ-а, а на Ямахата не обръщаха никакво внимание, но днес на всички поп-фолк фенки очите им бяха само в Хондата, цъкат с език и коментират: "Виж ма, виж ма Дельке, къф хубъф мутор! Сигурну многу дигъ?!"
      А аз стоя горд, както тебе на Зиг-заг трофито.
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
        Едно време гаджетата се спираха да гледат КТМ-а, а на Ямахата не обръщаха никакво внимание, но днес на всички поп-фолк фенки очите им бяха само в Хондата, цъкат с език и коментират: "Виж ма, виж ма Дельке, къф хубъф мутор! Сигурну многу дигъ?!"
        А аз стоя горд, както тебе на Зиг-заг трофито.
        Аз к'во ти разправям, Жорка! Като караш покрай мацките намигвай и форсирай Хонда си е Хонда.

        А бре и аз ако взема Honda CRF 250 R може да ни вземат в "Honda B Team" Кой знае

        Коментар


        • Аз пък ще Ви честитя Коледата
          Весла коледа скъпи мои приятели и се надявам да прекарате една сполучлива и безаварийна офроуд година, която да е по-хубава от всички останали...
          Пожелавам на всички да намерят щастието си в каквато и форма да е то, ако все още не са го намерили и да слушат през цялата година, че да може дядо Коледа до година да им донесе още по-голям подарък..
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Different_Soul
            ... и да слушат през цялата година, че да може дядо Коледа до година да им донесе още по-голям подарък..
            Наумил съм си за валяк.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
              Първоначално публикуван от Different_Soul
              ... и да слушат през цялата година, че да може дядо Коледа до година да им донесе още по-голям подарък..
              Наумил съм си за валяк.
              A, замислял ли си се ако спука гума за какво става въпрос тогава а ?
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • A, замислял ли си се ако спука гума за какво става въпрос тогава а ?
                ами като спука гума става въпросс.... ...за ...заварки

                Коментар


                • Е нали като спука гума няма да може да се движи
                  А ако неможе да се движи как ще направиш заварката на "гумата"
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • Нов член на Crazy job!

                    Я стига вече с тоя валяк, че прекалено изпростя работата дори за тази тема!
                    Crazy job има нов член(ка)
                    Поствам ви снимка от сухите тренировки, с които започна. Не ми правете забележка, че постановката и е неправилна! Много е правилна дори, тъй като тя ще "кара" предимно в тази поза.

                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • Другарю, Митков,
                      длъжен съм да заостря вниманието Ви на факта, че в модерирания от Вас Форум се е появил потребител с регистрация "vinoirakia" , което противоричи на Новата линия на Форума, която Вие дадохте с встъпване в длъжност и поради която щях да бъда изгорен справедливо на кладата след "Закриването" на сезона в Сопот.
                      Вярвам, че ще вземете прилежащите мерки!
                      Покорно Ваш слуга и доносник: Жоро Хаджиев
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • лошо няма във виното и ракийката а по скоро в начина им на ползване и в микса им с карането на мотори
                        форума не е само за въздържатели
                        а и не е против употребата на алкохол
                        дори Исус Христос когато е бил на сватба е пил вино
                        което не значи че се е напил
                        освен това форума не е мой
                        и не сме ви горили на клада за това че сте си пийнали а за това че като сте си пийнали сте си снимали и магарийките
                        а ние очаквахме достоен като за вашите способности фото репортаж от каране и падане с МОТОРИ от закриването

                        Коментар


                        • Спокойно, както предполагам знаете от известно време насам всеки, който иска да пише (да получи регистрация) преди това следва да бъде изрично одобрен от главния администратор. А той (администратора) не знам защо, но потребители с имена от рода на vinoirakia нещо не одобрява... Та като поразмисли евентуалния кандидат по-подробно по формулировката на името си и току виж бъде регистриран...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • Re: Нов член на Crazy job!

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                            Поствам ви снимка от сухите тренировки, с които започна. Не ми правете забележка, че постановката и е неправилна! Много е правилна дори, тъй като тя ще "кара" предимно в тази поза.
                            Жоре, снимката и стойката са си супер. Евала!

                            Коментар


                            • Всичко хубаво, каката даже и си е сложила и червило отиващо на марката Хонда...
                              Аз лично ако имам клуб бих се молил дори на "моми" като тази, за да са в него (в клуба)
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • Казах ви аз, че каките повече си падат по CRF, ама някои не вярват

                                Айде, аз отивам да си обличам папагалския екип, че днес ще покараме с Митков из нашия вилает. Чакам го всеки момент да пристигне.
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X