Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Рових, рових из форума, ама тук ми се стори най-подходящо да ви представя модела каска на AIROH (или LAZER беше, изтрил се е надписа), с който съм се учил да карам колело едно време










    На последните 2 снимки се виждат и някои от спонсорите ми - Марлборо, Крайслер, и разбира се Костенурките Нинджа

    П.П. Каската случайно я намерих при едно почистване в къщи. Иначе всички модификации по нея са мое дело, без знанието на баща ми (и после се чуди защо му намаляли болтчетата 4 мм ).
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Момчета, след малко отивам на изпит за "А" категория.
      Стискайте палци...
      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        Успех ! сигурен съм че ще "минеш"

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
          Успех ! сигурен съм че ще "минеш"
          Вече мога да се похваля
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            HD този "Airoh" малко ми прилича на цокало
            [SIZE=4][COLOR=Red]H[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]onda CRF 450R'05[/COLOR][/SIZE]

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              Колеги някои от ваз знае ли от каде мога да си купя резервоар от Aprilia etx 350 благодаря ви предварително

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                Тони казах ти че ще си го напиша аз ти бързаш на мен ми трябва този резервоар от etx или някакв друг резрвоар за априлиа туарег 4 еоригиналния е много грозен

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Първоначално публикуван от ivailo petrov Преглед на мнение
                  HD този "Airoh" малко ми прилича на цокало
                  Ми да, то и аз навремето не помня да съм я носил много много, защото нещо не ми беше хич удобна - сигурно не е била моя размер
                  Но пък важен е тунинга, нъл тъй?
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                    Ми да, то и аз навремето не помня да съм я носил много много, защото нещо не ми беше хич удобна - сигурно не е била моя размер
                    Но пък важен е тунинга, нъл тъй?
                    Доста хубав тунинг явно е правена с голям мерак.
                    Some call it a hobby, we call it a way of life!
                    Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                      Вече мога да се похваля
                      Браво, колега, трудно ли ти беше, какъв е изпита сега....?
                      Поздрави: Николай Георгиев
                      KTM 400 EXC

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Първоначално публикуван от mercy Преглед на мнение
                        Браво, колега, трудно ли ти беше, какъв е изпита сега....?
                        Сега изпита представлява полигон с 5 или 6 елемента.
                        Най-трудното беше на 5-ти елемент, про който имаш права на която трябва да минеш покрай един конус с не по-малко от 50км/ч и непосредствено след конуса да направиш ляв завой и да спреш на определено място... няколко пъти ми засичаха колеги точно на конуса... единия път минавам с 47, после с 48, после 49 и накрая с 50км/ч, но едвам взех завоя (това минути преди да започне изпита) и на самия изпит изпитващия като ми показа, че съм минал с 60км/ч не можах да повярвам... най-вероятно е засякал преди конуса, където скороста е по-висока...

                        След полигона имаш грацко, там е както при грацкото за "Б" категория, като различноро е, че изпитващия е зад теб в една кола и чрез хендс фрий ти казва, тук на ляво, тук в обратна посока и т.н.
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
                          Доста хубав тунинг явно е правена с голям мерак.
                          Така е - точна реплика на каската на Жорж Жобе или Жоел Сметс, не помня вече на кой от двамата
                          Hristo Draganov
                          http://htftp.domainbg.com/HD/

                          И аз искам България чиста ! ! !

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            Гледам темата нещо е замряла я да я съживим
                            Днес си сложих гума 110-100/18 бахти широкия батал за моя музикален инструмент дт 200 но пък седи много газарски като голям мотор
                            Последно редактирано от Silvestar; 28-09-09, 18:58.

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Колеги, онзи ден резнах една здрава стара черница (дуда), и е много добра да се остави от нея дърво за оцветяване на ракия..., ако някой иска, да свирка. Още е мокра, но ще я оставите да изсъхне...
                              Пази душата си, не гумите!

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Първоначално публикуван от Di4kata Преглед на мнение
                                Колеги, онзи ден резнах една здрава стара черница (дуда), и е много добра да се остави от нея дърво за оцветяване на ракия..., ако някой иска, да свирка. Още е мокра, но ще я оставите да изсъхне...
                                Я по-добре ти оцвети 20 кила ракия а ние ще и изпитаме цветовите качества
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X