Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Колко струва един резервоар за КТМ, трябва ми нещо по евтино, което ще пасне на Балкан 50цц ?

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Първоначално публикуван от Svetoslav_Iliev Преглед на мнение
      Колко струва един резервоар за КТМ, трябва ми нещо по евтино, което ще пасне на Балкан 50цц ?
      Печелиш награда "Бирена капачка" за кратък анекдот (виц)

      И сега сериозно - резервоар за КТМ струва около $200-300, по-евтино незнам
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        Що бе Митак право е момчето, из целия форум се гърми, че КТМ-ските части са най-евтини.... питай Митков ако не вярваш...

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Пу разбихте ми фантазиите , няма ли нещо до стотак дет ще му пасне на балкан-а , имам предвид от този тип резервоари, че това 300 $ на мотор за 50 не върви нещо.

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Що бе Митак право е момчето, из целия форум се гърми, че КТМ-ските части са най-евтини.... питай Митков ако не вярваш...
            да бе нали..от най-евтините са един клапан 140лв срещу (май 100 беше) за хонда

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
              да бе нали..от най-евтините са един клапан 140лв срещу (май 100 беше) за хонда
              E то на хондата са евтини щото са консуматив. Сменят се като гуми
              П.П ех колегата spl77 пак гризна бана. Бурен ветър и див човек неможеш ги спреш.
              KAWASAKI Let the good times roll

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                П.П ех колегата spl77 пак гризна бана. Бурен ветър и див човек неможеш ги спреш.
                Еми щото си мисли че в частен форум може да си прави каквото иска и както той го вижда, но този път баш собственика го отряза, и то за много дълго време.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Катаджии спират мутра с БМВ за проверка. Спира мутрата, а след БМВ- то спират, линейка и кола на пожарната.
                  - Кво е тва бе? - пита полицаят.
                  - Как кво бе, аптечка и пожарогасител

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    http://www.thumpertalk.com/forum/arc.../t-601576.html

                    Чинела прославя България по чуждите форуми

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                      http://www.thumpertalk.com/forum/arc.../t-601576.html

                      Чинела прославя България по чуждите форуми
                      Абе намира се тука по някой и друг ЦРФ, не е само неговия както е писал
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                        Абе намира се тука по някой и друг ЦРФ, не е само неговия както е писал
                        Нима.. и кой друг съм познавал с "450Х" миналата година на 11-Февруари-2008г.
                        Да сега познавам не един и двама и с някои съм даже и приятел...но лани не съм познавал никой.

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Здравейте ендуристи, нов съм в форума и немога още да пиша Л.С затова искам тук да помоля някой от модераторите да ми смени ника от Klapan4o на Ves0 ако е възможно за да не си правя нова регистрация. Благодаря предварително и поздравления
                          Истинския кантар е на границата преди да паднеш.. Който некара - НЕ ПАДА

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            Здравейте.
                            Немога да пусна тема в никой от разделите (незнам по каква причина).
                            Искам да попитам.. преди време си правих клапани за мотора при едно момче от Карлово или Сопот , но съм му изгубил телефона някой може ли да помогне с информация , или ако не за него някой друг който прави клапани ?

                            Ще съм много много благодарен ако открия човек който прави клапани , трябват ми за Хонда ХЛ 600 а никаде няма и преди с него решихме тоя проблем като той ги изработи.

                            0898 726 761 - телефон за връзка ако някой може да помогне само да звънне и да затвори.

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Намериха най-дългата змия мъртва

                              П.п. не се препоръчва за хора със слаби сърца...
                              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Оооо как подскочих от стола от тая змияя майкоо стрес голям

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X