Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Здравейте всички. Розовото екипче е мечта

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      http://www.youtube.com/watch?v=YDBDkVI0Cn4

      E такава простотия не бях гледал
      YAMAHA WR450F

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        ГЕНИАЛНА простотия баце

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Страхотен идиот! Евала, шапка му свалям
          Пази душата си, не гумите!

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            Да бе баси тоя на правото недава газ на тоя мотор ,баси чак ме хвана яд на тоя с мотора ,че не даваше газзз и загуби :Д
            Мале :Д

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              Бе тия ги е страх... Не са като българите, купува си мотор, блъска го, купува друг и т.н.. докато не се самоубие
              Пази душата си, не гумите!

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                Значи,колеги понеже "коня" e в почивка в гаража,а зимата е в разгара си и то просто отвътре те избива на щуротия.Сега в събота безделничното и слънчево утро донесе идеята да пощурея малко с шейната.Намерих доброволец да ме дърпа с шейнатаа и подходящата отсечкаааааа и се започна!Екипирах се аз,намерихме шейна.(От тези с волана-всеки различно им вика,аз и казвам просто шейна)И Така де взехме въжето 8- 9 метра беше някъде и започна борбата със скоростта! Крайният резултат беше 105 км/ч за повече просто непозволяваше пътя иначе бих се пуснал.Абе общо взето си беше голям кеф изтърсих се един път при около 85км/ч ама беше яко влачиш си из снега 10 15 метра мяташ се наляво-надясно шейната не пострада особено много.Абе КЕФ КЕФ.
                И сега сме решили ако има все още сняг тия седмици да прасна един BACKFLIP с шейничката -Поне тъй ми се ще ама да видим кво ще стане.Единственото което ме притеснява е рампата и скоростта.Решил съм от сняг да е рампата ама нито знам колко висока или пък под какъв ъгъл.Гледам сега тука клипове снимки статий ама тъй е лесно ама като опре да го напрая става малко по сложно.А мисля,че с шейната е безопасно,не че неможеш да се потрошиш ама поне е лека и нищо неможе ти направи по сериозно.Та идеята ми беше дайте някакви идеи,че не ме свърта през почивните дни.Пък и мИ СЕ ще да го врътна тоя флип с шейната .Явно много клипове гледам ама кво да се прави.
                А има и клипове от дърпането с шейната ама още не са в мен..
                Айде ДАвайте идеи.Че снега,ще си иде!!!
                Последно редактирано от BORICANO; 11-01-09, 19:32.

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !





                  Някои компетентен да каже,ако знае на 320к.с колко е акциза,че ме е засърбяло за Нисан Скайлаин(ама ако ще се дава 5-цифрена сума,то е ясно че ще ми се размине......).Търсих рових помня,че някъде гледах калкулатор ама не го откривам нещо.Помня и,че четох,че до неква си там година бил по 35 кинта на сила па после друго ставало пък за новите 700+90 за конче та съвсем се оплетох.Лично мен ме интересува автомобил около 95 г.


                  П.п Простичко го обеснете примерно от 300 до 350 толкоз пара и това е.




                  Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение

                  ..К.С. x 0.746 = kW , което в твоя случай прави 238 KW. и акцизът би трябвало да е 14 280лв....
                  Направо ме отказа кола за около 2500-3000 паунда(без тунинг и ала-бала простотии наи обикновен GT-R) със 7000 паунда акциз.
                  Последно редактирано от spl77; 11-01-09, 20:28.

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                    Някои компетентен да каже,ако знае на 320к.с колко е акциза,че ме е засърбяло за Нисан Скайлаин(ама ако ще се дава 5-цифрена сума,то е ясно че ще ми се размине......).Търсих рових помня,че някъде гледах калкулатор ама не го откривам нещо.Помня и,че четох,че до неква си там година бил по 35 кинта на сила па после друго ставало пък за новите 700+90 за конче та съвсем се оплетох.Лично мен ме интересува автомобил около 95 г.

                    П.п Простичко го обеснете примерно от 300 до 350 толкоз пара и това е.
                    Ако е над 150kw колата и е втора употреба акцизът е 60лв на KW
                    от 120 до 150 KW e 35лв.По системата DIN.
                    Това е, което аз знам...

                    ..К.С. x 0.746 = kW , което в твоя случай прави 238 KW. и акцизът би трябвало да е 14 280лв....
                    Последно редактирано от Тануцо; 11-01-09, 20:07. Причина: добавка
                    Per aspera ad astra.

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                      http://www.youtube.com/watch?v=YDBDkVI0Cn4

                      E такава простотия не бях гледал
                      Тоя с тия ролчици така може да се отъркаля някъде че и ролчица няма да намерят от него
                      а моториста май за севте се качваше на мотор
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Първоначално публикуван от BORICANO Преглед на мнение
                        И сега сме решили ако има все още сняг тия седмици да прасна един BACKFLIP с шейничката -Поне тъй ми се ще ама да видим кво ще стане.Единственото което ме притеснява е рампата и скоростта.Решил съм от сняг да е рампата ама нито знам колко висока или пък под какъв ъгъл.Гледам сега тука клипове снимки статий ама тъй е лесно ама като опре да го напрая става малко по сложно.А мисля,че с шейната е безопасно,не че неможеш да се потрошиш ама поне е лека и нищо неможе ти направи по сериозно.Та идеята ми беше дайте някакви идеи,че не ме свърта през почивните дни.Пък и мИ СЕ ще да го врътна тоя флип с шейната .Явно много клипове гледам ама кво да се прави.
                        Виж много те моля тази тема,http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=36166 ,прочети внимателно първия пост,и там ще намериш много отговори на твоите въпроси.
                        Успех!!!

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение





                          Направо ме отказа кола за около 2500-3000 паунда(без тунинг и ала-бала простотии наи обикновен GT-R) със 7000 паунда акциз.

                          Не съм на 100% сигурен, това което извадих е по данни в нета...
                          Ако искаш провери и на други места, но е факт, че акциза за колите е абсурдно висок.
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            http://vbox7.com/play:8971f00b


                            http://vbox7.com/play:889edf04




                            Последно редактирано от spl77; 14-01-09, 10:22.

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Здравейте,
                              Търсих тук тема за да видя дали някой си е поръчвал от денискирк, обаче не можах да намеря това, което ме интересува, а то е колко пари излиза доставката от Америка с UPS, че искам да си взема едни лагери пък не намерих тема и за да не пускам нова да видим дали някой знае

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Първоначално публикуван от skreeper Преглед на мнение
                                Здравейте,
                                Търсих тук тема за да видя дали някой си е поръчвал от денискирк, обаче не можах да намеря това, което ме интересува, а то е колко пари излиза доставката от Америка с UPS, че искам да си взема едни лагери пък не намерих тема и за да не пускам нова да видим дали някой знае

                                Търси Митков на лично тои,ще те осветли.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X