Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
    Здравейте,

    искам да помоля за малко помощ от колегите от София (да не пускам чак отделна тема)

    Така би трябвало да е, ако това се има предвид под 7-ми километър. Според мен най лесно ще ти бъде ако идваш от центъра , да го подминеш и после да се отбиеш надясно при метро при табелката за Експо центъра, да се завъртиш под магистралата и да си влезеш в локалното.

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
      Така би трябвало да е, ако това се има предвид под 7-ми километър. Според мен най лесно ще ти бъде ако идваш от центъра , да го подминеш и после да се отбиеш надясно при метро при табелката за Експо центъра, да се завъртиш под магистралата и да си влезеш в локалното.

      Зависи откъде ще идва.
      @HD:
      Ако идваш от магистрала Тракия, маршрутът който си избрал ти е перфектен, в локалното се влиза преди Експо центъра, покрай "ТМ ауто" вносителя на Тойота.
      Per aspera ad astra.

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        Здравейте колеги.От много време се каня да поискам помощ тук при вас (старите оффроадери) но все няма време.. Понеже съм много запален по офф роуд но знам само някой нещица за този спорт и за това ако можете да ми кажете какъв мотор,каква протекция и консумативи ми трябват както на мен така и на бъдещия ми мотор и изобщо кое колко струва и каква сума ми трябва за да си "напазарувам" за да мога да бъда не само любител ами и практикуващ.. МНОГО СЪМ ЗАПАЛЕН И ПЛС ПОМОГНЕТЕ..МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

        ПП. АЗ съм наполовина от с.Кладница ноо оначе живея в съседното село Рударци и съответно мисля че знаете има с кой да карам но нямам с какво..
        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
          Зависи откъде ще идва.
          @HD:
          Ако идваш от магистрала Тракия, маршрутът който си избрал ти е перфектен, в локалното се влиза преди Експо центъра, покрай "ТМ ауто" вносителя на Тойота.
          Точно от Тракия ще идвам Значи направо при Тойота свивам в дясно и съм 6

          Много ви благодаря за инфото!
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
            Здравейте колеги.От много време се каня да поискам помощ тук при вас (старите оффроадери) но все няма време.. Понеже съм много запален по офф роуд но знам само някой нещица за този спорт и за това ако можете да ми кажете какъв мотор,каква протекция и консумативи ми трябват както на мен така и на бъдещия ми мотор и изобщо кое колко струва и каква сума ми трябва за да си "напазарувам" за да мога да бъда не само любител ами и практикуващ.. МНОГО СЪМ ЗАПАЛЕН И ПЛС ПОМОГНЕТЕ..МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

            ПП. АЗ съм наполовина от с.Кладница ноо оначе живея в съседното село Рударци и съответно мисля че знаете има с кой да карам но нямам с какво..
            Чети в разделите "Избор на мотор" и "Технически дискусии" има много информация.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
              Точно от Тракия ще идвам Значи направо при Тойота свивам в дясно и съм 6

              Много ви благодаря за инфото!
              Имай предвид обаче, че паркирането баш там хич не е лесно, нищо че си на 7км от центъра.

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                Я аз да попитам една простотия. На тоя студ всички знаем, че пластмасата се троши много лесно. Е така се случи и с моя спойлер(кората до радиаторите). Та изпуснах го мотора на место и кората се спука в крайчето отгоре. Сега ще кажете голям прас, ама мен ме дразни. Та въпроса ми е с какво лепило да залепя пукнатината та да не се отчупи парченцето. Корите са бая гъвкави(бойни пластмаси на UFO)Но в студа предадоха. Препоръчайте някакъв метод за залепянето.
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
                  Имай предвид обаче, че паркирането баш там хич не е лесно, нищо че си на 7км от центъра.
                  Ми ..., да се надяваме, че сутринта ще има все някое местенце като за мене - мисля да тръгна от Стара Загора към 06.00 часа А пък иначе дефакто приятелката ми има работа там в тая фирма, аз съм само шофер , така че мога и да не слизам от колата
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                    Я аз да попитам една простотия. На тоя студ всички знаем, че пластмасата се троши много лесно. Е така се случи и с моя спойлер(кората до радиаторите). Та изпуснах го мотора на место и кората се спука в крайчето отгоре. Сега ще кажете голям прас, ама мен ме дразни. Та въпроса ми е с какво лепило да залепя пукнатината та да не се отчупи парченцето. Корите са бая гъвкави(бойни пластмаси на UFO)Но в студа предадоха. Препоръчайте някакъв метод за залепянето.

                    Това е полиетилен - лепи се само със загряване /стопяване/ .Пробвай при тия дето заваряват брони.
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                      Това е полиетилен - лепи се само със загряване /стопяване/ .Пробвай при тия дето заваряват брони.
                      колегата е много прав само там ще ти я залепят както трябва и ще ти вземат 5лв не си заслужава да копуваш лепило примерно на вюрт струва 30лв 30млл това което ще ти свърши работа
                      KFX 700
                      MEBELIX ATV-TEAM
                      0878114344

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Мерси за отговорите. Ще го мъча някак си. То и да се счупи много важно. Наистина е едно много малко парченце ама ще го пробвам с стопяване
                        KAWASAKI Let the good times roll

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Незнам ама ми се струва ,че цената не е много ниска.Донбаските въглища са на тази цена, на дребно.Аз мислех че ги вземаш от някъде на супер евтиния.Вярно че е чистичко, ама тази мелачка ще ги духа в промишленни количества.Смятам че не ще можеш да е..ш дявола,дано не съм прав.Иначе за чистото и аиляшкото спор няма.Абе ще дадеш информация като покараш и удариш калема.
                          Абе Джара,никъде няма безплатен обяд.Ти пак я захвана по Габровски,за удобството и аилакчилъка спор няма ,казват че това е бъдещото гориво за битови нужди .
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                            Я аз да попитам една простотия. На тоя студ всички знаем, че пластмасата се троши много лесно. Е така се случи и с моя спойлер(кората до радиаторите). Та изпуснах го мотора на место и кората се спука в крайчето отгоре. Сега ще кажете голям прас, ама мен ме дразни. Та въпроса ми е с какво лепило да залепя пукнатината та да не се отчупи парченцето. Корите са бая гъвкави(бойни пластмаси на UFO)Но в студа предадоха. Препоръчайте някакъв метод за залепянето.
                            И аз така се опарих от студа. Оригиналните ми гардове за ръцете на КТМ-а се блъскани как ли не откакто го купих юни 2007-ма, много съм доволен от тях въпреки че са пластмасови. Но онзиден изтървах мотора на един лед, и дясната лопатка се строши като изсъхнала съчка. Пластмасата буквално беше станала на кокъл. Сега ще трябва да се уреждам с нови.
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                              Мерси за отговорите. Ще го мъча някак си. То и да се счупи много важно. Наистина е едно много малко парченце ама ще го пробвам с стопяване
                              Значи да ти кажа един трик,Вземаш си горелчица и едни пенсети,взимаш и кламери и си ги нарязваш с секачите по на парченца по 3 см.Загъваш им двата края по полвин см, и хващаш с пенсетата по едно, и го загряваш до червено.Като почервенеее го притискаш на счупеното ,от вътрешна страна като шев,да потъне по средата.Става доста здраво,и после с поялника го замазваш и се скрива и не личи.Ще ме черпиш за акъла,сигурен съм че ще стане.

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Бих искал да попитам след колко време горе долу след като си се регистрирал сменяш младши участник,за да мога да публикувам обяви.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X