Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Как беше онзи сайт , в който има данни за всички видове и модели мотори

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Които каже как е станало печели Ферарито.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
        Които каже как е станало печели Ферарито.

        Ферарито с идиотска скорост се е забило в гаража и се е навряло под пикапа.

        Чакам си червеничкото - една престилка, малко боица и някой друг джам и е готово

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
          Ферарито с идиотска скорост се е забило в гаража и се е навряло под пикапа.

          Чакам си червеничкото - една престилка, малко боица и някой друг джам и е готово
          Не позна скутера с бясна скорост е ударил пикапа отзад тои от удара се качил на Ферарито за малко секс,а пък скутера се брулнал в ляво в рафтовете с инструмента.След което младия ендурист слезнал от скутера оръсил се като фурнаджииски котарак и промълвил:
          -Мале ква беля направих.

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            Нямам време за блъфове - давай си ми наградата

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              Това всъщност не е цялата снимка - липсват ключови елементи. Например какво е станало със съседния гараж! Това май е от торнадо или нещо такова - вече не го помня добре...

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                Абе да ти кажа чесно кои ли го интересува истината гледаи смях в залата да има.

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                  Абе да ти кажа чесно кои ли го интересува истината гледаи смях в залата да има.
                  Нещо си забрави обещанието!

                  Май днес ще отскоча до Раковски.
                  Тъкмо съм с R 6цата и за 20 мин съм при тебе...

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                    Нещо си забрави обещанието!

                    Май днес ще отскоча до Раковски.
                    Тъкмо съм с R 6цата и за 20 мин съм при тебе...

                    Иииииииии........ела да покарам де.Пък и като нищо можем да се напием.

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                      Иииииииии........ела да покарам де.Пък и като нищо можем да се напием.
                      Това се не кара... Много е люто човече.... От 10К нагоре е огин, особено в завой....
                      А за пиене требе и хотелска част да ми търсиш, така че за друг път ще остане

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Първоначално публикуван от ColdFusion Преглед на мнение
                        Как беше онзи сайт , в който има данни за всички видове и модели мотори
                        За този ли става дума
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Еи този филм го гледам почти всяка седмица,еее.....днес имах щастието да го гледам точно пред моя гараж.Спи като къпано бебе..Даже неще и да стане,камо ли да говори.Неможе.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                            Еи този филм го гледам почти всяка седмица,еее.....днес имах щастието да го гледам точно пред моя гараж.Спи като къпано бебе..Даже неще и да стане,камо ли да говори.Неможе.
                            Това си е гараж с охрана.

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Здравейте.Синът ми е на 4 годинки и вече кара кросов мотор.За сега имаме само каска.Къде във Варна има магазини за мото екипировка?
                              Кои са първите неща, които трябва да купим според вас?

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Първоначално публикуван от Martin Zaimov Преглед на мнение
                                Здравейте.Синът ми е на 4 годинки и вече кара кросов мотор.За сега имаме само каска.Къде във Варна има магазини за мото екипировка?
                                Кои са първите неща, които трябва да купим според вас?
                                Какво кара синът ти? Интересувам се за моя... А иначе от екипировката - ботуши (напърво място са след каската) и налакътници със сигурност!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X