Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро


    Това със зайците си беше майтап. Предполагам помниш филма "Преброяването на дивите зайци". Идеята ми беше да намерим някакъв по-пряк път за Мазалат, но се оказа, че няма. Минава се по лабиринтите направени от дървосекачите и нито ГПС, нито карта може да те оправи, тъй като тези пътища не са отразени и 9 от 10 от тях водят до никъде. Снимки има съвсем малко, но до довечера ще се опитам да скалъпя нещо.

    Все пак на хижата срещнахме човек, който току що се беше качил по пряката пътека от Габровница и за която никой не знаеше, но ни уби ентусиязма да минем по нея, като я сравни с Пеещите скали. Все пак се надявам някой ден да проверя твърдението му
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      (dance) (dance) (dance)
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Бре Минков и аз си падам по Руските песни, ама ти май по Съветските

        Тази песен я чух за първи път в казармата - видиха ни на концерт на баба ти Алла, 84г. миналия век. Тъй, че съм я слушал наживо
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Колеги, аз тръгвам за Чаира. Следващите 36 часа сме там. Ако утре някой минава покрай Средногорец, да мине да види шаваме ли

          ПП
          Горкото агънце, тази сутрин блееше........

          Последно редактирано от Жоро Йорданов; 27-08-10, 11:11.
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            То туй агне вече пишка точи вии кво му мислите!!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
              Колеги, аз тръгвам за Чаира. Следващите 36 часа сме там. Ако утре някой минава покрай Средногорец, да мине да види шаваме ли

              ПП
              Горкото агънце, тази сутрин блееше........

              Жоре не можахте ли да го измислите преди една седмица това агънце?
              (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

              Тошко 0878524239

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Ами ти що се не обади никакъв
                А и с агнето нищо не е получи. Те агнетата станали на шилета. Само едно малко дето му се бяхме заканили ама то се оказало болно. Два дена плющяхме свинки врат и фасул с ребро.Таман сега е прибирам, и вече ми е горещо. Горе без яке не се седи.
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Aааа, мръщите се на а ганцето че дърто! А кои знаи вратъ от кои дърт нерез е?? Ама то в балкана след някой друга ракия е бил е сигур и по крехък и от агнешко!!!
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Сега прехвърлям снимките да видя има ли някой друг компромат
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Жоре нямам ти телефона а и звънях на Светльо но го беше налегнала кризата. За това изкарах времето с жената и синът на Севрията и в леки разходчици по прашните пътища.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S4032613.JPG
Прегледи:3
Размер:373.2 КБ
ID:5204842
                      (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

                      Тошко 0878524239

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Беше грешка, че не си сменихме телефоните, макар, че можеше да го искаш от Светльо. Другия път трябва да компенсираме
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Добра вечер! Връщам се от високото.
                          Не знам защо се сетих за тази песен......
                          Поздравявам ви с нея

                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Добра вечер мотористи,къде се скрихте,днес научавам че наши колеги са привиквани с измислени призовки в полицията за предупреждение да не карат в НПЦБ,главен инициатор на тази простотия е Нанко Минков измислен началник на парка и участник във форума.Та докъде я докарахме,също във фейсбук един психопат развива анти оффроуд кампания,до колкото разбирам искат война,еми ще я получат тогава.

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              аз редовно си ходя към дерменка,имаше полиция на беклемето една привечер.кога ще излизате скоро?не се познаваме но мисля сериозно да се присъединя към групата,ако може от карлово съм

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                За фейсбука се не притеснявай,започнали сме фронта,дано го удържим.
                                А за привикванията бях сигурен,че ще ги направят.Иначе е малко интересно ако някой се запъне и каже "не аз не съм бил никога там,дори и пеш" -какво доказателство ще му измъкнат,сигурно снимка някоя от тука ,някой арвокат ще се зарадва истински на това.
                                Интересно ми е парковата охрана или са страшно добри разузнавачи и дебнат из трънките с фотоапарат или са просто обикновенни мишцици доносници,май е второто.
                                Решението е едно единствено-да се спре качването на каквито и да били снимки различни от "наздраве дружино".Даже и да се кара извън парка,това няма как да се докаже-камъните са еднакви с тея вътре в него и все ще сте дежурните "виновни" за всеки проблем на парка.Мотор,АТВ или джип не трябва да се мярка никъдев кадър.Иначе не е забранено да се ходи в парка с дрехи в ярки цветове ,даже се препоръчва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X