Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
    Жоро голяма романтика са тез руски песни в малките часове.
    Приятелю; и на мен са ми тръпка но аз мисля да завършим деня с химн

    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Е браво това е нашата песен.Който ни познава знае че никога няма да навредим на природата,или да дразним туристите.Просто нищо друго не искаме освен да си караме моторите в планината.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Е браво това е нашата песен.Който ни познава знае че никога няма да навредим на природата,или да дразним туристите.Просто нищо друго не искаме освен да си караме моторите в планината.
        +1 И аз съм на това мнение.
        Some call it a hobby, we call it a way of life!
        Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          От днес аз тръгвам да заснемам безчинствата които са направени на Нашата гора и Нашите планини и ако четящите тук имат ум и разум ще проумеят кой е истинския вредител на Майката Природа!
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Ти видя колко усилия ни костваха да укротим бракониера който е законен ловец,че стигнахме чак до директора на горското,когато правихме пътеката на живота,та то не бяха огради от камъни,та изряза толкова много дървета само да ни спре да минаваме,защото как ще ходи на спокойствие да стреля по сърни,също и видя че всеки път като ходихме все имаше сърни,той си ги е запазил за него,пък ние пътека направихме,и аз разбирам да сме правили нова пътека,ами ние просто възтановихме без никакви щети за природата старата.

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              Ти видя колко усилия ни костваха да укротим бракониера ...
              Приятели“ Ако има бой с бракониери, пишете ме и мен. Предполагам, че и Шефа ще се включи, но в момента е зает да си пече дебелият ху...., всъщност гъ* на морето, но нали знаете всичко хубаво си има край и той в неделя се връща. Та с удоволствие, ще ви подкрепим във всяко наичнание.

              Ето го и поздрава за адаша. Любимата ми И не знам защо песента е свързана с текста : " На бой отиват само старците " , пък ние с Шефа сме от старата гвардия. всъщност аз съм от старата, а той е от дъртата

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Абе няма проблем да се кара в парка...само трябва да се обадите да ви дадът пропуск.Особено за в.Ботев си вземете пропуск

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                  Абе няма проблем да се кара в парка...
                  To като няма проблем, си губи смисъла, пък и пропуска важи за магистралата от Паниците до Ботев, която е идентична с пътя Калофер - Пловдив. Всъщност има разлика. На пътя Калофер - Пловдив, има разлкон за Хисаря.

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Мен лично до ботев изобщо не ме кефи да ходя.....като се кача веднъж по тоя камънак и гумите ми стават на пихтия.Уж има пътека от Левски ,но не знам от къде тръгва....било малко зор с атв

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение

                      Ето го и поздрава за адаша. Любимата ми
                      Благодаря за поздрава, който приемем откъм бойната а не откъм романтичната страна на смисъла му. Що се отнася до заглавието, не се чувствам засегнат, защото все пак има един по-дрът от мен - Чичко.....
                      И за да не ни обвинят в русофилия ще отвърна с ето това



                      С пожеланието гората да не неверна към нас и да не ни хващат е нея!
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                        Мен лично до ботев изобщо не ме кефи да ходя.....като се кача веднъж по тоя камънак и.......
                        Е това и викам и аз на паркаджиите, като бяхме на Тъжа, ама те не ловят вяра. Свалете забраните. Достатъчно е човек веднъж да се пробва и то от северната страна, през Априлци и той сам си налага забраната да не се качва вече.

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Еее бе адаш, аз не съм искал да те обидя бе.


                          Еееееееееех, ама какво време е било без паркаджии. Блаженство.
                          и нека продължим. Светльо, да я научиш тази за следващия път.

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Емо, има пътека от страната на Левски. Ако някой слънчев ден/да не си помислиш за утре/ решим да се качим от там -ще ти се обадим. Гарантирам ти, че ти ще успееш да минеш.

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Светльо, да я научиш тази за следващия път.

                            Той я знае, бре. Ти само научи думите да моиш да водиш солото...
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Аз съм се качвал 2 пъти на ботев....веднъж през пръскалото и от априлци с едни троянци(тогава се намерихме по късмет) и хич не ме кефи Жоро той щерев все ми вика ,че ще звънне да ми я покаже ама...

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                През Пръскалото имаш предвид Тарзановата пътека- от там пеш.
                                А Щерьо май напоследък не кара. Миналата година доста често карахме с него и кмета, но тази година нещо не се обаждат.
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X