Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Това не са никакви препирни,а най-нормалния тон на разговор между двамата.
    За който не ги познава изглежда,че всеки момент ще се сбият,но не е така.
    Каква е тая антиреклама на Каравеловската група бе Жоро?
    Аааа,не излагай убаити `ора бре!
    Когато няма друг изход- използвай централния вход!

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Не си прав. Аз нали точно поради тази причина не съм пуснал клипа с боя.
      Виж в репортажа, че на последната снимка Димо го няма / майтап бе, и ние си имаме Ренди ама каравеловски/
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Бая фурни хляб трябва да изядат докото стигнат Ренди-малки са още!
        Когато няма друг изход- използвай централния вход!

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Потаиници такива! Я кажете на кой по приляга?Ъм чи тъй де к'о ся!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
            Доста сте покарали-БРАВО!/Жалко,че не можах да дойда и аз/
            Чакам репортажа!!!
            Някой наливаше плоча май
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Днес засякох в Карлово на паркинга на общината две едновремешни МЗ-та и едно ЕТЗ с немски номера,с куфари лепенки и все.До тях на сянка пък стоеше едно момче с явен небългарски произход,ама пусти тоз дойч хич като го недолюбвам не се и помъчих да разпитам от къде са и за какво се борят .Ако са изкарали,обаче с тез антики от Германия дотука шапка им свалям на младежите.

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Това са си туристически мотори,та не се очудвай,може и света да обиколиш с такава машина.Имам приятел който има ЕТЗ 250 оригинално,с разделно мазане с маслена помпа микуни и ауспух Себринг,внесено от Гърция,та си праскаш в резервоара чист бензин и си даваш газ,две години вече го кара едно болтче не е докоснал.

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Не се очудвай, че не е пипнал нищо! С който и мотор да си, ако ходиш "само за хляб" ще те "закопае".
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Ванка точно това казвам,има доста хора които моторите ги използват да пътуват само по шосе,от това изпитват удоволствие,нали знаеш разни хора разни идеали.

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Така си е.Обаче им се зарадвах че ги бяха запазили в напълно оригинален вид,като изключим куфарите,пък и явно са млади момчета.Сега малко ме е яд,че не направих опит да се поразговоря поне на някакъв примитивен английски.Може да са тръгнали по стъпките на дядовците си от Вермахта,ама по-щеше да им прилягат тогава някой АВО-та,и на звук и на излъчване .

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Докато се чудите на ретромашините ние днес отидохме да да гледаме съвремените как катерят хил клайминга в Шипка,
                        и не само от участниците в Сикс Дейс, ами и двама наши аматИори.
                        Но понеже се прибрах преди малко с мотора на ход, и понеже маршрута мина през х.Мазалат и сега съм се окъпал и съм си сипал една ракия за отпускане и връщането от Мазалат беше на фар.....незнам ама в знак на съпричастност с шестдневката направихме едно ЛУДО каране, което за щастие завърши благополучно. Над 200км. от които почти половината на фар. Дано утре стъкмя някакъв репортаж за да видите и вие, че луд умора няма.

                        ПС
                        На Стара планина извън границите на Парка са и еб@ли мамата. Стотици километри пътища и гола сеч. Грозна картина.
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение

                          ПС
                          На Стара планина извън границите на Парка са и еб@ли мамата. Стотици километри пътища и гола сеч. Грозна картина.
                          Да ама на тях нищо не им казват, а мотористите ни гонят като империалисти!
                          Beta 525 RR
                          Mercedes G 280 i
                          Toyota Hailux 3.0 TD
                          UAZ 452

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Приятелю, от дървата се правят пари. Който ги прави дава и на останалите от които зависи. Ние само плашим животните и гледаме неща които малко хора виждат и си мълчат. Всяко животно убито от браконер е няколко кг месо, а отстреляно от платил за това ловец - хиляди евра. Направи сметка на кого пречим.
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                              Приятелю, от дървата се правят пари. Който ги прави дава и на останалите от които зависи. Ние само плашим животните и гледаме неща които малко хора виждат и си мълчат. Всяко животно убито от браконер е няколко кг месо, а отстреляно от платил за това ловец - хиляди евра. Направи сметка на кого пречим.

                              Абе Жоро като ги плашим тези животни как ги виждаме.Мен ако ме уплаши нещо не мой ме видиш бре.Онази вечер като излизахме от гората пак видяхме два елина и според мен вобще не бяха уплашини а си отидоха спокойно и то ЖИВИИИИИ.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Добро утроооооо!
                                Айде стига сте спали. Сваляйте заглушителите и да отиваме да плашим животните
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X