Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
    И бензин имаше
    и имаше,кои да го донесе
    и ако знам ,че щеше да остане сух кибрита
    и да ви..............-щяхте да видите вий
    зевзеци такива
    Еи ама вии и за поети сте ставали апък аз си мислех че само на ШИШЕ моите да свирите.

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      И събота пак дойде
      И никой пак се не обажда
      И мълчите като като комунисти пред фашистки съд
      И по къщята сте са свряли като лалугери в дупка
      Не седи ми се в тази жега в ниското, отивам да търся букова сянка.....
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Амчи ти още ли неси отишъл??Ами поканата??
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          И отидох
          И се върнах/таз сабалян/
          И пак впрягам
          Обадиха ми се че правят салата на Чаира
          Ай до скоро........
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Утре мисля да правя туристически поход до хижа Васил Левски,тъй като същата има годишнина от нейното създаване,и ще раздават курбан,в 6 часа тръгвам от центъра на Карлово,ако има желаещи да заповядат.Преходът до тази хижа е изключително труден за мотор,та ще огледам по обстойно нещата и някой ден може и да пробвам с мотор.До колкото знам преход е правен от хижата надолу,а обратното май не е постигано.

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Абре Животе, отиде лапна мазно курбанче и се върна да хъркаш.
              А кой ще ни разкаже как е да си от другата страна на барикадата.
              Колко мотористи срещна към х.Левски
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

                Тошко 0878524239

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Първоначално публикуван от tonial Преглед на мнение
                  Не се смей не сме казали не сме отишли.Където не може да се мине пеш минаваме с мотор
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Значи,мотористи на хижа Левски не видях,по простата причина че там всичко е за траял,иначе курбанчета направих три,башка фасула,хубаво било да бъдеш турист,ама пак ме гледаха опулено като ме питаха колко време ми е отнело да се кача до хижата,щото и при тях имало съревнование,та им казах три часа и дванадесет минути.Та им викам знаете ли какво бутане, тикане,и влачене на мотори правим,та аз не можах да се натоваря само с това ходене,абе много смях.

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Смешното е в израза(отиде лапна мазно курбанче и се върна да хъркаш)
                      Е па изморен е човечеца да ходиш пеш не като с маторя макар и с мотора понякога е много по изморително.
                      А още по уморително и трудно е да се справиш с няколко курбана
                      (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

                      Тошко 0878524239

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        Абре Животе, отиде лапна мазно курбанче и се върна да хъркаш.
                        А кой ще ни разкаже как е да си от другата страна на барикадата.
                        Колко мотористи срещна към х.Левски
                        Ичо не казва и апарат няма да снима-ами ти?
                        Поне една снимка качи да видя Балкана,че два дни не съм го виждал и кажи справи ли се с "трака" дето ти начертах по телефона.
                        Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Жокера -обади се на приятел си свърши работата. Още като тръгнах по пътя се ориентирах и стигнахме за 0 време до леговищата на прасетата. Но от там до Поляните не е 1-2 км а ми се видяха 5-6. Както и да е стигнахме до Клисура, макар и не по най-краткия път, но нали сме тръгнали да караме. Въртопа го видях - разкошна местност за мохабети. Отвсякъде заградено с върхове/точно под Кончето и Вежен/, букова гора и река наблизо.
                          Снимките както винаги са малко, тъй като все бързахме и все имаше някой недоволен. Ако не бръмчаха моторите се караха Димо и Саво/имам ги на клип/. В движение ни намери един нов екстремист дето само мисли къде да се покатери. На връщане от Копривщица минахме през гробовите и със Саво качиха долината наобратно. Абе с две думи пак по тъмно се прибрах и за първи път си върнах и яденето и пиенето/ е, верно, че адашът(george mit) ни черпа в Копривщица/. Та такива работи, сега ще гледам да скалъпя някакъв репортаж да четат "работарите" и "курбанджиите"
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Доста сте покарали-БРАВО!/Жалко,че не можах да дойда и аз/
                            Чакам репортажа!!!
                            Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                              Доста сте покарали-БРАВО!/Жалко,че не можах да дойда и аз/
                              Чакам репортажа!!!
                              И аз чакам ама нещо Жоро се услушва!!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Много сте нетърпеливи бре. То като започнем седмицата с репортажи за мотори - как ще я завършим.

                                И понеже тук е мястото за спорове и препирни - вижте едно топло видео:

                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X