Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Три дена се скитах по Балканите и спах по хижите
    Но следващите три прекарах в банята
    Не се къпя - ремонт в условията на криза- сам, без майстор
    Гледам плочките и ми се виждат като камъни
    Гледам кишетата - на пътеки през дерета ми мязат
    Дано до довечера да изляза, че ще хвана мухъл
    Защото идва уикенда, а какво има тази седмица - РЕШ 3ти кръг

    И сега сериозно - Има ли мераклии да гледаме отблизо следващата победа
    на Ванката??
    Не е задължително да сме с мотори - далечко е
    Но 2 дена гледане на майсторлуци и една вечер напиване на пиринска територия/ с бира Пиринско, по време на състезания твърдия алкохол е забранен/
    Аз тръгвам с пикапа. Мога да взема 4 човека в купето и 6 в каросерията
    Майтап бе - то няма да има толкова желаещи. Както и да е - чакам до събота сутринта, не се блъскайте....
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Като никой не изяви желание за физическо присъствие на 3тия кръг на РЕШ, поне днес стискайте палци за Иван Минков, който вчера беше 2ри на ендуротеста и 4ти на кростеста във временото класиране. Дано днес да има повече късмет.

      А профитата гърците са ги помлели
      Последно редактирано от Жоро Йорданов; 04-07-10, 06:27.
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
        Като никой не изяви желание за физическо присъствие на 3тия кръг на РЕШ, поне днес стискайте палци за Иван Минков, който вчера беше 2ри на ендуротеста и 4ти на кростеста във временото класиране. Дано днес да има повече късмет.

        А профитата гърците са ги помлели
        Само където имам една купчина наказания!
        Вчера 6-то място
        Днес 2-ро (такава бе стратегията)
        Крайно 4-то
        На печелившите честито!
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Мечката спи през зимата, а вие през лятото
          Айде дайте предложение за утре.
          Като изключим влезлите в бокса-останалите какво правят
          Така де, лятото ще мине и после пак ще има оправдания с времето
          Чакам предложения.............
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            В района ли?
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Аз ако намера време ще ида на пистта на Левски

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Утре сме по Средна гора ще давам уроци по курмуване за начинаещи.Отсечката с. Богдан -х. Средногорец.Да не вземе някой да кара с превишена скорост щото глобявам на място!

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Час, сборно място.........или е тайна
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Ще тръгнем 10-11ч.

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Днес понеже бях дежурен,на домашно повикване,та реших да врътна една пътечка на живота,качих се без проблем,даже вече не ми е интересна.Либства ми началото когато беше мото алпинизъм,тази думичка я взех от Жоро Витлиемов и много ми харесва.Та и на мен ми се върти една много откачена идея,да качим мотори на връх Купена,да се разпишем в книгата за посещения на върхът,та да писне де що има живо.Само че ме притеснява едно нещо,случайно ако успеем и останем живи,ще ни приберат за дълготрайно лечение в Психиатричен диспансер и ще се разделим с моторите.

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        Днес понеже бях дежурен,на домашно повикване,та реших да врътна една пътечка на живота,качих се без проблем,даже вече не ми е интересна.Либства ми началото когато беше мото алпинизъм,тази думичка я взех от Жоро Витлиемов и много ми харесва.Та и на мен ми се върти една много откачена идея,да качим мотори на връх Купена,да се разпишем в книгата за посещения на върхът,та да писне де що има живо.Само че ме притеснява едно нещо,случайно ако успеем и останем живи,ще ни приберат за дълготрайно лечение в Психиатричен диспансер и ще се разделим с моторите.
                        След като си я научил "пътечката на живота" е време да дойда с хронометъра и да засичаме времена!!! Тогава ще ти стане пак интересно!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          време е да дойда с хронометъра и да засичаме времена!!

                          Е това вече е професионално изкривяване.....
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                            След като си я научил "пътечката на живота" е време да дойда с хронометъра и да засичаме времена!!! Тогава ще ти стане пак интересно!
                            Слагате в раниците по 10 бири и ние с Жоро чакаме на финала.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Тук съм ЗА и с двете ръце

                              ПС
                              Знаеш ли, че пътя през Старата бичкия е отнесен от реката??
                              Последно редактирано от Жоро Йорданов; 12-07-10, 14:54.
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Ванка не става за хронометър,щото на половината пътека има израстнала висока трева и трябва много да се внимава,защото се пързаля яко,и излезнеш ли от очертанията на пътеката знаеш какъв е теренът,иначе съм я засичал преди да излезне тревата 15 минути от долу до поляните,вчера 20 мин плюс три почивки по 5 мин да изтине печката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X