Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
    След малко ще ти донеса един да го тестваш
    Адаш, какво закачаш жената .
    Вместо да ме посрещнете с хляб и сол , вие спите всички. АматИОри такива . Айде стягайте се за неделя.

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Как неделя бе
      Аз ли не съм разбрал и ли сменихте деня
      Добре погледнах тук докато загрява мотора.............иначе часът щях да го спазя.
      Немога да разбера това от слънцето ли е или от камъните.........


      ПС
      Ако исках да се закачам с жена ти, щях да го направя на ЛС та да не разбереш
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
        А едно време имаше ИЖове и оркестър КАНАРИТЕ. Ех какво време беше..............
        И сватбите бяха сватби!!!!!!
        http://www.vbox7.com/play:1c12373e
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          ....ехххххххх таз чалга ......

          А днешната младеж даже и незнае от каде е дошла тази дума .......
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Чак сега разбрах че Жоро Хаджиев е и музикант (с кларнета и акордеона).Е тва е навсякъде най-добър!

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
              Чак сега разбрах че Жоро Хаджиев е и музикант (с кларнета и акордеона).Е тва е навсякъде най-добър!
              Човек, и на мен единият ми заприлича на Хаджиев, ама ме беше страх да се обадя, да не кажат че се заяждам .

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Минков,интересни шлагери си намерил.Днес в 09ч и 30м тръгвам посока Средна гора,по маршрута на откриването,тъй като нямам финансова възможност за покана от Жоро Витлиемов да се кара към околностите на Енина.

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Минков,интересни шлагери си намерил.Днес в 09ч и 30м тръгвам посока Средна гора,по маршрута на откриването,тъй като нямам финансова възможност за покана от Жоро Витлиемов да се кара към околностите на Енина.
                  EEEEEEEEEEE Наистина много съжалявам, ама по другата седмица обещавам да се видим на пътеката която взема или вдъхва живот

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    EEEEEEEEEEE Наистина много съжалявам, ама по другата седмица обещавам да се видим на пътеката която взема или вдъхва живот
                    Само си носете резервни гуми, че няма кой да кара Шефчето като генерален директор, та чак и мотора на платформа

                    ПС
                    Макар, че за Шефа винаги може да направим компромис
                    Последно редактирано от Жоро Йорданов; 13-06-10, 21:53.
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                      Само си носете резервни гуми, че няма кой да кара Шефчето като генерален директор, та чак и мотора на платформа
                      Е тебе ся яд ли ти е или са бъзикаш със ЧИЧКО че не закара теб и бес туи и ти си имаше другарче с болка като ШЕФА.

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Дааа ама на другарчето мотора не е спирал.Какво да направя като е слаб матриала. Ако става въпрос за мен де.
                        Прикачени файлове
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Мойто другарче си тръгна с по-здрав мотор от колкото дойде


                          ПС
                          Те другарчетата бяха няколко.
                          Абе интересен ден беше.

                          Ще има снимки и видео но утре. Малко съм изморен а стана късно.
                          Дано плевенчани са се прибрали без перипетии
                          Последно редактирано от Жоро Йорданов; 13-06-10, 22:03.
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            E сега влизам у нас. Неща да чуя за каране мотори или каквото и да е свързанос тях, поне идните една две седмици.
                            И май дължа едно голямо извинение на доста хора, ама то ще се измери в литри твърдо гориво ми се струва.

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              E сега влизам у нас. Неща да чуя за каране мотори или каквото и да е свързанос тях, поне идните една две седмици.
                              И май дължа едно голямо извинение на доста хора, ама то ще се измери в литри твърдо гориво ми се струва.
                              За ел.мотори ли става въпрос.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: По Старопланинските пътеки

                                Така ли си карате без каски...или само при "холивудски" снимки!?
                                Mitsubishi L200 DobbleCab

                                KTM XC 450 RW 2009
                                KTM 350 SX 2011

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X