Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: По Старопланинските пътеки

    Интересно как не сме се видяли като сме ходили на едни и същи места
    0888 074 049

    Коментар


    • От: По Старопланинските пътеки

      Еии Пачароз ли си, Поп ли си не знам, но скоро време ша ти оскубя брадата!!!! Амчи на кво мяза туй твоито?Нямаш и модератор вече дет да ти бере резилите и да ти рине гуаното!!!Ако в най-скоро време не се научиш да качваш снимки,наи тържествено обещавам че зарязвам Енина и се преселвам в Кърнаре!!! Избираи: Или изядаме оня прът със суджуците или се научаваш квот требе!!! АНДЪММУ!!! ПАНИМАИШШШШ????
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • От: По Старопланинските пътеки

        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
        Еии Пачароз ли си, Поп ли си не знам, но скоро време ша ти оскубя брадата!!!! Амчи на кво мяза туй твоито?Нямаш и модератор вече дет да ти бере резилите и да ти рине гуаното!!!Ако в най-скоро време не се научиш да качваш снимки,наи тържествено обещавам че зарязвам Енина и се преселвам в Кърнаре!!! Избираи: Или изядаме оня прът със суджуците или се научаваш квот требе!!! АНДЪММУ!!! ПАНИМАИШШШШ????
        То неговото няма оправия! След малко ще почистя!
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Скуууууука, скука!
          Или наистина има стачка
          Добре, че е концерта на ПАЙНЕР, че да си припомня от какво се спасявам като бръмча по дивото.
          Ужас...... на запис пеят много по добре. Или ги слушаме след бръмчене на Акрапович-стерео. А на визия..............
          ако ги бях видял като малък сигурно сега щях да съм гей. И мъката ми нараства като гледам че целия площад е пълен с деца.
          Жалко , много жалко. Дано тази мода отмине но ме страх да помисля каква ще е новата.
          А едно време имаше ИЖове и оркестър КАНАРИТЕ. Ех какво време беше..............
          Последно редактирано от Жоро Йорданов; 09-06-10, 19:57.
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
            Скуууууука, скука!
            Или наистина има стачка
            Добре, че е концерта на ПАЙНЕР, че да си припомня от какво се спасявам като бръмча по дивото.
            Ужас...... на запис пеят много по добре. Или ги слушаме след бръмчене на Акрапович-стерео. А на визия..............
            ако ги бях видял като малък сигурно сега щях да съм гей. И мъката ми нараства като гледам че целия площад е пълен с деца.
            Жалко , много жалко. Дано тази мода отмине но ме страх да помисля каква ще е новата.
            А едно време имаше ИЖове и оркестър КАНАРИТЕ. Ех какво време беше..............
            Времето че беше хубаво беше но за утре какво решихте.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              За сега за утре няма решено нищо,в неделя ще има каране по Средна гора,ако не се реши нещо друго.

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                За сега за утре няма решено нищо,в неделя ще има каране по Средна гора,ако не се реши нещо друго.
                Имам покана за вас. Ако не измислите друго заповядайте на Габрово и се пригответе за много километри. Маршрутът е уникален особенно пътеката на Здравето. Идентична с Кърнарската . Тъкмо ще вземем решение коя от двете е по гадна. Има алтернативен маршрут за заобикалянето и. Какво ще кажете.
                неможете да откажете . Жена ви кани бе аматИОри такива .

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Първоначално публикуван от PRENI Преглед на мнение
                  Имам покана за вас. Ако не измислите друго заповядайте на Габрово и се пригответе за много километри. Маршрутът е уникален особенно пътеката на Здравето. Идентична с Кърнарската . Тъкмо ще вземем решение коя от двете е по гадна. Има алтернативен маршрут за заобикалянето и. Какво ще кажете.
                  неможете да откажете . Жена ви кани бе аматИОри такива .
                  Ооо, мила! Ти нали беше на работа Ама изглежда си се оправила-кой отказва на мадами В колко трябва да сме на старта???
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                    Ооо, мила! Ти нали беше на работа Ама изглежда си се оправила-кой отказва на мадами В колко трябва да сме на старта???
                    Нашият старт е 7:00 от Плевен. 8: 30 сме в Габрово. Ще успеете ли ? Среща - Лукойл Габрово . Става ли ?

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Първоначално публикуван от PRENI Преглед на мнение
                      Имам покана за вас. Ако не измислите друго заповядайте на Габрово и се пригответе за много километри. Маршрутът е уникален особенно пътеката на Здравето. Идентична с Кърнарската . Тъкмо ще вземем решение коя от двете е по гадна. Има алтернативен маршрут за заобикалянето и. Какво ще кажете.
                      неможете да откажете . Жена ви кани бе аматИОри такива .
                      Вие ебати мазохистите дет сте станали колкут повече камани има по убуу ви става ако сте една п......ца не моити си дигна гащичките бре
                      Последно редактирано от Ivan Minkov; 11-06-10, 21:41. Причина: цензура

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от PRENI Преглед на мнение
                        Нашият старт е 7:00 от Плевен. 8: 30 сме в Габрово. Ще успеете ли ? Среща - Лукойл Габрово . Става ли ?
                        Аз в 7 още няма да съм си легнал
                        Ще чакам от другата страна на Балкана/
                        Днес Емил /Бляк Хоул/ беше първия гост който покори/почти/ пътеката на Живота
                        Така че дажбата с камъните си я взех днес. Утре ще видим.
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                          Ще чакам от другата страна на Балкана/
                          .
                          Буквално преди секунди, уточнихме маршрута. Плевен- Габрово. През Деветте чучура в Енина. От Енина през пътеката на здравето към Бузлуджа. От там, пак Енина. Змейката- Саръ яр - Кара Богдан , отново 9 те чучура и Габрово.
                          Предполага се, че към 10:30- 11:00 ще сме на беседката в Енина. Смятам, че там ще е най удачното място за среща с вас. Надявам се да се засечем.
                          Витлиемов ще се чуе утре с вас по телефоните за допълнителна информация.

                          Всеки който се чувства аматИОр, трябва задължително да се включи .
                          Надявам се модераторите да са доволни от правописа.
                          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Добре дошъл от небитието!
                            Там съм/на беседката/
                            За мен гарантирам.
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                              Всеки който се чувства аматИОр, трябва задължително да се включи .
                              .
                              Шефа си каза тежката дума. Решението неможе да се успорва .

                              Жоро, не съществува такъв смях като моя когато прочетох за камъните, че са някак си по меки .
                              Последно редактирано от Елена Витлиемова; 11-06-10, 23:22.

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                След малко ще ти донеса един да го тестваш
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X