Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

    Все пак не забравяйте, че XR-а събира 2,5литра масло
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

      Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
      Все пак не забравяйте, че XR-а събира 2,5литра масло
      Знам знам! Нали затуй карам 2Т!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

        Стояне ами ти знаеш ли че твоят дрз400s е на светлинни години назад,от истинските К и Е вариант.

        Коментар


        • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Стояне ами ти знаеш ли че твоят дрз400s е на светлинни години назад,от истинските К и Е вариант.
          Ама къде са тези истинските не ги виждам нещо . Нали знаеш, че каквото поискам това карам. Това ми харесва него карам. Пък за светлинните, другите са бая назат със ходенето от моя и на Шмида.
          Последно редактирано от Ivan Minkov; 23-02-10, 20:46. Причина: правопис
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

            яяя станало интересно.
            аз сега като нямам мотор, мога само да се заяждам.
            та неразбрах какво имаше предвид за лъскави мотори и кафета .

            аааа днес покарах КХ250 естествено че 2т 2004г. едвам се качих с куция крак .
            crf450 supermoto

            Коментар


            • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

              Що не се спрете със заяждането!

              Кой каквото има такова да кара. Все пак всичко е въпрос на възможност. За маслото да неговорим, нито за бензина , нито за смазването на веригата и кой какво ще носи в раницата.

              Тук сме да се обединяваме, не да се караме. Ако някой не го е разбрал - да отива да си вири пишката на мегдана, може някоя мома да му обърне внимание
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                днес покарах КХ250 естествено че 2т 2004г. едвам се качих с куция крак .
                МИналата година Ваш съгражданин ми открадна едно такова КХ-че.
                Върна го де
                Готина машина но крос.
                Ендурото си е гората.
                Beta 525 RR
                Mercedes G 280 i
                Toyota Hailux 3.0 TD
                UAZ 452

                Коментар


                • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Стояне ами ти знаеш ли че твоят дрз400s е на светлинни години назад,от истинските К и Е вариант.

                  На Стоян мотора е много пипан. Запалване, карбуратор, бутало, предница и задно окачване така, че истинските К и Е вариант ще са на светлинни години зад него. Особенно по Кърнарската пътека.
                  0877 877 297

                  Коментар


                  • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                    Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                    Що не се спрете със заяждането!

                    Кой каквото има такова да кара. Все пак всичко е въпрос на възможност. За маслото да неговорим, нито за бензина , нито за смазването на веригата и кой какво ще носи в раницата.

                    Тук сме да се обединяваме, не да се караме. Ако някой не го е разбрал - да отива да си вири пишката на мегдана, може някоя мома да му обърне внимание
                    Съгласен съм до някъде с теб, но има нещо с което не съм! А именно в начина на потдръжка на мотоциклета! Всяко нещо си иска своето!
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                      Съгласен съм до някъде с теб, но има нещо с което не съм! А именно в начина на потдръжка на мотоциклета! Всяко нещо си иска своето!

                      Минков......гласувахме ти доверие за модератор, а не за автосервизен монтьор.
                      Влизай в роля, че и мотори взеха да се крадат
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                        Ванка,има много хора които зимата не могат да карат,защото ги е страх да изкарат моторите,да не би да паднат и да ги счупят.И като се стопли времето,се започват едни хвалби кой колко много бил карал,хвалби на моторите,как цяла зима се правели всевъзможни тунинги и подобрения, каране на задна гума по улиците и пред кафетата.Ами то в хубавото време всеки може,а пък зимата се покриват и неможеш да ги видиш,в балкана се виждаме все едни и същи,които караме целогодишно.Обаче пък голям кеф,няма кой да те затрупва с кал и камъни,сега като се изчисти снегът ще наизкарат кросаците,ще гледаме завидни умения как се кара по гори и балкани,щото и на писта немогат че там е трудно.Та общо взето голям смях.

                        Коментар


                        • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                          Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                          Минков......гласувахме ти доверие за модератор, а не за автосервизен монтьор.
                          Влизай в роля, че и мотори взеха да се крадат
                          нещо не ти схванах мисълта?
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            Ванка,има много хора които зимата не могат да карат,защото ги е страх да изкарат моторите,да не би да паднат и да ги счупят.И като се стопли времето,се започват едни хвалби кой колко много бил карал,хвалби на моторите,как цяла зима се правели всевъзможни тунинги и подобрения, каране на задна гума по улиците и пред кафетата.Ами то в хубавото време всеки може,а пък зимата се покриват и неможеш да ги видиш,в балкана се виждаме все едни и същи,които караме целогодишно.Обаче пък голям кеф,няма кой да те затрупва с кал и камъни,сега като се изчисти снегът ще наизкарат кросаците,ще гледаме завидни умения как се кара по гори и балкани,щото и на писта немогат че там е трудно.Та общо взето голям смях.
                            Ако визираш мен! Аз бях в ремонт! А така ми се караше!
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                              нещо не ти схванах мисълта?



                              Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                              яяя станало интересно.
                              Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                              аз сега като нямам мотор, мога само да се заяждам.
                              та неразбрах какво имаше предвид за лъскави мотори и кафета .

                              аааа днес покарах КХ250 естествено че 2т 2004г. едвам се качих с куция крак .







                              Първоначално публикуван от balkan_stz Преглед на мнение
                              МИналата година Ваш съгражданин ми открадна едно такова КХ-че.
                              Първоначално публикуван от balkan_stz Преглед на мнение
                              Върна го де


                              И все пак това на майтап де


                              А Христо няма предвид теб. Много добре го знаеш.
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                                Ей тез Ивановци бре,отговарях на Шумански.Понеже не мога да използвам компютъра мултифункционално.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X