Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
    Стояне ами ти къде,си вчера минахме покрай вас няма никой,щяхме да обсъдим мотоспорта,та отидохме у един друг състезател да пием чай.
    Ичо хората са измислили телефониии.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

      Ние просто минавахме през Кърнаре,та се отбихме да видим какво правиш,без конкретна цел,затова не сме звъняли по телефона.

      Коментар


      • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

        Снега е чудесен,ако въобще може да се тръгне като спреш просто оставяш мотора

        Коментар


        • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Какво стана с вас бе еиии.Никакви ви няма.Да не сте се включели в снегопочистването защото гледам днес Сопот го чистят с АТВ-та и мотори.
          Да си не помислят хората, че се майтапиш:




          И да видят, че тез играчки и за работа стават
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

            Ей,много изобретателни били,тез Сопотненци.

            Коментар


            • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

              Снега си отива,сега отивам да пробвам дали може да се кара,че след обед съм на работа(с мотора ),че се схвана хайванчето толкова време.
              В събота (околийски празнк) на Манастирска поляна може да заформим мото среща.
              Приемам и други предложения.
              Когато няма друг изход- използвай централния вход!

              Коментар


              • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                Снега си отива,сега отивам да пробвам дали може да се кара,че след обед съм на работа(с мотора ),че се схвана хайванчето толкова време.
                Може, ама трябва да си с неопрен поне до кръста в тази киша

                Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                В събота (околийски празнк) на Манастирска поляна може да заформим мото среща.
                Приемам и други предложения.
                Мен ме пазариха да карам скарата и масата със столовете с пикапа, ама може и да се измисли нещо/и мен ме сърби китката/
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                  Днес ходих на работа с мотора и врътнах едно кръгче из нивите,но още не е за каране.
                  Прикачени файлове
                  Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                  Коментар


                  • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                    Светльо с тези снимки ще разлаеш кучетата.Ох,и на мен така да ми се ходи на балкан,че чакам с нетърпение само малко да се изчисти снегът, и да забегнем някъде.Разглеждам снимките къде сме ходили,да не ми е толкова мъчно,и да си върна поне малко,споменът от преживяното.

                    Коментар


                    • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                      Жоро гледах репортаж по телевизията,как те награждават за почетен Сопотски зет,усещам че ще трябва някой ден,да полеем лекичко това твое звание поне над 1000м надморска височина.Честито за наградата, бъди жив и здрав.

                      Коментар


                      • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                        Честит празник - кой каквото празнува. След обяд не се стърпях и изкарах мотора за да направя едно лозаро, винаро,сланинаро каране до лозето в сняг и кал. Там с комшията по вила уважихме набързо св.Трифон. Само веднъж да поизсъхне земята, че в тая кал си е гадна работа. На връщане и дъжд ме валя

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        Жоро гледах репортаж по телевизията,как те награждават за почетен Сопотски зет,усещам че ще трябва някой ден,да полеем лекичко това твое звание поне над 1000м надморска височина.Честито за наградата, бъди жив и здрав.
                        Ицо мерси, ама да не ти се връща
                        Питаш ли ме как изтрайвам 17 г, и вече всички знаят защо на дърти години ръгнах с мотора по горите

                        Другата седмица е Тодоровден, ако не е подходящо за балкана, ще се състезаваме с магаретата
                        Последно редактирано от Жоро Йорданов; 14-02-10, 19:21.
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                          Вчера след като се видяхме на Манастирска поляна,на връщане към вкъщи реших да ида до Кръста,до него снегът се беше стопил и се качих без проблеми.Днес карах по поляните ама е много мокро,и не става за каране.

                          Коментар


                          • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                            Абе щом са те наградили,значи си заслужил,станал си зет,като мед.

                            Коментар


                            • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Абе щом са те наградили,значи си заслужил,станал си зет,като мед.
                              Абе като мед ама обувките гледат на вън.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                                Ех Стояне,ти пък.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X