Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

    3 и вчера още три от Слатина. Общо 6 мотора на Мъка не са имали никакви проблеми момчетата.
    Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 19:42.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

      Стояне,аз нещо не виждам мотори на Дерменка,ти къде ги видя.Защо не отиде с мотора,или се уплаши от снегът.И в крайна сметка какво стана тикат ма мамо,дърпат ма,та чак ма и носят.А пък пътешествия и разходки с атв не е в раздел ендуро.Дано видят модераторите да ти я коригират Не дойдохме на Дерменка,защото все още има останал малко разум в главите ни. Ходихме към фенера и си прекарахме доста готино.

      Коментар


      • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

        Чета.... четаа..... и с всеки изминал пост ме е срам, че съм част от карловското "тврдо" ендуро! Или съм бил!
        Незнам за другите ама на мен ми писна да чета едно и също!
        "-Днес излезнахме уж на разходка.....
        - Тръгнахме за Фенера (отново)....
        - Минахме през (еди кой си)
        - Изпихме (еди колко си) БУРКАНА (да подчертая) Буркана вино.
        ....."

        Това ли е твърдото ендуро и изобщо това ли трябва да е : бири, буркани с вино и прочие.

        Не съм съгласен с това, че "Буркана" ще помогне на младия ендуржия!
        Темата се насочва стремглаво за коша!
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

          Няма проблем. Темата си е на Николай-пишете си в нея. Аз повече няма да пиша. Пускайте си по 2 репортажа на година и чакайте младите се палят/те си карат и без форума/. А за понятието твърдо и меко ендуро може да се спори. Катеренето по камъни мисля че се казваше траял, но преходите през върхове и долини през зимата в 15 см сняг - не е сноуборд. Айде да не си ги мерим, тази вечер целта е да се обединяваме.
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

            Ванка, ами ние ако не пием, ще умрем от студ бе човек. Ти не виждаш ли, че зимата караме все едни и същи, защото тези, които пият лимонада, зимата не карат. А относно това твърдо и аз не съм съгласен с него, някой модератор да го изтрие.
            Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 19:45.

            Коментар


            • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

              Нека...но не ми се нрави идеята на излезем да се напием с моторите! Не и за пред форума!
              Пийте, яжте когато и по колкото искате!
              Пускайте стойностни неща! От което може да се научи нещо ново!
              Това не е тенденция в тая тема само, а изцяло във форума! Просто нещата се изписаха и сега само се повтаряме!
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                Ванка, всеки ще си е.е жената, както си иска. Ако иска и на центЪра публично, така че на който му се иска, нека да си пийва. Аз не съм видял някоЙ да се е насвинил и да пуска снимки как се търкаля или тем подобни. И аз съм от хората, кЪдето обичам масата, така че ги подкрепям, ако не ти харесва не знам начин да ти помогна. Не стига, че в тая тема пишат 3-ма човека, ами и тях искаш да изгониш. Ако греша, поправи ме
                Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 19:35.
                0888 074 049

                Коментар


                • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                  Ние не се напиваме,приемаме алкохол само в ограничени количества,за здраве.А и снимките са ни доста стойностни,за зимно каране става само Средна гора,на лято живот и здраве ще караме по Стара планина,и ще пуснем по различни снимки,за сега ще е така какво да правим.

                  Коментар


                  • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                    На мен лично техните снимки ми харесват,и не намирам никакъв тревожен повод за това,че докато си почиват пиели по глъдка алкохол.Аз също предпочитам да си пийна по-малко докато карам особено зимно време,но всичко в границите.
                    П.П Не се заждам с никой

                    Коментар


                    • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                      Жоро,я измисли някакво име (че от пусто пиене не остана акъл)и пусни нова тема да не се срамуват хората от нас.Имам някоя снимка от събота,но при тези обстоятелства не искам да се натрапвам.С интерес ще следя на коя страница ще отиде тази тема докато някой качи нещо.
                      Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                      Коментар


                      • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                        Момчета, да махам ли "твърдо" от името на темата или не
                        А пък принципно не е лошо, за да се ориентираме по някакъв начин, да пишете откъде тръгвате, колко време сте карали, откъде минавате точно, а и някой трак не е лошо да сложите или поне карта...
                        Така темата ще има смисъл за всички, които искат да покарат в този район.

                        Коментар


                        • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                          Мисля, ако е възможно да пусна нова тема в която уговорките и пътеписите да са заедно. По сегашния начин става разкъсано и на мен лично не ми харесва. Имам идея за заглавието но нека го споделя с колегите, искам и тяхното мнение да уважа. Що се отнася за тракове и карти- ще има. От скоро имам GPS, но в момента се самообразовам да качвам и свалям тракове от него. Така, че ще се радвам на съдействие от ваша/модераторска/ страна. Но нека да не е тази вечер- да улежи, както се казва -идеята.
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                            Вики не махай твърдо,ще уважим колегите които са пуснали темите така. Жоро ако сметне за добре,ще пусне нови теми.

                            Коментар


                            • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                              Имам една молба към всички. Моля да изчакате две седмици. За това време ще има нова подредба на раздел Ендуро, в която ще се предостави възможност да си подредите нещата, така както са удобни за вас. Убеден съм, че ще се хареса на всички а и възможностите, които ще се предоставят, ще са по-големи от тези в момента. След това от вас ще зависи как точно ще си подреждате и представяте темите.

                              Само да добавя, че имате прекрасна тема за снимки http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=4110

                              Коментар


                              • До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                                Така да бъде. И без това до тогава няма да има каране
                                На 13.02. каня всички на Празника на виното и любовта, който ще се проведе на Манастирска поляна в Сопот. Ще има богата програма и яка скара. Виното е от Общината.
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X