Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение


    Добре де, да правим нЕкакВи бартери и аз мисля да стигам до "БУРКАНА".....
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
      Добре де, да правим нЕкакВи бартери и аз мисля да стигам до "БУРКАНА".....
      Ако ша предлагаш сняг-не става вече си имаме
      Когато няма друг изход- използвай централния вход!

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
        Ако ша предлагаш сняг-не става вече си имаме
        Снимката е актуална още,въпреки че прътовете са по разредени вече.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SS850309.jpg
Прегледи:2
Размер:189.0 КБ
ID:5341713
        Не е важно какво караш, а как го караш !

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Я не го слушай Светльо Прави квот си намислил, пък да става квото ще Но не показвай целия сарък на беседката, че са им слаби ангелите на ененци/ страдат от анемия/
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Нямаш никакъв проблем,сега сме отворили бурето с мискета,с розето още не е отворено,преди 10 дена го пробвах ама не беше готово,нещо сладнеше,затова не се притеснявай за 18 февруари съм сигурен че ще е готово.

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
              Снимката е актуална още,въпреки че прътовете са по разредени вече.

              [ATTACH=CONFIG]411581[/ATTACH]
              Ох ,котьооооНаправо правим кооперация-останаха четири бурета не отворени
              То и без това няма работа,ами да плющим да го е.а
              Когато няма друг изход- използвай централния вход!

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Благодаря за поздрава Ице.
                  Наздраве
                  LZ1AID

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Дата за откриването(закриването на зимния сезон) няма ли вече решена?
                    Some call it a hobby, we call it a way of life!
                    Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
                      Дата за откриването(закриването на зимния сезон) няма ли вече решена?
                      В събота .
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        Я не го слушай Светльо Прави квот си намислил, пък да става квото ще Но не показвай целия сарък на беседката, че са им слаби ангелите на ененци/ страдат от анемия/
                        Ааа слаби те!! Кой ги отслаби все гости с медени задници,като залепнат няма отлепене!!Иване тия от горния сарък сигур не ще устискат до Бурканя ама долните да ги поспаряш и да вкоравеят няма страшно ще загуцват малко ама с онова вино на брата на Жоро Малиииии!! Ако пък не стигнат още се облизвам от поланските съджуци на Пачарозкин дет ни ги бе обещал с Бат Шор на Черкофския мост !! Даааа Стоене ади аз как дъи ам Бат Шор Замязал е на веика!!Да се попраиш!!
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                          Ааа слаби те!! Кой ги отслаби все гости с медени задници,като залепнат няма отлепене!!Иване тия от горния сарък сигур не ще устискат до Бурканя ама долните да ги поспаряш и да вкоравеят няма страшно ще загуцват малко ама с онова вино на брата на Жоро Малиииии!! Ако пък не стигнат още се облизвам от поланските съджуци на Пачарозкин дет ни ги бе обещал с Бат Шор на Черкофския мост !! Даааа Стоене ади аз как дъи ам Бат Шор Замязал е на веика!!Да се попраиш!!
                          Ме чи кът не муй свалим конете от балканя нема кфо да се колииии.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            В събота .
                            Е то ясно събота, но месец... март, април...
                            Some call it a hobby, we call it a way of life!
                            Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Откриването по стар български обичай е решено да е на 24 март. Но, тъй като Емил Чолаков не се ангажира с толкова дълги прогнози/както на времето бай МИнчо Празников/, ако маршрута е непроходим за средно добър професионалист, датата/събота/ ще бъде отлагана с по една седмица / не месец като енинци/докато времето позволи.
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Днес рожден ден има един много добър Ендурист от Стара Загора,въпреки че не е баш от нашият край мисля че трябва да му отдадем внимание,Честит рожден ден на Пейо Серкеджиев,знам че ще видиш поздрава,и да знаеш че си на уважение в нашата група.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X