Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Ей Животе, уплашиха те горските и почна по пистите за мотокрос да караш
    Майка му и мечка, как си митлосвахме едно време по балканя, а сега.....
    Малко по малко и график кога да си сайдисваме булките ще ни измислят, а сега де........
    Последно редактирано от Жоро Йорданов; 17-10-10, 17:21.
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Така,така,днес може би беше последното каране в НПЦБ,поради простата причина че вече времето нагоре не предразполага за каране.Успях да стигна Петолъчката,или още ИЖ колиба,духаше студен вятър и имаше голяма мъгла,балкана е вече пуст и никой не срещнах,тревата беше мокра и много хлъзгава,абе мирише си на зима.Над Комина в гората беше също мокро и при най малкото подаване на гас си оставах на едно място,най голямо шоу стана на самият Комин,успях да го кача от третият път,като вторият опит слезнах без мотор на претъркулвания.Резултатът беше огънат резервоар и скъсана седалка,явно може би се амбицирах и успях на третото качване,желаещи за каране нямаше,бях сам,и снимки нямам.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Ех мааму стара, да поразиш Сузукът от едно падане. Земете си направете график Пачароза кой кага да си фърля моторите по канарите че поне само единия да е в ремонт.
        Пак добре, че си покарал, аз цял ден лепя тапети/ блажени са тези на които им липсват постояните простотии по облагородяването на семейното огнище/. От утре времето пак се разваля и незнам. Има още 13 дена до откриването на зимния сезон. Стискай зъби!
        Последно редактирано от Жоро Йорданов; 17-10-10, 17:22.
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Семейното огнище трябва да се крепи,иначе какво ще правим без булките когато след по сериозно падане ни бинтоват и лекуват раните.Между другото,днес имаме с моята съпруга годишнина,12г съвместен живот,само се чудя как успя да ме изтърпи толкова време.

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Чакаи да ти тегля един калай !!! Наистина тая жена ша я дириш с петромаксова ламба!!
            Днес годишнина имате пък нашия балкана фанал??Барем да я бе зел стеб да види къф зор е в гурътъ!! Аз мойта чат пат като им стръскам долната част на гърба бая време неим идва на акъла за балкан!!!
            А да сте живи и здрави още дълги години!!! Довечера поне да не се оплакваш от днешното падане!!!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Тя на мотор е казала че не се вози,даже не казва мотор ами желязото,ама много комична ситуация се получава когато сменям мотора,чак и се доплаква и казва нали този беше последен.Започна да ме ревнува че съм повече време с мотора,и вика поне да беше някоя жена ами то желязо.

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Ако я беше завел в горта там пък има мечки природозащитнички и пак щеше да ревнува така от мотора декиш не фаща а и през повечето време вижда че излиза със сузана а не някоя друга
                (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

                Тошко 0878524239

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Вчера направихме едно каране От каравелово по билото до х.Средна гора Времето бе6е перфектно само мако мъгла имаше нагоре но се понасяше

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Вчера направихме едно каране От каравелово по билото до х.Средна гора Времето бе6е перфектно само мако мъгла имаше нагоре но се понасяше
                    Да нямаш предвид х. Средногорец?
                    Yamaha WR 200

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                      От каравелово по билото до х.Средна гора

                      Каде е тази хижа? Май не съм я чувал.
                      0888 074 049

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Ей човек да не се обърка Изядохте ме с парцалите хах

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                          Ей човек да не се обърка Изядохте ме с парцалите хах
                          Не бе човек, изобщо не ми доиде на ум за средногорец после се сетих ама не съм го писал с цел да се базикам.
                          0888 074 049

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Ице,честито!!!!!!!!!!! Да си жив и здрав и без травми!! Аз в събота правих пък сватба,но другата събота отивам в египет на разходка,ако има нещо подобно на нашият балкан мисля да го възкатеря!!Живи и здрави всички аматйори,като се върна се надявам да направя ако не разходка,то поне един четвъртък горе на лифта.Абсолютно подкрепям Жоро за идеята да има събирания не само за каране,но и за Аперативки от време на време да се разискват теми за маршрути,мотори и др подобни идиотизми.Още съм сърдит на пачароза за някои неща,той не ме познава обаче ще му ги обясня на маса защото иначе ще се обиди пък аз го признавам за аматйор,поне от това което съм виждал от перфектните репортажи на Жоро!!!!!!!!!!!!!!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of 13062010065.jpg
Прегледи:6
Размер:190.1 КБ
ID:5218924

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Първоначално публикуван от KIMO77 Преглед на мнение
                              Ице,честито!!!!!!!!!!! Да си жив и здрав и без травми!! Аз в събота правих пък сватба,но другата събота отивам в египет на разходка,ако има нещо подобно на нашият балкан мисля да го възкатеря!!Живи и здрави всички аматйори,като се върна се надявам да направя ако не разходка,то поне един четвъртък горе на лифта.Абсолютно подкрепям Жоро за идеята да има събирания не само за каране,но и за Аперативки от време на време да се разискват теми за маршрути,мотори и др подобни идиотизми.Още съм сърдит на пачароза за някои неща,той не ме познава обаче ще му ги обясня на маса защото иначе ще се обиди пък аз го признавам за аматйор,поне от това което съм виждал от перфектните репортажи на Жоро!!!!!!!!!!!!!!![ATTACH=CONFIG]259920[/ATTACH]
                              Незная защо ми се сърдеш. А пък да станеш аматИОр първо испит. Затова преговаряй и като си готов за испит се обади.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Днес отново е четвъртък и ви напомням, че довечера от 19ч./7 след обяд/ в заведението на лифта в Сопот, ще се проведе традиционната/вече/ сбирка на мотористите от раьона/ ендуро, крос и шосе/.
                                Заповядайте, входа е безплатен!

                                ПП
                                Да се чувстват поканени и атевистите и джипарите!
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X