Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
    Кимо тоз мотор ми е познат от бай Пец е май,а за рокер събора в Сопот не съм взел решение дали ще го посетя,нещо съм обиден в какво го превърнаха.
    В личен доход май се превърна.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Стояне ти знаеш нали беше член към клубът,тази година Халата остана клуб само с председател, без членове,та инцидентно трябваше да се измъкне от ситуацията,и понеже от Сопот нямаше кандидати та покани от Карлово. На мотокроса в Хисар си говорихме със Полковника,та му викам клуб в Сопот няма да има до като не се върне той като председател.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Стояне ти знаеш нали беше член към клубът,тази година Халата остана клуб само с председател, без членове,та инцидентно трябваше да се измъкне от ситуацията,и понеже от Сопот нямаше кандидати та покани от Карлово. На мотокроса в Хисар си говорихме със Полковника,та му викам клуб в Сопот няма да има до като не се върне той като председател.
        Да ти кажа чесно ама не ми пука дали ще има или не.Във всеки клуб съм добре дошул само да кажа.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Да ти кажа чесно ама не ми пука дали ще има или не.Във всеки клуб съм добре дошул само да кажа.
          Време е вече да си направим клуб май!
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Време е вече да си направим клуб май!
            Ами париииии май нямаааа.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              То с пари всеки може.
              Ако трябва ще берем гъби с моторите и ще изкараме колкото трябва, да не са милиони
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                А бе ще минем и без мото клуб,какво ни е сега,вижте кво стана с клубовете в Сопот,имаше и рокер клуб и ендуро клуб сега няма нищо,или по точно има,но кавги и интриги между хората.

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Честит Празник Българи!

                  Ей, как никой не се сети за какво днес е почивен ден......
                  Последно редактирано от Жоро Йорданов; 22-09-10, 20:39.
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Честит да бъде,как да не знаем,днес е денят на Независимостта на България.

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Ами аз в Сопот съм израснал и там винаги не е имало сериозна група! Моторджии винаги е имало и то добри-това е признато и от моторджии от други градове, но за съществуването на рокерски или ендуро клуб не се иска само да имаш мотор или да караш добре! Трябва сериозна организация,такъв клуб трябва да съществува направо като фирма, със счетоводство, с бюджет и тн. А в Сопот никой от тях не учил за това, освен всичко останало никои не става за шеф, но всеки иска да е такъв, доколкото съм разговарял с някои от моите приятели и познати в града. Аз харесвам вас като група, защото решавате,качвате се и карате и това според мен е най -важното и най-доброто за да съществува определена група или клуб. По мое скромно мнение сериозен клуб е това което са успели да направят в Стара Загора, едва ли при тях има такива големи разногласия. Ясно се знае кой е шефа, взимат се решения и се престъпва към действие!
                      Последно редактирано от Chinela; 26-09-10, 13:00. Причина: Сопот се пише с главна буква.

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        А КЛР-а наистина е от Баи Пец,купих си го с голямо желание, като няма с кой, ходя си сам по балкана пия си биричката и се наслаждавам на красотите. Много искам да идвам с вас, но не се чувствам достатъчно подготвен от към гуми и опит. Но завиждам благородно на вашите излети и преходи, и с наслада разглеждам всичко качено от Жоро Йорданов и група!!
                        Последно редактирано от Chinela; 26-09-10, 13:01. Причина: Имена на хора, градове и др. се пишат с главна буква.

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Кимо слагай две таралежки и за друго не се притеснявай,всичко ще си дойде на място.Днес не бяхме сигурни че ще се кара,първо че доста хора бяха по събора,и второ сутринта времето не беше много обнадеждаващо,но в крайна сметка се събрахме аз,бай Пец и Жоро,и уж тръгнахме на разходка а то си стана доста сериозно каране,тръгнахме от Богдан,Средногорец,Бяло Камене,Фенера,Тракийска Резиденция Кози грамади и завършихме с х.Седемте партизана.Карахме по възможно най кратките пътеки и сега се прибираме.

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Малко да разклатим клоните,много голяма тишина.За тоз уикенд на някой да му се правят бели.НПЦБ.

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Може. Ако обещаете на Киро/ Кироооооо, Киро...../, че няма да ядете тритони- това първо!
                              А на Деси / Ооо Деси - де си?/ да накъсате един свеж букет от еделвайси.
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Една много хубава песен,текста е на Иван Вазов.
                                Последно редактирано от Ivan Minkov; 29-09-10, 21:37.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X