Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

    ОК
    Нека се поохладят страстите
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • #47
      До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

      Аз бих искал да изкажа мнение като човек изчел всичко ОТ и ЗА вас.

      Жоро е най ерудиран, най ангажиран и най себеотдаен в момента за вашия раздел.


      Сега бих искал да изкажа мнение като модератор.

      За да модерираш другите, трябва да направиш много голям компромис със себе си и убежденията си, в името и каузата на форума.

      Което пак ме навежда на мисълта за Жоро.. gorosop



      П.П.
      Това ми мнение не е никак меродавно, нито като модератор, нито като ваш колега ендурист, изборът си е Ваш.

      Коментар


      • #48
        До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

        Аз уважавам всички,и затова няма да деля никой.

        Коментар


        • #49
          До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Аз бих искал да изкажа мнение като човек изчел всичко ОТ и ЗА вас.

          Жоро е най ерудиран, най ангажиран и най себеотдаен в момента за вашия раздел.


          Сега бих искал да изкажа мнение като модератор.

          За да модерираш другите, трябва да направиш много голям компромис със себе си и убежденията си, в името и каузата на форума.

          Което пак ме навежда на мисълта за Жоро.. gorosop

          П.П.
          Това ми мнение не е никак меродавно, нито като модератор, нито като ваш колега ендурист, изборът си е Ваш.
          Адаш това много ме убижда, тъй като много отдавна се опитвам да постигна нещо подобно!

          Аз също съм за Жоро! Макар и не толкова утвърден тук мисля, че може да се справи с модерацията!
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • #50
            До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Адаш това много ме убижда, тъй като много отдавна се опитвам да постигна нещо подобно!
            Никъде не съм ти споменал името, дори и намек няма, не знам откъде си вадиш такъв извод.

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Аз също съм за Жоро! Макар и не толкова утвърден тук мисля, че може да се справи с модерацията!
            Не забравяйте, че ние модераторите също ще имаме права в тези поздраздели и ще следим изкъсо работата на новоизбраните колеги.
            Ще се намесваме само при крайна нужда така, че няма нищо страшно.


            П.П. FTP има във форума и е повече от желателно да ползвате него, достъпът е свободен за всеки пожелал това.

            Коментар


            • #51
              До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Никъде не съм ти споменал името, дори и намек няма, не знам откъде си вадиш такъв извод.
              Ами аз много отдавана пускам снимки и репортажи! Давал съм съвети! Показвал съм каквото научих от форума!
              Изключвам извъртяните ми думи и разни спамерски простотии!
              На основата на това ти спомена него пред мен! Нямам нищо против него нека има много такива които да пускат репортажи и да развиват темите!
              Аз лично не можех да го направя защото мотора ми е все още в ремонт!

              Май вече имаме нужда от някой да почисти тука!
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • #52
                До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                Започна да става грозно, не сасипвайте групата си

                Коментар


                • #53
                  До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                  Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                  Ами аз много отдавана пускам снимки и репортажи! Давал съм съвети! Показвал съм каквото научих от форума!
                  Изключвам извъртяните ми думи и разни спамерски простотии!
                  На основата на това ти спомена него пред мен! Нямам нищо против него нека има много такива които да пускат репортажи и да развиват темите!
                  Аз лично не можех да го направя защото мотора ми е все още в ремонт!

                  Май вече имаме нужда от някой да почисти тука!
                  Аз НЕ съм фактор, изборът е Ваш, ако искате ще изтрия и двата си поста.

                  П.П. Последно, никъде не съм визирал теб, свободен си да интерпретираш мненията ми както намериш за добре.
                  Успех в избора на модератор на раздела Ви, ще помагам с желание ако е нужно или ако поискате.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                    Първоначално публикуван от lz2xkm Преглед на мнение
                    Започна да става грозно, не сасипвайте групата си
                    Споко! Това е защото скоро не сме карали заедно!
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • #55
                      До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                      Започна се!
                      Абе хора , защо говорите за мен като за призрак?
                      Не прочетохте ли мненията ми ???
                      Аз не само не искам да ставам какъвто и да е било - аз съм против тази ерархия във форума на местно ниво!!!
                      Оставете ни да си караме и да пишем, защото можем и да караме без да пишем.
                      Ако някой иска да постигне нещо - предварително му казвам, че от тук няма да успее.
                      От вас не можах да си обработя репортажа за Аневското кале
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • #56
                        До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                        Жоро, мисля че те се опитват да ни дадат шанс сами да си модерираме! Така всяка група сама ще си избере насоката в която ще развие темите си. Ще можем сами да определим правилата си съобразявайки се с общоприетите във форума. Това е една много стойностна идея от ръководството! Наистина ние сме малко тези които пишем тук, но по поляните сме много!
                        Така, че нека се възползваме от тази инициатива!
                        От цялата тема ето това е най-вярното нещо, което се написа. Хората дали тази възможност нямат никакви цели за постигане чрез това деление. Имаше една тема с доста репортажи на N на брой страници и пълна каша. Ако тя ви устройва повече, ще си остане и групата може да се махне. Все си мисля, че един рапортаж подреден в отделна тема и така всички следващи ще бъде доста по прегледно и удачно. Всички модератори могат да се намесят във вашите писания, но примерно аз откъде да знам кое е важно за вас да си бъде в дадена тема и кое не. Решението е ваше и в никакъв случай целта не е да се създава напрежение.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                          Ще отговоря с няколко цитата

                          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                          Хората дали тази възможност нямат никакви цели за постигане чрез това деление. Решението е ваше и в никакъв случай целта не е да се създава напрежение.


                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          Ами аз много отдавана пускам снимки и репортажи! Давал съм съвети! Показвал съм каквото научих от форума!
                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          На основата на това ти спомена него пред мен!
                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          Адаш това много ме убижда, тъй като много отдавна се опитвам да постигна нещо подобно!


                          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                          Решението е ваше и в никакъв случай целта не е да се създава напрежение.


                          Първоначално публикуван от lz2xkm Преглед на мнение
                          Започна да става грозно, не сасипвайте групата си



                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          Нека тогава да направим анкета: Какъв да бъде модератора на раздел Карлово -
                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          - трябва да бъде местен
                          - не трябва да бъде местен
                          Няма нужда от анкета.С акета може да е демократично, но правилата тук се определят от ръководството. Като са казали местен – местен да бъде.
                          Ако няма да бъде назначен служебно, се обадете кога ще е гласуването, че отивам на ски
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • #58
                            До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                            Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                            Ние и вие
                            Точно това ме безпокои
                            Касти ли ще правим или разделяй и владей
                            Това правило си го измислихте сега и никой тук присъстващ не се е съгласявал с него
                            Модерирайте си форума отгоре и не вкарвайте конфронтация надолу
                            Видяхте какво става в най-активните групи
                            Първо в Плевенската, после и в Карловската - дразги, за глупости

                            Така че или си дръжте юздите на форума или хептен ще го изпусните.......
                            Идеята на промените е да започнете сами да се модерирате,като държите ВИСОКОТО ниво на форума.

                            ПП.Ако си мислиш че имам лоши чувства жестооооко се лъжеш
                            MG RACING

                            Коментар


                            • #59
                              До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                              Уважаеми колеги, смисълът и целта на промените са, да дават възможности на всички максимално добре да си "подредят къщичката"... Единственото което искаме от вас е спазването на добрият тон... Направете нещата тъй, че да ви е удобно и приятно... До момента съм получавал стотици писма с оплакване, от това че Модераторите не ви разбират, далече са от вашите проблеми... Ето, сега имате възможност вие сами да направите нещата точно както желаете... Или искате да ме убедите, че за нищо не можете сами да се разберете и единствената възможност е друг да ви Модерира...? Всичко е както беше, с тази разлика, че имате и собствени форуми... Ако вие помогнете с тяхната уредба, това ще остави повече време на основните Модератори, да се съсредоточат върху систематизиране и подредба на техническата и друга полезна информация, което ще е добре за всички...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #60
                                До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                                Късно прочетох аз съм за Иван Минков момчето е младо и с потенцял в тази насока и когато има възможност присъства на всички местни разходки и най важното че е склонен да се пробва на нови и трудно достъпни места за каране.
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X