Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Абе този Шумахер няма стигане вече бе.То с този КТМ няма назад.

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
      днес пак покарахме но не в пълен състав. разходка из средна гора 130км.снимки няма. няма го Туйков да снима, но имам нещо за него. пием кафе след като се прибрахме, и ми идва една идея. несъм се качвал на кръста. Даниеле тези снимки са за теб. за др-а незнам но КТМ лети нагоре.
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Абе този Шумахер няма стигане вече бе.То с този КТМ няма назад.
        да чукна Джарта засега няма назад, а и несъм падал. дано и така да е. от ДР-а на КТМ-а ми е точно като колело.
        crf450 supermoto

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
          да чукна Джарта засега няма назад, а и несъм падал. дано и така да е. от ДР-а на КТМ-а ми е точно като колело.
          Всички казват че трябва да се скача от малко на голямо,а аз мисля че от голямо на малко е по добре.

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Всички казват че трябва да се скача от малко на голямо,а аз мисля че от голямо на малко е по добре.
            ДА от 400 на 525 ,,Голямо мислене,, чичо Джарта
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
              ДА от 400 на 525 ,,Голямо мислене,, чичо Джарта
              щото чичо вече одартява и бетата му е по мазна ЗАТВА
              crf450 supermoto

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                Избягвайте да летите нагоре, защото вече започна силно присъствие на хора търсещи спокойствие и почивка ! Не казвам да не карате към кръста, просто съветвам да го правите изключително внимателно, безшумно и бавно, защото много хора познават мен и другите които се качват нагоре вечер по джапанки, за да почоплят малко семки за разнообразие на фона на града !
                Когато видите хора нагоре минавайте бавно и ако е нужно спрете и изгасете моторите, за да няма дрязги ! Иначе браво снимките са хубави аз лично със всеки един мотор имам снимка горе
                Прикачени файлове
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                  Избягвайте да летите нагоре, защото вече започна силно присъствие на хора търсещи спокойствие и почивка ! Не казвам да не карате към кръста, просто съветвам да го правите изключително внимателно, безшумно и бавно, защото много хора познават мен и другите които се качват нагоре вечер по джапанки, за да почоплят малко семки за разнообразие на фона на града !
                  Когато видите хора нагоре минавайте бавно и ако е нужно спрете и изгасете моторите, за да няма дрязги ! Иначе браво снимките са хубави аз лично със всеки един мотор имам снимка горе
                  Шумански, внимавай!
                  Собственика на XP-a след неколкократни изкачвания до кръста реши и той да се отдаде на мир и спокойствие!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Ти мислиш ли че щях да се качвам нагоре по джапанки и с още един човек на мотора ако изкачванията бяха няколко кратни ?
                    По едно време започнах да се качвам нагоре по 2-3 пъти за 1 вечер ..
                    ПП. Съжалявам но немога да намеря снимката със МЗ-та
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                      Избягвайте да летите нагоре, защото вече започна силно присъствие на хора търсещи спокойствие и почивка ! Не казвам да не карате към кръста, просто съветвам да го правите изключително внимателно, безшумно и бавно, защото много хора познават мен и другите които се качват нагоре вечер по джапанки, за да почоплят малко семки за разнообразие на фона на града !
                      Когато видите хора нагоре минавайте бавно и ако е нужно спрете и изгасете моторите, за да няма дрязги ! Иначе браво снимките са хубави аз лично със всеки един мотор имам снимка горе
                      слушам. даже и внимавам
                      crf450 supermoto

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Тая седмица къде ще се кара?
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          Тая седмица къде ще се кара?
                          Стара Загора -питай Божинката.

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            Стара Загора -питай Божинката.
                            Питах го!
                            Аз днес се прибирам да стягам машината и да потренирам малк, че не съм карал 2 седмици!
                            Нали Шумахера не се обади!
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                              Питах го!
                              Аз днес се прибирам да стягам машината и да потренирам малк, че не съм карал 2 седмици!
                              Нали Шумахера не се обади!
                              за кога имате идая за ст. загора
                              утре/събота/ немога, но за неделя май съм ОК. но незнам пътя до ст. загора, ако някой има идея да казва.чувал съм че през свежен има път и бил хубав. трябва да се чуя с Войняговци няма ли да ходят.
                              сега видях че в неделя е затворения кръг от 14,00ч. така че ако има някаква организация споделете
                              Последно редактирано от shumanski; 04-07-08, 17:52.
                              crf450 supermoto

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                                Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                                за кога имате идая за ст. загора
                                утре/събота/ немога, но за неделя май съм ОК. но незнам пътя до ст. загора, ако някой има идея да казва.чувал съм че през свежен има път и бил хубав. трябва да се чуя с Войняговци няма ли да ходят.
                                сега видях че в неделя е затворения кръг от 14,00ч. така че ако има някаква организация споделете
                                ако искате ни чакаите някъде към Язовир Копринка и ще се водим до там,без дискриминации
                                [FONT=System][/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X