Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кърнарската пътека

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кърнарската пътека

    В събота след малка почерпка (по едно кюфте и половин кола на човек ) на рокерския събор в Сопот решихме да видим откъде се хваща и може ли да минем аджиба по тая пътека.Намерихме я лесно и след като объркахме работата на местната ловна дружинка (тъкмо откриваха сезона на едрия дивеч)поехме нагоре.В началото голям кеф камъни прагчета коренища ,обаче нагоре пътеката се изглади стана по равна и подкарахме като на крос и аз нали бях пръв пък и съм зле с навигацията пропуснах едно разклонение и се забих в едно дере (преди оттам е минавала пътеката ама водата я е отнесла) и тъкмо бях минал гадното и ми извикаха да се връщам.




    доста бързо излязохме на голото и там вече всеки хвана накъдето... може



    после пътеката пак влезе в гората и малко преди да свърши се оказа че някои от групата са яли повече от едно кюфте,та се наложи да помогнем 10-ина метра





    и излязохме на х.Мъка.Незнам защо и викат така сигурно по навик,повече прилича на заслон.

    Оттук до х.Дерменка е не повече от 10 мин.Доста пряка е тази пътека.Кърнаре -х.Дерменка при добро темпо може да се вземе за половин час.


    На х.Дерменка се засякохме с едни млади момчета от Троян и след това до х.Добрила екстреми нямаше .От х.Добрила до Сопот пътя е ясен.Това е
    Последно редактирано от Жоро Донечки; 11-12-09, 12:01.

  • #2
    До: Кърнарската пътека

    Малко подробни снимки на Кърнарската пътека.От мен и синът ми, но за-най интересното нямаше батерия.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от viki terzieva; 30-12-09, 12:33.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #3
      До: Кърнарската пътека

      Днес и другата част от пътеката. И както винаги пак сам.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Ivan Minkov; 10-03-10, 19:50.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #4
        До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        В Старият балкан калта не бе по малка но за сметка на това имаше вятар и мъгла.Аз пък реших да излеза с едно бяло конче 2такт.Замръкнахме и без фар беше малко трудно по Кърнарската пътека.
        Прикачени файлове
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #5
          До: Кърнарската пътека

          Малко от Певчанската пътека и околностите.
          Прикачени файлове
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #6
            До: Кърнарската пътека

            Браво момчета ! Скоро време и аз ще се присъединя в някоя от разходките !Хубави места за каране имате!
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #7
              До: Кърнарската пътека

              Ето и другите снимки.















              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 19-04-10, 21:50.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #8
                Кърнарската пътека

                Кърнарската пътека !!! Има ли желаещи

                Коментар


                • #9
                  До: Кърнарската пътека

                  На последните снимки виждам и хил клъмб бил сам там и наклона е много арен

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кърнарската пътека

                    В събота качвахме с Пачароза , прословутата Кърнарска пътека. Останах много доволен, въпреки че в горната част ми се взе дъхът. Спокойно бих казал, че може да се сравни с Пътеката на здравето - гр. Шипка. Само дето Кърнарската е по къса и има места за почивка.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кърнарската пътека

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      В събота качвахме с Пачароза , прословутата Кърнарска пътека. Останах много доволен, въпреки че в горната част ми се взе дъхът. Спокойно бих казал, че може да се сравни с Пътеката на здравето - гр. Шипка. Само дето Кърнарската е по къса и има места за почивка.
                      В какъв смисъл пътеката на здравето на гр.Шипка?
                      За първи път като я посетих ме спънаха два пъти.Втория път тръгнах без да се връщам до долу.Всичко това се случи с осмака както го нарича чичко Фър.
                      КТМ 400 EXC

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кърнарската пътека

                        Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                        В какъв смисъл пътеката на здравето на гр.Шипка?
                        За първи път като я посетих ме спънаха два пъти.Втория път тръгнах без да се връщам до долу.Всичко това се случи с осмака както го нарича чичко Фър.
                        Не те подценявам, но не съм сигурен, че говорим за една и съща пътека .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кърнарската пътека

                          Кой каза че е лоша пътеката.Щом се излиза с ендуро гума А.
                          Прикачени файлове
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кърнарската пътека

                            Хора без работа.










                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кърнарската пътека

                              Как така ги правиш тези снимки бай Стоян-ние едвам вървим на четири крака нагоре,а джипът излиза ,че слиза надолу? Другият път ти пожелавам дано да излезнеш.
                              0877 877 297

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X