Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на Ендуро сезона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на Ендуро сезона

    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
    Ха-ха-ха,ти на това сняг ли му викаш,направо задмина бузьо,2 метра сняг вика има,ей спрете се малко,колкото и да имаше цялото трасе е равна добруджа,ако бях сам щях да мина и долината на обратно,просто нищо сложно.Откриването стана сложно за повечето манекени и фотомодели,за другите си беше просто една разходка,брата където се качва на мотор 2 пъти в годината,не беше карал от закриването ноември,никъде не съм му пипнал мотора изкара си го навсякъде,ами Ленин с тоз нисък триал как мина,затъваше до кормило,значи може а,стига човек да иска.
    Точно на този сняг бяхме минали 20 мотора към Алексица пък ти береше душа още в началото Хи хи хи ако си спомняш когато се върнах де ви гледам сеира.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Откриване на Ендуро сезона

      Ама аз не съм на състезание,спирам почивам си,имаше тапа пред мен.

      Коментар


      • От: Откриване на Ендуро сезона



        Ха-ха,вижте какво открих.

        Коментар


        • От: Откриване на Ендуро сезона

          Не се чуди после , защо жена ти не одобрява твоята молба - декларация в троен екземпляр ( на червена , зелена и жълта бланка ) и стоиш по една седмица в къщи докато те пусне с мотора .

          Коментар


          • От: Откриване на Ендуро сезона

            Тези черни надписи с още по-черна рамка ми напомнят на кутия цигари.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Откриване на Ендуро сезона

              О
              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              Ама аз не съм на състезание,спирам почивам си,имаше тапа пред мен.
              Тапата беше ти, питай Петър като го стигнахме на синджирли бунар кои беше от пред и правеше тапи, точно откривателят на сезона. И се благодари на Пачароза за пътеката, щото като минат 20 мотора после и майка с бебешка количка ще мине. Видяхме колко си добър стига се хвали. Но, пък така изпъкваш пред хора които не те знаят, така, че хвали се
              П. П. Като си добър защо не направи нова пътека на алексица ами кара по готовата.
              0888 074 049

              Коментар


              • От: Откриване на Ендуро сезона

                Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
                О
                Тапата беше ти, питай Петър като го стигнахме на синджирли бунар кои беше от пред и правеше тапи, точно откривателят на сезона. И се благодари на Пачароза за пътеката, щото като минат 20 мотора после и майка с бебешка количка ще мине. Видяхме колко си добър стига се хвали. Но, пък така изпъкваш пред хора които не те знаят, така, че хвали се
                П. П. Като си добър защо не направи нова пътека на алексица ами кара по готовата.
                Ха-ха-ха,не мога да разбера защо толкова завиждате,нищо не е станало просто си спазих традицията и си минах маршрута,научете и вие да карате,купете си по свестни мотори,сега аз съм бил тапа,след синджирли бунар спрях да пуша и пикая и то точно на безснежно място и да си чакам групата които уж се движеха след мен,най вече се притеснявах за брата дали ще си изкара мотора,както стана и когато ме задминахте,той беше направил тапа на един завой,та затова са ми честите спирания,и по нагоре съм споменал не съм карал на състезание,карам си за кеф.Защо да правя нова пътека да горя бензин ли,а неее,целият преход ми излезе 10.5л бензин а показанията по километраж 97 км.
                Последно редактирано от hristo jivota; 03-04-15, 15:34.

                Коментар


                • От: Откриване на Ендуро сезона

                  Наско къде е тапата,ето тук бях спрял и чаках.

                  Коментар


                  • От: Откриване на Ендуро сезона

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Наско къде е тапата,ето тук бях спрял и чаках.
                    Това ,че си снимал когато не са били дошли моторите не те извинява,на серпентините малко по отгоре нали минах покрай теб и се вееше като печен праз по снега какво ми разправяш че нямало мотори след теб.Нека Пешо да ти каже кой чакахме точно там където си снимал.А и забравих да кажа че слабите мотористи като теб тръгват по рано за да могат да наваксат,бензин щяхме да ти дадем не се оправдавай само покажи ,че можеш да направиш нова пътека.На теб ти е изгорило 10.5л а на мен 4л на кой мотора е по свестен и аз незнам.Виж та го закарай твоя на телк ,че му е време за пенсия,ако не го одобрят Белезира ги взима без проблем.
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • От: Откриване на Ендуро сезона

                      Обяснил съм ти по нагоре за тапата на серпентините,брата беше точно в левия завой,аз бях по отгоре на равното и давах инструкций как да излезе,там ме и задмина,чети,чети Наско,изгорил си 4л ама км не са ти 97,най много да си навъртял 50,и какво става аааа.Ела да врътнем някоя пътека в балкана да видиш колко гори,хи-хи-хи.

                      Коментар


                      • От: Откриване на Ендуро сезона

                        А това е прочутото пробиване на Алексица от Пачароза,50м дължина 30 см сняг,голямо постижение,добре че беше той иначе нямаше да можем да открием,ох пиша и не мога да се сдържам от смях.

                        Коментар


                        • От: Откриване на Ендуро сезона

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          А това е прочутото пробиване на Алексица от Пачароза,50м дължина 30 см сняг,голямо постижение,добре че беше той иначе нямаше да можем да открием,ох пиша и не мога да се сдържам от смях.
                          Абре момко ми от Фенера до тук кой проби ТИ ли, или от Чивира до Каравелово пак ти.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Откриване на Ендуро сезона

                            Момци, не се карайте кой пробил тук или там. Важно е да се оставят следи, а гледам, че сте ги положили много ясно в снега. Браво за това. Иначе по добре, както децата, напишете за своят майсторлък, пикаейки върху снега.
                            WR 250 F, KLX 450 R

                            Нито съм вреден,
                            нито излишен.

                            Коментар


                            • От: Откриване на Ендуро сезона

                              Ама аз се радвам че си ти,само незнам кое е постижението,все някой трябваше да го направи,а не като 100 тината които се върнаха още в тунела,спират ме и викат не може повече нагоре много сняг има,та така са се върнали,целта на това откриване беше да се докаже че може да се премине маршрута,аз се бях подготвил че ако се наложи щяхме да ги пренесем от където не можеше,а то какво се оказа че няма сняг.

                              Коментар


                              • От: Откриване на Ендуро сезона

                                Ама какво, вие за удоволствие ли карате моторите, или с удоволствие ги носите?
                                WR 250 F, KLX 450 R

                                Нито съм вреден,
                                нито излишен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X