Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сланинаро - баирджийски разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сланинаро - баирджийски разходки

    Казано е – Атанас гилди, Иаз гилди / Атанас си отиде и зимата си отива/ Тази година май няма какво да си ходи, защото зима /поне по нашия край/ не е имало/
    Ето какво беше времето на 18.01.2011. в подножието на Балкана.







    Покрай тези скали минава пътеката на Живота. Дори от това разстояние се вижда, че
    Не е от най лесните



    Качването и в сухо време е трудно, а в мокро и замръзнало – невъзможно




    Ичо гледа Балкана и вика – не може да няма друго място през което да е възможно качването






    „Ей от тук трябва да пробваме”



    Тъкмо да видим този водопад



    Но първо да потренираме










    Уаууу….



    Сега съм аз наред



    Тук се получи добре



    Имаме си и публика



    За да не дразним повече редките видове, се насочихме към пистата на Васил левски







    Скоро и пистата ни омръзна и пак погледнахме към Балкана



    Даже и тръгнахме



    Друго си е по камъните



    Това е било добра сушинка




    А този водопад ме впечатли








    А тук дърветата ми дойдоха малко нагъсто. Или камъните под шумата…





    Май стига толкова за днес…Заслужена глътка от домашното на Христо и…



    Посрещаме луната



    Няма да се спи тази нощ……пънолуние е. В гората бродят самодиви…..

    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

  • #2
    От: Сланинаро - баирджийски разходки

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:klr.jpg
Прегледи:39
Размер:183.0 КБ
ID:5245725Е,не немога повече.Бат Жоро, хвърляй дръжките на Хондата и взимай фотото по на сериозно.Просто кадрите са уникални, а и каквото и да е времето просто винаги с Ицо живота ще намерите как да ви излязат мазоли от кормилото.Поклон!!!!!!!!!

    Коментар


    • #3
      От: Сланинаро - баирджийски разходки

      Aми я ги питай за рамената???
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #4
        От: Сланинаро - баирджийски разходки

        Само мен да пита. Живота е корав.... Фъреее, дърти сме вече. Най малкото по една млада рехабилитаторка тряа си вземем
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • #5
          От: Сланинаро - баирджийски разходки

          Жоро, ако се заиграете по-сериозно на ония сипеи дето хвърляш краката наляво и дясно за по-дълго време ще видиш как ще напреднеш неимоверно много.
          Сега е момента да си поиграете там десетина пъти и после пак ще си пишем....сам ще се учудиш на възможностите си после в балкана.
          А за домашното на живота много малко има написано, ако може поне на лични да споделиш нещо повече, че олигавих клавиатурата...

          Коментар


          • #6
            От: Сланинаро - баирджийски разходки

            Ванка, мерси за съветите, ще ги имам в предвид!
            Относно домашното има два варианта. Или да ни навестиш или да ползваме услугите на Еконт. Ти прицени.
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #7
              От: Сланинаро - баирджийски разходки

              Ще се договорим на живо на буркана...носи си фотоапарата и бутилка от домашното, аз пък ще ти разкажа една приказка...

              Коментар


              • #8
                От: Сланинаро - баирджийски разходки

                Домашното е приготвено от Карловски мискет плюс малко червено грозде за аромат,и беше придружено със желирани свински уши,тип пача.Излезнахме да караме след обед и нямаше време за по дълги дестинаций,покарахме малко да хвърлим водите и се отдадохме на атомния ускорител.

                Коментар


                • #9
                  От: Сланинаро - баирджийски разходки

                  Мммда в Левчанско сте си играли .Целокупно благодарим за хубавите фотографии !
                  А пък за пътеки -има една дето чакам "Левчанския Бласузяк" да видя дали ще я качи,ама още сме на ниво "канене".Кръстил съм я "Пътеката на Смъртта" . Едно време като сваляха дървата по нея,конете надолу ходеха като човеци-на два крака ,правете си сметка какъв е наклона.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сланинаро - баирджийски разходки

                    Аз открих една интересна и май ще е същата за която казваш,намира се от ляво на водопада,между другото ако не е стигал мотор до водохващането на Васил Левски вече е,моят козел и това видя.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сланинаро - баирджийски разходки

                      Еи момци вижте къде има сняг,че като си дойда тия дни да ме водите да го видя.
                      Естествено,тати ми е написал 'домашното'-само да си доида.
                      Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сланинаро - баирджийски разходки

                        Бе ти си ела, пък сняг ще намерим. Наближава ли времето за връщане. Айде, че и специална песен съм ти приготвил за посрещането!
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сланинаро - баирджийски разходки

                          Пък ако е някоя по-айляшка разходката където да мога да изкарвам моя кон без падания свиркайте... ако няма траяли съм силен дори и с тази комбайна
                          Благодарско за снимките, по-добро име на темата просто нямаше как да се измисли !!!
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сланинаро - баирджийски разходки

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            Аз открих една интересна и май ще е същата за която казваш,намира се от ляво на водопада,между другото ако не е стигал мотор до водохващането на Васил Левски вече е,моят козел и това видя.
                            Ще има да взимаш! Преди тебе съм! Все пак съм "Ле'вчанският Бласузяк" !!!
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сланинаро - баирджийски разходки

                              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                              Ще има да взимаш! Преди тебе съм! Все пак съм "Ле'вчанският Бласузяк" !!!

                              ще има да взимате и 2та.

                              тихо да неизкарвам калелото
                              crf450 supermoto

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X