Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сланинаро - баирджийски разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Сланинаро - баирджийски разходки

    Гадна хонда , дърта - осем годишна.

    Коментар


    • #47
      От: Сланинаро - баирджийски разходки

      Имам малко снимчици от един прекрасен ден свързан с пешеходният туризъм,не може само да се кара мотор.Брат ми изяви желание да идем да се разходим до хижа Хубавец,за мен е без значение с какво ще посетя планината,по важно е да съм там.Който е посещавал Карловските хижи които са разположени по поречието на природен резерват Стара река знае за какво става въпрос,природата е страшно уникална.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3807863C.jpg
Прегледи:1
Размер:110.4 КБ
ID:5302958
      От тук започва парка.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3807871O.jpg
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5302961
      Обяснявам на брата за границите на парка и какви животни и растения живеят в него.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3807881R.jpg
Прегледи:1
Размер:113.0 КБ
ID:5302969
      Брата на фона на Стара река.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3807892L.jpg
Прегледи:1
Размер:132.6 КБ
ID:5302990
      Много е красиво,тук се изпровиках,имате ли коне и ехото ми отвърна,не не
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3807969P.jpg
Прегледи:1
Размер:136.5 КБ
ID:5302991
      Ето ме и мен,тази пътека е много яка за мотор но никога няма да дойда да карам по нея,събота и неделя е панаир,едни слизат други се качват.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3807986z.jpg
Прегледи:1
Размер:145.4 КБ
ID:5302992
      Тук пътеката слиза до реката и започва успоредно на нея,даже има много мостове където я пресичат.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808021q.jpg
Прегледи:1
Размер:156.4 КБ
ID:5302993
      Ето го едно мостче.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808070y.jpg
Прегледи:1
Размер:146.6 КБ
ID:5302994
      По реката има много яки вирове,ето един зад мен,бяхме подминали отдавна Баража,но забравих да го снимам,почти сме стигнали хижата.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808090O.jpg
Прегледи:1
Размер:152.7 КБ
ID:5302995
      А ето я и самата нея,не напразно е кръстена Хубавец,прекрасна е нали.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808099c.jpg
Прегледи:1
Размер:108.0 КБ
ID:5302996
      Табелата в по близък план,какви спомени имам от тази хижа,като ученици веднъж месечно класният ръководител организирваше посещение с нощувка на една хижа,и още тогава съм ги обиколил всичките,от тогава ми е останала любовта към планината,тайно носехме алкохол и цигари да се правим на мъже пред принцесите,но тогава учителите оправяха дисциплината с бой,като ни надуши че пием и пушим ставаше чудо но беше интересно,ех спомени спомени.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808123u.jpg
Прегледи:1
Размер:93.1 КБ
ID:5302997
      Всички маси пред хижата бяха претъпкани,и затова се установихме зад нея до огнището.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808207P.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5302998
      Тази река която е до хижата се нарича Голямата река или Сушица,и продължава към хижите Балкански рози и Васил Левски,от другата страна на хижата пък е Малката река,която отива нагоре към връх Купена,и така двете се събират и образуват Стара река.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808223o.jpg
Прегледи:1
Размер:174.7 КБ
ID:5302999
      Хапнахме,пийнахме а някой даже подремнаха
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808253H.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5303000
      А такива като мен не спряха да се наливат,почти всички си бяха тръгнали,бяхме останали единици.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808275u.jpg
Прегледи:1
Размер:145.7 КБ
ID:5303001
      Брата се беше наспал,и постоянно ме подканяше да се прибираме,а аз му казвах ей сега пием и ставаме а тъкмо се сетих,преди години се събрала една група да наливат бетон,та наляли го те и заседнали на масата,на другият ден един познат попитал човека на който са наливали бетона,е как е доволен ли си от групата,човекът отвърнал,доволен съм,хубава работа свършиха момчетата наляха плочата,и цяла нощ пият и стават та чак до сутринта
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808312w.jpg
Прегледи:1
Размер:151.8 КБ
ID:5303002
      Това е вече на връщане,малко съм уморен щом съм се облегнал на дървото
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808375S.jpg
Прегледи:1
Размер:148.4 КБ
ID:5303003
      Брата крачи смело смело,а аз тук там малко се поспъвах.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808389Z.jpg
Прегледи:1
Размер:150.5 КБ
ID:5303004
      Главата беше започнала да ми изтрезнява,интересно но когато слезнах от балкана си бях напълно адекватен и най интересното е че нямах контузий.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808398p.jpg
Прегледи:1
Размер:149.3 КБ
ID:5303005
      На портата на НПЦБ срещнахме две принцеси,бяха ходили на разходка до Кръста,та ни снимаха двамата,след това купона продължи на вилата но без алкохол само с една голяма диня.Разказа завърши драги ми смехурко,зимата отмина топло слънце грейна това мисля че беше от някакво стихотворение,Патиланци по Ран Босилек.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808412i.jpg
Прегледи:1
Размер:134.2 КБ
ID:5303006

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808474Q.jpg
Прегледи:1
Размер:70.5 КБ
ID:5303007

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3808477v.jpg
Прегледи:1
Размер:57.9 КБ
ID:5303008

      Коментар


      • #48
        От: Сланинаро - баирджийски разходки

        Днес - 02.01. открихме сезон 2012 г. Снимки ако мога (не е много сигурно) ще приложа по-късно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 175.jpg
Прегледи:1
Размер:222.1 КБ
ID:5333030Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 165.jpg
Прегледи:1
Размер:209.7 КБ
ID:5333027Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 177.jpg
Прегледи:1
Размер:152.4 КБ
ID:5333031Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 168.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5333028Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 162.jpg
Прегледи:1
Размер:191.3 КБ
ID:5333009Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 181.jpg
Прегледи:1
Размер:106.4 КБ
ID:5333032Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 173.jpg
Прегледи:1
Размер:160.2 КБ
ID:5333029Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 163.jpg
Прегледи:1
Размер:201.4 КБ
ID:5333010Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 202.jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5333033Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 185.jpg
Прегледи:1
Размер:183.3 КБ
ID:5333034
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от pe6o74; 02-01-12, 19:21.

        Коментар


        • #49
          От: Сланинаро - баирджийски разходки

          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
          Днес - 02.01. открихме сезон 2012 г.[ATTACH=CONFIG]400551[/ATTACH]
          Браво, сериозна машина извади
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • #50
            От: Сланинаро - баирджийски разходки

            Машината е скутер Сузуки Адрес 50 и 12 години ми служи вярно и неуморно . В гараж не е спал нито 1 ден. Чувал с дърва е детска играчка. 4 торби цимент или 4 дънгалака като мен да се извозват трябва да видиш. Рекордът е 6 броя рокИри на събора в Казанлък. Качвал съм го на ХОД , а не на ГРЪБ до първа станция на лифта и то когато скалата си беше на мястото. Обича и на едно колело да върви - пестя предни гуми и давам почивка на километража , че постоянно е над 60 . В багажника нямаш представа колко и какви неща могат да се сложат. Мога да напиша още толкова много , че екранът няма да го събере..... Трябва да го усетиш , иначе не става : Джапан Технолъджи.........

            Коментар


            • #51
              От: Сланинаро - баирджийски разходки

              Тея скутери са машини човече, найстина си нямаш на идея за какво става въпрос . Риташ , палиш и изчезваш , бензина го миришат и найстина са си катърчета , един приятел имаше такова и с двама души си върви с 80км/ч (засичано с кола) , а километражчето му е до 60 мисля .

              п.п И аз имам едно скутерче 50 куб. см. само , че е италианско - Априлиа Скарабео. Гумите са му мисля ,че 16' , но и то много вървеше/върви в момента бащата се вози с него , аз след като зачетох форума и се запалих по оффроуда, първо със Априлията бръмчах по гората...

              П.п.п Виждал съм , а даже и има скутеркрос състезания , на такива пилички им слагат гуми таралежки и пада яко фън, ще потърся след малко клипче и ще постна , ако ми бъде разрешено разбира се

              Поздрави !!
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • #52
                От: Сланинаро - баирджийски разходки

                Моят вампир пали и без да го ритам - само с пръстов отпечатък . Майтап - има копче вълшебно , но наличието и на манивела ми сгрява дълбоко душата. Макар и с 10 цолови гуми минавам добри препятствия. Зимно време няма закъсване даже и с обикновени гуми. Карането в дъжд е песен - краката винаги са ти сухи.

                Коментар


                • #53
                  От: Сланинаро - баирджийски разходки

                  Сузуки могат да правят само големи акита,не се заблуждавайте че могат да правят мотори,за доказателство мога да ви покажа едно купище.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Сланинаро - баирджийски разходки

                    Гоуеми сте уе.......с тия марки....
                    Умнатаааа........или русата....
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • #55
                      От: Сланинаро - баирджийски разходки

                      С това малко 50 кубиково ГОЛЯМО АКИ съм навъртял безпроблемно повече километри от колкото ти с всичките си мпс-та , които си имал на живо и в сънищата си . Никога не ме е зарязвал при никакви обстоятелства . Затова си го обичам и колкото повече одъртява , толкова повече ми става мил и драг. Истински приятел ми е. Уважавам го и се отнасям с него като с живо същество - с респект .

                      П.п: Карането на мотоциклет за кеф от финансова гледна точка си е чиста набутвация. Все идва момента ,когато нещо ще сплете червата. Я гума , лагер , калник, верига , венец , за масло и филтри няма да говоря. Ясно е , че човек трябва да е подготвен психически за настъпването на събития от такъв и подобен характер. На теб една жица ти изгоря и се отрече от марката , която до онзи ден боготвореше ( виж си доста предишни теми). Ако баща ти утре падне по стълбите и счупи крак и от него ли ще се отречеш ? Когато машината е болна тя страда също като болен човек . В такъв момент тя(той) има нужда от най - много грижи . Не знам какво щеше да стане , ако ти беше излязла биелата на бял свят. Сигурно щеше да си направиш харакири. Пийте вино да не ви изстиват краката и изгонете всички черни мисли от главата !!!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Сланинаро - баирджийски разходки

                        Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                        С това малко 50 кубиково ГОЛЯМО АКИ съм навъртял безпроблемно повече километри от колкото ти с всичките си мпс-та , които си имал на живо и в сънищата си . Никога не ме е зарязвал при никакви обстоятелства . Затова си го обичам и колкото повече одъртява , толкова повече ми става мил и драг. Истински приятел ми е. Уважавам го и се отнасям с него като с живо същество - с респект .

                        П.п: Карането на мотоциклет за кеф от финансова гледна точка си е чиста набутвация. Все идва момента ,когато нещо ще сплете червата. Я гума , лагер , калник, верига , венец , за масло и филтри няма да говоря. Ясно е , че човек трябва да е подготвен психически за настъпването на събития от такъв и подобен характер. На теб една жица ти изгоря и се отрече от марката , която до онзи ден боготвореше ( виж си доста предишни теми). Ако баща ти утре падне по стълбите и счупи крак и от него ли ще се отречеш ? Когато машината е болна тя страда също като болен човек . В такъв момент тя(той) има нужда от най - много грижи . Не знам какво щеше да стане , ако ти беше излязла биелата на бял свят. Сигурно щеше да си направиш харакири. Пийте вино да не ви изстиват краката и изгонете всички черни мисли от главата !!!
                        Голямото малко аки го дай само веднъж да го кача на Кочмара и ще видиш как многохилядните километри вярна служба ще се изпарят,ох какво говоря,то въобще и половината път няма да издържи.А на моят боклук ако му беше излязла биелата щях да го преживея по леко,а сега как да го преживея при положение че двигателя е здрав но заради изгорялата жица трябва да изхвърля целият мотор.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Сланинаро - баирджийски разходки

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          Голямото малко аки го дай само веднъж да го кача на Кочмара и ще видиш как многохилядните километри вярна служба ще се изпарят,ох какво говоря,то въобще и половината път няма да издържи.А на моят боклук ако му беше излязла биелата щях да го преживея по леко,а сега как да го преживея при положение че двигателя е здрав но заради изгорялата жица трябва да изхвърля целият мотор.
                          Не може ли да се пригоди от друг мотор?
                          Yamaha WR 200

                          Коментар


                          • #58
                            От: Сланинаро - баирджийски разходки

                            Ичо, наблягай на секса. Глупоста е лош съветник.
                            Последно редактирано от pe6o74; 04-01-12, 23:55.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Сланинаро - баирджийски разходки

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Голямото малко аки го дай само веднъж да го кача на Кочмара и ще видиш как многохилядните километри вярна служба ще се изпарят,ох какво говоря,то въобще и половината път няма да издържи.А на моят боклук ако му беше излязла биелата щях да го преживея по леко,а сега как да го преживея при положение че двигателя е здрав но заради изгорялата жица трябва да изхвърля целият мотор.
                              Животе,струва ми се,че нещо си се отчаялНали знаеш,че "Уплашен циганин и вар не може да бърка"-Стягай се бе човек
                              Защо не пуснеш тема,все някой ще ти даде полезен съвет.Няма да си единствения имал подобен проблем.Няма начин-да няма начин,просто вие някъде допускате една и съща грешка.
                              Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Сланинаро - баирджийски разходки

                                Когато една грешка се повтори няколко пъти тя става правило. А правилата трудно се нарушават. Особено когато си ги измисляме сами.......Прав е Калама - " една жица.... и си там
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X