Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на ендуро сезона 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Закриване на ендуро сезона 2010

    Евала на организаторите,на колегите за снимките и клиповете,беше много хубаво и тая година,и се покара екстра.Дано се събираме така и за напред може даже и по често.Поздрави
    КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
    (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

    Коментар


    • От: Закриване на ендуро сезона 2010

      Малко фотоси от Севлиевската група









































      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: Закриване на ендуро сезона 2010

        Краси, не мога да повярвам че това грозно апаратче извади такова качество на снимките. А какво стана с хонорара ми на фотограф . Нищо. Другият път ще взема двойно .

        Коментар


        • От: "Закриване" на сезона в Сопот

          Да продължа с моите грозни снимки.
          Първа почивка.

          Само аматИОри.









          Е така се става аматИОр.




          Фенера втора почивка само за някой.




          Мартинов позира на върха.








          Тук някой видяха зор.




          Но който го може го може.








          А този с КТЕма бил наш Жоро бре.



          Бягай ще гръмнеееее.






          Хондите били леки а.





          На Николай му е лесно май.






          Тошко става за аматИОр.











          Отиваме в долината,но след рекламите.
          Последно редактирано от Pacharoza; 01-11-10, 22:22.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Закриване на ендуро сезона 2010

            Е това момче с ямахата така ми се хвърли пред мотора, че за малко да го премажа .

            Коментар


            • От: Закриване на ендуро сезона 2010

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Е това момче с ямахата така ми се хвърли пред мотора, че за малко да го премажа .


              Ами като го бутна къде да отиде.АматИОр
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Ами като го бутна къде да отиде.АматИОр
                Ей Пачароз, не знам да ли съм го бутнал, ама това момче със синьото МZ така ме изпревари на едно място, че се почувствах истински аматьор . Дават времето да е хубаво още доста. Да вземем да направим още едно каране тези дни ? Около Барикадите си набелязах няколко дерета, в които може да си спретнем много хубави заигравки. Освен това ми направи впечатление, че много от кореняците израстнали покрай Средна гора, не знаят върховете и подстъпите към тях. Струва ми се недопустимо, ако аз отида още веднъж , а след това ви давам уроци по география . Аматьори такива. Я се вземете в ръце.

                Коментар


                • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Краси, не мога да повярвам че това грозно апаратче извади такова качество на снимките. А какво стана с хонорара ми на фотограф . Нищо. Другият път ще взема двойно .
                  Ха ха, Жоро, не е от апарата, от фотографа е, другия път ще задобрееш още, малко повече от мотора дори
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                    дали няма някоя снимка от неделното возене по пътечката към дерменка по която ни води господин пачароза

                    Коментар


                    • От: Закриване на еднуро сезона 2010

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Барикадите. Това е мястото. Има поне 15- 20 изсечени в камъните лица, а върху всичките натрупани, има един голям паметник на човек в цял ръст. Намира се точно зад хижата, а тя е в окаяно състояние.
                      Благодаря бързия и точен отговор на вас и другите колеги.Вече се сещам каде са точно,защото големия паметник съм го виждал,но за малките нямам спомени.Още веднъж поздрави на всички за снимковия материял и клиповете,било е страхотно изкарване.

                      Коментар


                      • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                        Ако някой има още снимки от карането през деня да побърза, че съм приготвил компроматите от вечерното парти
                        Последно редактирано от Жоро Йорданов; 02-11-10, 14:35.
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                          Първоначално публикуван от Барни Преглед на мнение
                          дали няма някоя снимка от неделното возене по пътечката към дерменка по която ни води господин пачароза
                          Самият Пачароза не може да не извади нещо, но обича да протака малко нещата. Аз до колкото разбрах от едно птиче, Пачароза малко се е изложил. Моля да го извините, все пак е аматьор

                          Коментар


                          • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                            Изгледах снимките и клиповете,голям мармалад.Много яко закриване,всички фотографи заслужават похвала.

                            Коментар


                            • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                              Ако някой има още снимки от карането през деня да побърза, че съм приготвил компроматите от вечерното парти
                              Аиде де кво го стискаш даваи да видим нашия лъжец дет на излъга че няма места пък тои доиде сам,даваи компромати да ва вида и вас кви обавци бяхте вечерта.

                              Коментар


                              • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                                Първоначално публикуван от Барни Преглед на мнение
                                дали няма някоя снимка от неделното возене по пътечката към дерменка по която ни води господин пачароза

                                Нямаше батерия, жалко.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X