Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С Плевенчани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С Плевенчани

    ама няма да е лошо да се съберем всички бе краси и да им покажем нашия балкан на плевенчаните
    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

  • #2
    До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Еееее Жорооооо, вие пък намерихте кога да дойдете по севлиево,
    ние имахме намерение да ходим да покараме по търновско, жалко ще е ако неможем да се видим
    Краска какво ще правите на Търново като търновлии ще са на Бузлуджа

    Коментар


    • #3
      До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

      ми най много да дойдат и те
      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

      Коментар


      • #4
        До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

        айде Драго качвай снимките,че стана голям купон на Мазалат!!

        Коментар


        • #5
          До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

          да ще ги кача малко по късно че сега имам малко работа
          иначе благодарско на всички които дойдоха не съм вярвал че толкова хора ще дойдат
          хижара каза че е успял да преброи 37 мотора ама после дойдоха още така че са били повече а като сложим и няколкото атевета станахме още повече
          много се радвам че се получи така
          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

          Коментар


          • #6
            До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

            Снимки ..........

            Коментар


            • #7
              До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

              Ще пусна няколко от 250-те снимки направени в неделя.Колко ли ще са незнам.Зависи до къде ще ми издържат нервите.
              Първо искам да благодаря за доброто посрещане от домакините ни-момчетата от Севлиево.След това да благодаря на Енинската група че откликна на поканата за среща,а също и на Габровските момчета,които дори и за малко,но дойдоха да ни уважат с присъствието си.
              Благодаря на всички.


              Денят започна доста рано.Тръгване 7:15 от бензиностанция Еко в Плевен.След дълго и мъчително едночасово пътуване,пристигаме без закъснение на срещата в Севлиево,където ни чакаше Драго(ДРагорип)

              И се започва едно разтоварванеее............



              Плевен.Градът на шосейните мотори.

              Ето че и другите севлиевци се присъединиха и групата вече е на лице.

              Имаме си и представител на ловешката група.Борко Бой.

              Драго е по щастлив от всякога.

              Едно леко сутришно скарване,с елементи на заплаха,което е доста внушително,но само за хора незапознати с Плевенската група.
              На нас враждата ни е ясна.Кмет и дивак.

              От тук,има моменти дто се губят и ето я първата спирка,за почивка .



              Кмета е щастлив,че няма цигани околу него.Весо чар ,също е доволен.


              Една снимка за спомен.

              Нинджа тип Драго.

              Гъбки за тъщичка


              Всички тръгват а аз се катеря.После,що съм се забавил.

              Лека спирка да се съберем.

              Леле колко път имаме още до билото,което се вижда някъде в облаците.

              Целувката на смъртта.

              Първо спиране поради технически проблеми.Вора скъса манивела.По точно
              Ренди скъса манивелата на Вора.

              След като видяхме,че на бутане няма да стане,беше ясно че някой трябва да го дърпа.

              Запалихме покарахме,и ето ни отново спряли за по една цигара,на едно приказно място за отдих.

              Кмета пи една студена вода.

              Ето ни на хижа Мазалат.Както винаги последни.На другите им се изчакало чакалото.

              Шипката и Джартов.

              И тъка се почнаха едиииии........Момент да си погледна часовника,Чинела да не ме усвирка пак....

              А каква пушилка вдигнахме не е истина.Чак по едно време не се виждахме.

              Гледайте какво направихме целият балкан,от този дим.

              Някой ползваха че има обхват и се обадиха да се похвалят къде са се качили.

              Други през това време водеха борба за кюфтета.

              Купонът беше на шест.Вижте,само колко мотори са.


              Чичко Фър.Гордо изпъчил гърди с емблемата на форума.


              ДРаго.Само по стойките и по мимиките,можете да познаете защо темата му се казва Щуротиите на...


              Хайде всички заедно.




              Ренди завижда на чичко Фър,за младото гадже с него ,и иска да му вземе мярка за шапка.

              Всички са зяпнали чичко Фър,а той както винаги сладко и омайно разказва някъква история.С тази снимка,преключвам с хижата и се пренасяме,в низините.На спускане нямаше много снимки,защото и дъжд валеше.

              R-6 тицата на Митака NX.Който обеща да я преформи,в приличен ендуро вид.

              Този кон гледа нещо.Какво ли гледа толкова учудено

              Ами гледа лудницата отсреща.Кога е жиждал толкова мотори на едно място.

              Последна групова снимка,че от тук пътищата ни се разделят.

              Довиждане енинска група.Всички палят и заминават,а ние отново трябва да дърпаме Вора.

              На връщане,обаче се засякохме с някъква група.Незнам от къде бяха.Така и не разбрах,но купона продължи.

              Краят на нашето пътешествие.Бензиностанцията,от която тръгнахме.
              За някой денят преключи така....

              След целодневно подвикване по мен:
              -Ей модератора...
              -Ей форумджията,и други от сорта,се прибрах в Плевен с нов прякор.Да ми е честит.
              ГОШО ФОРУМА.
              Ами това е май от мене.Тази седмица няма да си режа ноктите,защото ги изпилих по клавиатурата.
              Надявам се да сте се позабавлявали с нас.
              Хайде сега и други да пускат.Имаше още доста фотоапарати.

              Коментар


              • #8
                До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                ...И тъка се почнаха едиииии........Момент да си погледна часовника,Чинела да не ме усвирка пак....

                ....
                И какво като го погледна... все тая, аз имам още 40 мин до обедната почивка и съм умрял от глад...
                Давам ти червен картон за дразнене на "коремчето" ми в работно време...НО пък го отменям заради СУПЕР СНИМКИТЕ....

                П.П. По Еконт нашивки ми прати нали....а киФтета не пращаш.....А

                Коментар


                • #9
                  До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                  Момчета този път ви изтървах, но за другия ще се постарая да ви зарадвам и с моето присъствие
                  А и можем спокойно да прескочим до Енина трасето е много приятно с малки изключения за желаещите го

                  п.с. хубави кюфтенца, и аз умират от глад вече
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #10
                    До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                    Ей Жоре - евала за хубавата сбирка!
                    преди 2 часа Чичко Фър беше при мен и видях снимките от неговият апарат - направо ми се пререва, че не бях в състояние да дойда.
                    ама нищо - ще има и друг път
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #11
                      До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                      ами аз мислех да качвам снощи снимки ама гошо ме е изпреварил и мисля че няма с какво повече да ви изненадам затова няма да качвам.гошето се е постарал доста и се е справил отлично.само че гоше защо не каза като те загубих в гората къде те прати ренди за справка да попиташ къде се намираш
                      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                        Гоше защо не каза като те загубих в гората къде те прати Ренди за справка да попиташ къде се намираш __________________ И аз Жоре питам същото.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                          Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                          Гоше защо не каза като те загубих в гората къде те прати Ренди за справка да попиташ къде се намираш __________________ И аз Жоре питам същото.
                          Във форума ме прати .Да питам къде се намирам.Аз много неща не казах,включително и колко се уплаших като видях кмета как виси без да мърда в канафката,а моторът паднал върху него....

                          Коментар


                          • #14
                            До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                            А и можем спокойно да прескочим до Енина трасето е много приятно с малки изключения за желаещите го
                            краси кога ще ме заведеш до там
                            само да не е тази седмица че имам малко работа по софето за 2а дена
                            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                              Ще те заведа, нямаш грижи
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X