Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Севлиево - раздумки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    севлиево

    Темата изостана! Нещо ми подзказва,че има нов материал. Защо ли се бави? Драго качвай!!

    Коментар


    • #62
      До: Ендуро Севлиево - раздумки

      Следете темите тук и в другия раздел.Ще се разберем и ще организираме нещо.Всички сте добре дошли ще се радваме да покараме заедно.

      Коментар


      • #63
        До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

        чакам още малко снимков материал и тогава
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • #64
          До: Ендуро Севлиево - раздумки

          жорка нали ти казвам всичко ще зависи от това колко време ще имаме за каране и колко хора ще се съберем като група
          имам една 2е идеи в главата си без да броим трасето разбира се
          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

          Коментар


          • #65
            До: Ендуро Севлиево - раздумки

            Младежи що не дойдете в събота ако искате да караме.
            В неделя ще е кулминацията на шоуто Жоро няма къде да видиш на живо такова каране, а по ТВ няма нищо общо с реалността.
            Ако пък толкова ви се кара по Севлиево по-добре елате друга седмица като хората да е.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #66
              До: Ендуро Севлиево - раздумки

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Младежи що не дойдете в събота ако искате да караме.
              В неделя ще е кулминацията на шоуто Жоро няма къде да видиш на живо такова каране, а по ТВ няма нищо общо с реалността.
              Ако пък толкова ви се кара по Севлиево по-добре елате друга седмица като хората да е.
              Вдигам групата за събота, пък квото ще да става. Дали ще караме или ще гледаме, ще решаваме на място.

              Коментар


              • #67
                До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                чакам още малко снимков материал и тогава
                Драго качи и онези снимки дето Никсъна падна в отходния канал на Севлиево и ходих да търся колан да го вадим. Пратил съм ги на Юлчо . С малко лошо качество са че си забравих фотоапарат и снимах с pocket pc - то си.
                И утре ми се обади да ти дам онези метални скоби. Пиша ти тук , че преди два дни като ти звънях и нямаше обхват. Нали помниш дето се метнах на онази поляна преди месец и си счупих единия предпазител. Сега си взех нови и ще ти дам скобите ( както ти обещах ) . Вече мога
                да карам , че един месец имах много работа докато напиша и изтествам една програма за фирмата.

                Коментар


                • #68
                  До: Ендуро Севлиево - раздумки

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Вдигам групата за събота, пък квото ще да става. Дали ще караме или ще гледаме, ще решаваме на място.
                  тебе ще те бия вече
                  по телефона ми каза за неделя а сега пишеш в събота
                  само ми ела та да видиш как ще те накалям
                  сега за неделно събиране ли ще става дума на пистата,защото ако е така предлагам да се търсим тук зад тази табела

                  ако пък ще караме в събота се обадете
                  само как се разбрахме не е истина
                  Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Ендуро Севлиево - раздумки

                    Драго качи и онези снимки дето Никсъна падна в отходния канал на Севлиево и ходих да търся колан да го вадим. Пратил съм ги на Юлчо
                    Аз разбрах за тази случка и чакам снимки.Ако Никито няма нищо проив ги качи да ги видим.

                    Коментар


                    • #70
                      севлиево

                      Браво! Царе сте ,при вас винаги има хапване ,а и добре си каркате.
                      Есента като се водихме до мазалт, пак извадихте мезета и почерпихте.То все се надявам някъде да ви засека и върна жеста.
                      И един въпрос ,Иво лампата карали все още ?

                      Коментар


                      • #71
                        До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                        Първоначално публикуван от Iliya Minkov Преглед на мнение
                        Браво! Царе сте ,при вас винаги има хапване ,а и добре си каркате.
                        Есента като се водихме до мазалт, пак извадихте мезета и почерпихте.То все се надявам някъде да ви засека и върна жеста.
                        И един въпрос ,Иво лампата карали все още ?
                        Нещо не мога да се сетя кой си От казанлъшката група ли беше?

                        Коментар


                        • #72
                          До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                          Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                          Нещо не мога да се сетя кой си От казанлъшката група ли беше?
                          Абе Веско и аз не мога да се сетя кои беше?
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                            То и аз немога да се позная от време на време
                            Чичко Фър последният път ми налива направо от бурето
                            Събитието беше при Ненката
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/at...5&d=1228061544

                            Коментар


                            • #74
                              До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                              Доста време не съм мърдал ,че ми правиха операция на коляното

                              Коментар


                              • #75
                                До: Ендуро Севлиево - раздумки

                                пичове ще взимам комисионна вече за качване на снимки
                                всички можете ама май чакате на готово
                                който не може, да се обади ще му проведа 1н 2а урока,по ефтинко ще ви излезе да ви науча
                                а и с новите (и според мен тъпи) правила на форума стана така че само аз си пиша в темата .нека има малко разнообразие.с това триене на мненията от темите е по скучно.качвайте и вие
                                айде до неделя.можеше и до събота ама бат гош от плевен забрави да ми се обади да се разберем да покараме
                                Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X