Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

    айде всички желаещи да с е включат в неделната разходка до мазалат
    очаквам гостите от плевен да пристигнат около 8ч и нещо в севлиево и без да се губи време да отпрашваме нагоре
    обещавам да е много весело и трудно на места
    трака съм го намислил от къде да се мине за да се хареса на всички ни
    гоше дано сте 7м както казваш аз почти съм събрал тайфата
    по предварителни данни ще сме около 7 човека и ние
    за тръгването мисля в 8 30ч. да сме потеглили от бензиностанция херос
    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

    Коментар


    • #92
      До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

      Драго трябва да не е толкова трудно,защото с нас ще има човек,който неможе да си сгъва единият крак в коляното.Въпреки всичко не пада по гръб.Не се дава на никой,но трудните участъци са му наистина трудни.

      Коментар


      • #93
        До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

        ооооооооооооооо сега разбрах от гошето че и групата от Енина ще идва и тя само че ще се съберем на арката горе. а горе ще направим масата с тях
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • #94
          До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

          Еееее Жорооооо, вие пък намерихте кога да дойдете по севлиево,
          ние имахме намерение да ходим да покараме по търновско, жалко ще е ако неможем да се видим
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #95
            До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            Еееее Жорооооо, вие пък намерихте кога да дойдете по севлиево,
            ние имахме намерение да ходим да покараме по търновско, жалко ще е ако неможем да се видим
            Краси айде стига с тия габровски номера........
            Щом разбрахте, че ще ви идват гости и ви беш на друго гости...да не почеприте...
            Като чели Джарата ви е организирал ......

            Коментар


            • #96
              До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Краси айде стига с тия габровски номера........
              Щом разбрахте, че ще ви идват гости и ви беш на друго гости...да не почеприте...
              Като чели Джарата ви е организирал ......
              шшшш тихо
              те идват на гости на Драговата група,
              ние сме MADHEADS Sevlievo
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #97
                До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                Ще те заведа, нямаш грижи
                Хаиде де тази неделя- днес без да искаме се сабрахме с Чичко Фил иоще няколко откачалки и на бьрзо начертахме плана за неделята какьв е таина----изненада и то хубава
                -
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #98
                  До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                  геца да не забравяме че и аз помогнах малко за прякора гошо форума много ме е яд че неможах да доида и аз супер сте си изкарали на пролет правя всичко вазможно да сам на линия аиде жижо здраво....

                  Коментар


                  • #99
                    До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                    абей две седмици даже три не съм карал и все едно никой от крейзитата не е карал що така я оставяте темата бе момчета ще се караме тази седмица като се видим
                    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                    Коментар


                    • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                      колеги искам да попитам клх 250 добре ли дурпа по гора 6от мисла да си зимам такув ,досега сам имал кмх125 ама ми услабя много

                      Колеги искам да Ви попитам, КЛХ250 добре ли дърпа в гората, защото съм се замислил да си купувам такъв. Досега съм имал КМХ125 но ми е доста слаб.
                      Последно редактирано от Chinela; 24-11-08, 17:57.

                      Коментар


                      • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                        Първоначално публикуван от motocross476 Преглед на мнение
                        колеги искам да попитам клх 250 добре ли дурпа по гора 6от мисла да си зимам такув ,досега сам имал кмх125 ама ми услабя много

                        Колеги искам да Ви попитам, КЛХ250 добре ли дърпа в гората, защото съм се замислил да си купувам такъв. Досега съм имал КМХ125 но ми е доста слаб.
                        1 малко си сбъркал мястото. Има доста теми в раздела избор на мотор в които щеше да е по добре да се включиш.
                        2 към модератора що с синьо бе Чинел да не предаваш любимата марка и цвят
                        3 да КЛХ-а е идеален за нашенско ендуро. Излиза където и големите излизат и то без особен проблем. Харчи малко, здрав е, готин е,ЗЕЛЕН е и най важното е КАВАЗАКИ което всъщност означава "Съваршен"
                        Я вземи да напишеш в търсачката KLX и ще се орянтираш вместо да дрънкам глупости.
                        4 но най-важно Страшни снимки много народ голямо чудо. Евала за организацията.
                        KAWASAKI Let the good times roll

                        Коментар


                        • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                          мерси все пак

                          Коментар


                          • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                            Днес Венци има рожден ден-да е жив и здрав и да не забрави да почерпи(печено аганце).

                            Коментар


                            • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                              не нека е в недяля например на някой баир та да сме с моторите
                              ВЕНЦИ ха да си ни жив и здрав
                              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                              Коментар


                              • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                                е тази седмица имам намерение да покарам яко защото не съм карал от 4и седмици и как ми се е дощуряло чак не е истина дано се съберем повечко народ
                                Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X