Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

    бай димитър е пуснал много яки снимки..няма смисъл от продължението което бях замислил,ето все пак още няколко моменти които не ги е отбелязал



    .. въпреки големия награден фонд и изобилието ..гърците не са чак като нас да префекционализират нещата и понякога ги правят по скромно но пък със същата функционалност ..виждате каква саморъчно направена бариера се ползваше



    ..ако не сте виждали хонда црф250 за 9000 евро..сега е момента
    некъв пич ги преправя за ендуро окачването и прочее също вади им и документи и ги продава срещу тази скромна сумичка



    ..нета постоянно ме изхвърля за това ще го пусна в няколко епизода -край на първи епизод


    ..нашите обмислят тактики -шампиона от Б групата и чат пат ендуро участник Антон Найденов тази година също се включи в надпреварата
    както и Йовчев от Айтос с кх250ф ..който всъщтност и се представи този път най добре от нашите





    ..в квалификациите Бучака ВИНАГИ взимаше стартовете и завършваше в най лошия случай 2ри 3 ти в сериите си




    -друга атракция която за пръв път бе тук бяха тези момчета -караха в "бъчва " и по ролки-нещо познато на по старото поколение у нас..включително и на мен като дете от панаирите навремето






    -фирмата на Жоро Хаджиев също бе представена..лапаха му..сандвичите яката



    ..много яки изрезки имаше наоколо като тази-197.. и някоя година хонда ендуро 4т 165 кубика все още върви и май нищо не и бе пипано по двигателя





    .."братята" също бяха там..но вместо с каруци като при нас -ползват пикапи



    ..въобще беше голяма лудница и мнооооооого народ състезанията там се провеждат надвечер /по това време на годината/..когато е мааалко по хладничко






    ..в това време е то това детенце ..упорито копаеше дупки и вдигаше прах с задната си гума

    ..имаше доста деца наоколо този път..бива организаторите да помислят и за някакъв малък клас..ще им предложа още следващия път като ги видя







    ..нашият човек с тм а бе единственният с ендуро мотоциклет ,накои не осъзнават колко по трудно е с ендуро мотоциклет да се кара по такива мотокрос трасето на добро ниво но пича се представи много добре все пак маалко не му стигна да влезе във финала може би поради по силните участници тази година


    ..бучака обаче "летеше" и буквално и преносно и на квалификациите нямаше никакви проблеми







    ..но на старта на финалната серия..точно където не трябваше ..се прецака-бях отстрани и видях цялата случка
    -не прецени кога точно ще падне бариерата -тръгна малко по рано и удари спирачка да не блъсне бариерата ..в това време те наистина я пуснаха и той се забави с мнооого малко но изпусна момента не можа да влезе първи в завоя а бе най отвътре ..затиснаха го и ..като знаете какви са му килата,,събориха го от там стана и тръгна но вече от последна позицияи все пак успя да изпревари доста и стигна до към средата но вече накрая явно и го измориха всичките тези обрати и закрепи едно темпо с което и завърши







    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ
    Последно редактирано от mitkov; 06-10-09, 11:02.

    Коментар


    • До: Харманли Екстрийм Ендуро



      "3 -мата от запаса" .. на старта от ляво на дясно Йовчев Бучаков Найденов ,,,и разбира се най красивите жени отново снимат ..нашите разбира се










      СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ
      Последно редактирано от mitkov; 06-10-09, 11:01.

      Коментар


      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

        ..и накрая -още няколко интересни "изрезки"



        беше пълно с интересни 4х4 -имаше и за тях надпревара-снимах само този..че ми бе точно под носа


        -по близък план на 9те хиляди евро за които стана въпрос


        още една хонда този път може би за..9 евро
        Последно редактирано от mitkov; 06-10-09, 10:57.

        Коментар


        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

          мина малко време от събитието но..просто е толкова важно за нас тук в този край че не може да не се отрази
          таа..след невероятната жега и суша това лято при която ..единственно кактусите в гората май се чустваха хепи
          ..най после се случи дългоочакваното от всички събитие
          но ..всичко поред


          таа въпросният ден ..скокнахме с малкия да поджиткаме по трасето та хем да си пробва новата гума мишелин мн3..







          нашия човек вече е и с нови ботушки..всъщтност..конфискува тези на кака си ..че неговите му отесняха





          виждате какви прахоляци са ..трасето от твърдо та твърдо бе взело да се превръща в купища суха пепел при което дори само един детски мотор като се покара за 10 тина минути и се образува един траен прашен облак над цялото трасе..а между другото дори и най здравите гуми се късат по за няколко обиколки





          ..ее голяма радост с таз нова гума






          ..и изведнъж ..както едва дишахме от тежката жега..оо чудо..изведнъж ..ОБЛАЦИ че като се исипа един ми ти дъжд едва успяхме да прибягаме до буса..малкият ..разбира се е вери хепи



          ..обстановката за известно време бе като от филм на нейшинъл географик ..за промените в климата





          ..решихме да поизчакаме та наай после да покараме на маалко по меко но..нещата не се успокоиха до тъмно тъй че нямаше как и забегнахме ...от следващият ден обаче ..позамрялото мотодвижение в градът изведнъж се събуди с нова сила и всички отново взеха да припалват моторите и да си звъним кога ще караме..СЕЗОНЪТ ВЕЧЕ Е ОТКРИТ..

          ЧЕСТИТО на целият клуб
          Последно редактирано от mitkov; 16-09-09, 11:50.

          Коментар


          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

            ..още на другия ден групата е събрана в почти пълен състав и се открива сезона

            ..торко е хепи ..и..доста изпотен а бай димитър както винаги- just cool т.е.гледа сеири -..загадъчно усмихнат


            на джустата се вижда само предният калник на ачката само гърбът красьо закъснява и още не е дошъл а
            "митков" този път бе по къси гащи и с триалка /тя си става и за ендуро/ че ктм а бе в бокса и чакаше части ..т.е. както виждате ..организацията е на нечувано и невиждано до сега ниво



            ..първите простотии и екстреми ..този път триалката бе първа горе..макар и един два пъти ..без ездач



            ..ванката /жълтият #1/ също е стар фрийрайдър и любител на екстремите..макар че както всеки кросаджия и той..МНОГО мрази да си "драска" мотора и екипировката по шубраците
            ..за съжаление по нататък групата се ..раздвои разтрети и четвери..и на края всички "дружно" в групички по 2-3 ма едва уцелиха пътя на обратно в настъпващият вече "рано рано" здрач

            ..но..все пак всички са доволни- сезона е ОТКРИТ
            Последно редактирано от mitkov; 18-09-09, 10:41.

            Коментар


            • До: Харманли Екстрийм Ендуро





























              Нали ти обещах да ти пусна снимките,ето ти ги всички да си ги имаш....Ще почерпиш когато узреят дините
              Последно редактирано от mitkov; 30-09-09, 10:12. Причина: подреждане снимки
              Стефан Дянков

              Коментар


              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                благодаря за снимките ако някой има и други ще му бъда благодарен да ми ги прати
                да наистина с малкия бяхме на ХИСАР на источноевропейското по ендуро
                много приятен край и хубаво и интересно състезание се получи за което благодарим на всички участвали в организацията както и на КЕ







                въпреки че не бяхме много добре подготвени донякъде и заради голямата пауза ..през която не бяхме взимали участие на състезания този път имахме добър късмет и дори взехме и по някоя награда ..и двамата се класирахме втори в класовете в които участвахме



                Последно редактирано от mitkov; 30-09-09, 10:41.

                Коментар


                • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                  интересен и комичен момент от последният уикенд :






                  ..след едно кратко салто..мотора се оказа с гумите нагоре ..на много много криво място ..не знам на снимка как изглежда но реално там се стои на 4 тири крака
                  Последно редактирано от mitkov; 06-10-09, 11:05.

                  Коментар


                  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Митков ще ти изтече бензина докато снимаш А тия салта са ми много любими
                    KAWASAKI Let the good times roll

                    Коментар


                    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                      Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                      Митков ще ти изтече бензина докато снимаш А тия салта са ми много любими
                      Точно под този ъгъл,едва ли - гравитацията не би позволила на бензина да протече,в случея отводните маркучета са една от най-високите точки в тази поза

                      Коментар


                      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                        ..тази седмица почти цялата Харманлийска група се изнесе на каране към с Долно Черковище ..тук в града останах самотен ..само аз и..триалката ..но пък си изкарахме добре..към компанията ни се присъедини и иво хусаберга..с ктм а - скокна от към Хасково та покарахме наоколо ..при което..успяхме също и така по между другото да поставим своеобразен кулинарен рекорд - излапахме единият ден..цяло гърне специална манджа направена за 10 души..почти само двамата


                        ..по пътя за към камънаците има различни интересни заигравки ..а преди човек да се ръгне в големите камъни е добре да обработи техниката и позагрее на е такива ..малко по леки препядствия









                        къде що има камъни бордюри и ръбове бе ошетано ..








                        времето бе абсолютно приятно и подходящо за каране











                        ..придвижването по асвалта ..става изключително и най вече е по този начин


                        ..на места има е такива .."връзки" между пътищата ..между другото установих че някои от баирите с ендуро мотор се качват по-лесно,,с триалката понякога иска доста повече техника обмисляне и баланс






                        ..е тука вече -е царството на триала ..само да му се върти на човек






                        ..само камъните идват малко слаби и се цепят








                        екстрема край реката..отначало ми се стори че няма да може да се превземе с триалката но към 3 тия 4 ти опит се получиха нещата


                        .. на последният етап обаче е само пясък пръст и натрошена скала..и триал гумата предава фронта..запълва се пространството между грайферите и губи тракшън


                        ..пробвахме и на Иво ктм 300 то на същия баир ..

                        ..изненадващо приятен аспект при карането на триалка е невероятно ниският разход на бензин..за цял следобяд въртяне и .. доста доста пот ..резервоара обикновенно "олеква" с..не повече от.. 3 литра

                        ето и малко аматьорско видео-отворете го с медиа плеер че странно но го разпознават комповете като музикален файл
                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/tr%20vid.mp4

                        айде чакаме и некви снимки от трипа до с Долно Черковище..алоо
                        Последно редактирано от mitkov; 26-10-09, 16:06.

                        Коментар


                        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                          днес отново бяхме с малкият на трасето..ето едно забавно видео от подгряването на мотора му .. малкия решил да го качи в ю туб

                          Последно редактирано от mitkov; 07-12-09, 22:13.

                          Коментар


                          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                            ДОбре си прекарвате там
                            А Митак, не се ли притесняваш да правиш такива номера с 65-цата? На мен ми изглежда доста крехък за стопита ... може би със 110 кила ездач като мен
                            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                            Коментар


                            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                              Търкаш ми гумата ве... Ебати пича

                              Коментар


                              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                                Първоначално публикуван от Габриел Шатов Преглед на мнение
                                Търкаш ми гумата ве... Ебати пича
                                Тамън това да го напиша

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X