Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

    Докторе правата за снимките са мои така, че си ми задължен няколко безплатни консултации и тренировки.

    Коментар


    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

      Mного интересна тема. Не знам как е станало, но не я бях чел отначало (преди 10-а страница). Днес я зачетох. Към 7-8 стр. вече не издържах, облякох екипа и излязох да покарам за 2 часа навън из гората.
      Направо не знам какво ще правя зимата. Само като гледам снимките, адреналина почва да се качва... И накрая ако не покарам, сърцето ми ще се пръсне
      Дано някой ден имам възможност да дойда, да се запознаем и да покараме из т.нар. „Ню Мексико“

      Коментар


      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

        Първоначално публикуван от ACCELERATOR
        ...Към 7-8 стр. вече не издържах, облякох екипа и излязох да покарам за 2 часа навън из гората...
        Без да чета темата днес палнах моторетката и покарах малко мотокрос. Едно приятно време беше. Хладно, приятно, земята държи здраво гумите Накрая заваля леко, но вече това не ми прави впечатление.
        Като гледам прогнозите за времето, тия дни ще побръмчим яко Ако не забравя фотоапарата ще има снимки и клипчета.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

          Тук във Враца днес си беше доста студено. Цял ден духаше гаден вятър. Звъннах на 2-3 пича с които си караме редовно, но на никой не му се караше в тоя студ. Мен обаче не ме свърташе, и покарах сам. Даже нащраках няколко снимки, но няма да са по темата , затова не ги пускам.
          Завиждам ви за времето там, защото тук току що почна да вали як дъждосняг , духа силно, и даже гърми
          Добре, че покарах днес, защото май до края на годината времето ще е все гадно.

          Коментар


          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

            Първоначално публикуван от ACCELERATOR
            Тук във Враца днес си беше доста студено. Цял ден духаше гаден вятър. Звъннах на 2-3 пича с които си караме редовно, но на никой не му се караше в тоя студ. Мен обаче не ме свърташе, и покарах сам. Даже нащраках няколко снимки, но няма да са по темата , затова не ги пускам.
            Завиждам ви за времето там, защото тук току що почна да вали як дъждосняг , духа силно, и даже гърми
            Добре, че покарах днес, защото май до края на годината времето ще е все гадно.
            Мдам, има един град по-подходящ за каране и от Ню Мексико и се казва Стара Загора. Почти не пада сняг през зимата и защото от север е защитен от Стара Планина и Среда Гора и вятър няма !
            И Митков чат-пат идва да кара при нас дори.
            Така че, ако през зимата ви домъчнее за ендуро, обаждайте се !
            Около Коледа имаме всеки ден организирани карания.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

              Тия дни времето беше подходящо за мотокрос и мастър.. опа, магистър Митков даде няколко урока:


              ... не така, а ето така




              а тука-не така

              а ето така:


              неизбежното присъствие на кибици ... или май бяхме застанали замалко за снимка


              имахме и публика


              докато не свърши бензина и не залезе слънцето - никакво спиране


              и едно клипче https://htftp.offroad-bulgaria.com/Dimitar/MVI_0327.AVI

              п.п. видяло се е, че трябва да ходя в Стара Загора на уроци при маестро Хаджиев, че хич ме няма с фотоапарата
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                ..наистина в тази част на БГ радко задържа сняг но ..студено си е все пак и при нас от време на време ..или поне на мен тъй ми се струва..трасето което са си направили в Стара Загора за което е споменал Жоро се пада на южен склон почвата е подходяща а планината пази да няма силен вятър и наистина мястото което са избрали е много подходящо..
                ходихме наскоро с малкият там и бе много приятно имаше и много добра компания събрана край трасето

                ..все пак обаче и при нас в Харманли запалените се увеличават от ден на ден което много приятно ме изненадва..доскоро бяхме само с бай димитър а ..сега когато и да ида на трасето все сварвам някой да бръмчи

                ето -оня ден отивам..какво да видя

                ..едни момчета ..купили колективно някакво чз крос старо ..и налягат на трасето ..
                тия дни пък още двама души от харманли са си взели кросови мотори-съответно хонда250..2001 ва и сузуки 250 около 98 ма ..разбира се..двутактови ..тук..така си тръгна модата и..вече дори ми се ще ..някой да вземе та да домъкне все пак и нещо 4 тактово.. та да тестваме от време на време..бай димитър има по подробни снимки от събиранията..
                иначе с малкия по принцип редовно ходим..решили сме догодина да кара в клас 65 на мотокрос шампионата ..за това топло студено..налага се да ходи да кара ..за да влезе във форма за този шампионат защото там нивото никак не е ниско а той кара от едва няма и 1 година , на мотокрос ..е участвал до сега само веднъж..така че има много да наваксва...покрай него и аз по често взех да покарвам..и да си припомням разни работи..въобще веселба


                ..разбира се..не може само да се кара..и понеже трасето тук бе занемарено от много години на сам..честно казано -повече време май отделяме на кирките и лопатите като сме там от колкото на моторите ..вижте какви камъни излизат..това са само една много малка част от тях..има някои..по големи и от него


                ..студено -топло..тва е положението



                ..старите коловози..първо се разбиват..после се запълват и накрая-



                ..се отъпкват..с джипчето



                ..по някое време..макар и рядко ..остава ред и..за малко каране



                ..малкия..набарал едни дискове на джереми мак грат..и..копира ли копира от него челъми за вземане на виражи..


                ..е...и аз ..обяснявам и показвам ..до колкото мога..


                ..няма оттърване от тия ..виражи..голям мерак ..искал та искал като мак грат да ги взима и тва е..за това му отделих няколко завоя които са с виражи и ги свързах в нещо като отделно малко трасенце ..хем е и в ниската част на местноста и дори и да духа вятър там е относителен завет


                ..все пак..от време на време..и се скача..тук нещо пробва челъми да приземи мотора в положение по посока на наклона







                ..на един от малко по стръмните скоци


                ..и пак..виражи...


                ..и още...










                ..и пак скоци..



                ..


                ..и пак отъпкване...



                ..и...те така..май май...до..края на света ...


                ПП
                ...ААА -СЕГА ВИЖДЯХ ЧЕ И БАЙ ДИМИТЪР ПУСНАЛ НЕГОВИТЕ СНИМКИ..а те всъщтност времево като събитие са след моите ..неговите са от малко преди бъдни вечер .
                ..изпреварил ме тоз път..бай димитър ...

                Коментар


                • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                  Бравос за карането ! И малкият е напреднал, още от Стара Загора си личеше.
                  Ама за снимките ... бегом и двамата на частни уроци в Зарата !
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                    ...Ама за снимките ... бегом и двамата на частни уроци в Зарата !
                    Митков е извинен защото снима с жиесем, ама мене много ме срам, защото бях с канончето което ти ми препоръча Нещо не мога да го накарам да снима движещи се обекти на тъмно. На всичко отгоре програмката с която намалям снимките тотално ги размазва
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                      Какъв Canon си взел и аз си взех и снима доста добре На тъмно нито размазва нито нищо

                      Коментар


                      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                        .. момчета..оня ден както се разхождахме с малкия ..да му търся край реката ..място да му спретна пясъчно мотокрос трасенце..и що да видим



                        паднало дърво ..много готино ..точно в стил..Жоро Хаджиев.& Карол Катох къмпани




                        и понеже вече всички клубове отдавна са си направили и намерили подобни места и елементи да тренират особенно от номинираните за ерзберг... а ние караме май само мотокрос напоследък...та..реших да взема да го пробвам

                        ..малкия..обаче заяви че съм бил дъртак
                        ... и се хващал на бас че няма да мога да го мина от първия път.. ..хванахме се като -ако загуби обеща да се съгласи да се подстриже...все не ще да го водя на фриьор от лятото насам и бе станал все едно като плашило в главата



                        при така създалата се ситуация и високия залог..нямаше как и се наложи да се постарарая та..от първият път и- стана работата..сега ще взема да го офъкам нула номер че..да види той кой е дърт..



                        после още няколко пъти ставаше номера без проблем




                        та накрая обърна приказката че..да ама от обратната страна..нямало да мога







                        ..пак изгуби..



                        ..това дърво ще му излезе през носа ..



                        ..към 4 тото 5 тото минаване ..обаче нещо я пообърках


                        и имаше ..няколко връщания..


                        ..накрая обаче нещата пак тръгнаха..и то .междувременно взе че се мръкна ..сега обмисляме да го резнем с една голяма резачка на две и да пробваме с едно камионче да го занесем на към крос трасето ..ама не знам как ще стане..струва ми се че ще е бая тежка тая чудесия ...някой от около нашия край ако има подходящо камионче с кран да свирка

                        Коментар


                        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                          Честита новата 2009 година!!

                          В това хубаво време решихме да отбележим новата година с малко кросче Първо бяхме трима.


                          После бая повече








                          накрая стана ..панаир.



                          я да видя дали върви това сузуки




                          и клип https://htftp.offroad-bulgaria.com/Dimitar/MVI_0494.AVI
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                            А бе хора при вас сняг не вали ли Тука при нас неможеш да се отринеш а вие кросче си правите
                            Ще взема да се иззселя у Харманли егати
                            А ще кажете ли някоя дума за това как си направихте трасето. Имам в предвид каква техника използвахте и горе долу колко са големи скоците.
                            KAWASAKI Let the good times roll

                            Коментар


                            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                              Първоначално публикуван от GSXR
                              А бе хора при вас сняг не вали ли Тука при нас неможеш да се отринеш а вие кросче си правите...
                              Взе че заваля сняг.
                              Откога го чакаме тоя ... ехее още от ланския сняг
                              Голям кеф:
















                              Трасето за мотокрос. Само Ива КХ знае как се кара в тези условия








                              И клипчета, че това мойто апаратче много хубави ги прави
                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/D.../JMVI_0560.AVI
                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/D.../JMVI_0563.AVI
                              2010 CRF 250 R

                              Коментар


                              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                                Таман мислехме да дойдеме на гости да тестваме новата ямашка при вас другата седмица, а то и при вас сняг
                                DCRT®

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X