Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

    Кой се пробва да го язди? Много ли рита и хвърля?
    DCRT®

    Коментар


    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
      Ние имаме едно такова в клуба ...
      То вашто не беше ли кмет

      Коментар


      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

        Първоначално публикуван от Николай
        То вашто не беше ли кмет
        На всичкото отгоре !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

          Ей, кво стана с харманлийското ендуро - умря нещо от март насам?! Таман се бях засилил и аз да ходя да взимам уроци от майсторите...

          Коментар


          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

            Първоначално публикуван от mitac_xt600
            Ей, кво стана с харманлийското ендуро - умря нещо от март насам?! Таман се бях засилил и аз да ходя да взимам уроци от майсторите...
            Ти луд ли си бе? Какви уроци август месец в Харманли и какво ендуро?
            В 10 вечерта е към 40 градуса навън, а през деня и камила може да умре ако се опита да се движи.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

              Колега то и в Кърджали е така, но след първите няколко дена се свиква - повече минерална вода и повече почивки под шарена сянка и си сравнително добре... Най-тежко е първите два-три дни, после ти олеква, ако можеш да караш без прекъсване. След един месец жегата почти не ти прави впечатление...

              Коментар


              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                ..бе не вярвам в кържали да е баш така..край кържали не растат кактуси ..тука е ад в момента от към температурите

                Коментар


                • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                  Ааа край Кърджали незнам, ама тука у Варненско си имаме кактуси , бях забравил май да се похваля


                  Това е само малка част от цялото ... "находище".
                  Тея дни си е малко жега и при нас, ама с повечко газ и се чувства добре човек ... докато не се нахака в някое дере.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Колега... само кактуси не са се сетили да посеят - не им пускай мухата, че ми писна от тръни и всякакви такива - не щеш ли акации, не щеш ли коприва!

                    Коментар


                    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                      Първоначално публикуван от Димитър
                      Ти луд ли си бе? Какви уроци август месец в Харманли и какво ендуро?
                      В 10 вечерта е към 40 градуса навън, а през деня и камила може да умре ако се опита да се движи.
                      Не знаех, че е такъв ад при вас... най-много да направим някоя панормна обикнолна (прекрасно извинение са високите температури за моята не особено добра форма).
                      В Четвъртък ще ходя до Харманли по задачи и много бих се радвал да се запозная с тебе и Митков. А между другото, адаш, ако ми препоръчаш някой хотел с климатик ще ти бъда много задължен. Поздрави!

                      Коментар


                      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                        Първоначално публикуван от mitac_xt600
                        А между другото, адаш, ако ми препоръчаш някой хотел с климатик ще ти бъда много задължен. Поздрави!
                        Там си е куриоз с хотелите. В една сграда се помещават три хотела, съответно в едно фоае - три рецепции и всеки рецепционист те дърпа към неговия хотел, голям смях пада
                        Иво Георгиев
                        Gworkshop

                        Коментар


                        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                          Това оня хотел там на центъра ли, там срещу оня якия супермаркет, забравих му името ? Аз само него знам между другото, сигурно защото само в центъра на Харманли съм ходил
                          Че то така по-лесно - отиваш във фоайето и обявяваш търг с явно наддаване - който ти даде по-ниска цена и по-добри условия те печели като клиент
                          Hristo Draganov
                          http://htftp.domainbg.com/HD/

                          И аз искам България чиста ! ! !

                          Коментар


                          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                            кво стана с харманлийското ендуро - умря нещо от март насам
                            направо си познал
                            ..кара се само от сътезание на състезание и то..не и всяко състезание.. ..мързел и служебни ангажименти мори народа ..и жегите май са само извинение ..макар че в момента наистина е НЕЕВЕРОЯТНА ЖЕГА
                            ..имам чуството че ще ми се стопят обувките от два дни на сам като ходя по пътя
                            ..тази сутрин ходих в 7 часа сутринта в гаража за да може що годе на поносими температури да си сменя гумите на мотора който е захвърлен от севлиево на сам там да хваща паяжини ...иначе след 10 сутринта до 10 вечерта ..е не възможно дори да отключиш вратата му..толкова е нагрята а вътре пък е като фурна

                            Коментар


                            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                              Ааа само се извинявате тука - айде някое ново репортажче и снимки Сега малко по-сериозно - когато ми е толкова зле обикновенно излизам малко преди изгрева... Работи за къси разходки, с подходяща поготовка разбира се.

                              Коментар


                              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                                ..има и още една причина за стопирането на екстримите напоследък...
                                -подпрял съм се тука на нея .. а да видим дали ще познаете какво е


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X