Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

    ..аа жоро си е Дейвид Найта на фотографията..в сравнение с него аз съм един жалък аматьор в тази област..просто исках да споделя тези кадри със вас

    Коментар


    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

      ..аа жоро си е Дейвид Найта на фотографията..в сравнение с него аз съм един жалък аматьор в тази област..просто исках да споделя тези кадри със вас

      Коментар


      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

        Здравейте..отдавна не съм влизал във форума..днес обаче..няма как

        ..искам от сега да честитя на всички членове на форума ..както и на всички т.нар "гости"..НОВАТА 2008 ма година...
        ..пожелавам ви всичко НАЙ НАААЙЙЙ добро много успехи и сбъднати мечти..и..да сме малко по добри -един към друг а и към себе си ..през новата година...и ...те така и те така..няма да досаждам с речи..искам и специално да се извиня и на всички ..които може би съм обидил или ..накърнил по някакъв начин през тази ...старата ..година..също специално и на -жоро и събин..които и търсих днес по телефона лично да им кажа ..но нещо ..ги е хванала липсата май ..та използвам форума ..и тях специално да поздравя и да им пожела я и на тях много успехи и много радост и през новата 2008 ма..много поздави и на екипа на нашето любимо списание...е как кое..оф роуд бг разбира се ...специални поздрави и за чинела и ..силната група около него.. разбира се и за ММ и силната група..макар че той..в момента пори пясъците на сахара...ама да е жив и здрав ..специално и за модераторите..то с една част от тях..ще празнуваме заедно ..тази вечер де..но както и да е ..за останалите модератори ...ПОООЗДРАВИ..с акзент на най най активния ..а и най млад сред тях..ивчето КХ ....да ни е жива и здрава и тя и...по лекинко с дръжката на газта чеее....така...няма да досаждам повече..поздрави на всички....тия дето ще се видим скоро..няма да ги поздравявам...те си се знаят..иво и митака от 2 строк ендуро тима..айде да ги кажа че да не се чудите ..айде вече наистина ДОВИЖДАНЕ НА ВСИЧКИ..ще се видим...ехеее..догодина ..

        Коментар


        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

          Мите, хубава вечер пожелавам на теб и специални поздрави на групата Хубав купон си спретнете! Желая ви всичко най-хубаво и много успехи през новия сезон!
          И трябва да влизаш по-честичко тук. Липсата ти се усеща сериозно
          DCRT®

          Коментар


          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

            Ей Митак е те това от тебе не го очаквах. Просълзих се да знаеш, толкова мило прозвуча, че ако бях жена щах да съм твоя за цял живот
            Митков много ама много благодаря за поздравите и пожеланията и аз искам да ти пожелая да си жив и здрав а останалото ще си го напазаруваш от денис кирк
            И да знаеш, че искаме да организираш едно януарско преходче там из Ню мексико, че не се издържа вече.
            И МИТАК без тебе форума не е същия да знаеш и никакви отсъствия през следващата година или ако те няма то искаме снимки да видиме дали си е заслужавала отсъствието ти
            Аиде и аз се отплеснах ама нали е заради Митков готов съм на всичко поздарви и на всички.

            Коментар


            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

              Честита новата 2008 и от мен !!!!!
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                Честита и от мен! Живи, здрави, прави и........кални да сте догодина Сърцето да е щедро да раздава газ, а главата мъдра и да внимава
                Аз си пожелавам да се видим някога през новата година.

                Поздрави,

                Дидо
                No bike - no fun!

                Коментар


                • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                  Митак и аз благодаря за пожеланията ! (на 31-ви си забравих телефона на зарядното вкъщи)
                  Данчо като прочете посланието ти и се разплака, че едвам го успокоих с две 18 годишни фенки с задни части, каквито обичаш ти !
                  Щастлива да бъде новата 2008-ма и за теб и за всички около теб !
                  Обещавам нищо лошо повече да не казвам за двутактовите мотори през новата година !

                  Надявам се и аз да ти остава повече време за форума през 2008-ма между ремонтите на цвайката !

                  Успешна Нова Година на всички !!!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Ами и аз да се включа с пожелания за здраве и късмет. Другото само ще си дойде. Нека през новата година да сме малко по-добри един към друг, да оставим всички дразги в старата година.
                    !!!ЗА МНОГО ГОДИНИ НА ВСИЧКИ!!!
                    Иво Георгиев
                    Gworkshop

                    Коментар


                    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                      ЗА МНОГО ГОДИНИ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ С 2Т !!!
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                        ..здравейте..напоследък все не остава време за влизане във форума.. ..но все пак искам само под секрет да ви кажа че... ..шшшшт да не ни чуят

                        ..та от 2-3 седмици на територията ни се провеждат свръх секретни тренировки на женския ни национален отбор по мотокрос ...

                        ..главен треньор е димитър борисов добре познатият ви /шмида/ ..шампион по ендуро и бивш мотокрос състезател..помощтник треньори--моя милост и помощтник на помощтника-димитър от форума ..
                        ..спонсори ...ресторант приказките и компютрите делл ..и още няколко..секретни..
                        ..снимки има чат пат но също за сега са СВРЪХ ...секретни ..шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшштттттттт

                        Коментар


                        • До: Харманли Екстрийм Ендуро


                          Може ли да разсекретя част от тях
                          DCRT®

                          Коментар


                          • До: Харманли Екстрийм Ендуро


                            Може ли да разсекретя част от тях
                            ...може..само малка част от тия...там поо малко секретните

                            Коментар


                            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                              Айде ще разсекретя малко снимки
                              От 3 седмици нанасам под зоркото ръководство на тренера Митко - Шмида упорито тренирам на трасенцето край Харманли. Заедно с мастър Димитър и баш майстор Митков Последния път от София успях да придумам и най-тежкия от групата Митко Митков ММ да дойде. До тук само Митковци и една ламя на име Ива В неделя този уикенд се донесоха от далечно Хасково още един брой Митко и един брой адаш - Иво (Husaberg) Общо 5 Митковци. И познайте кой остана да кара на снега него ден. Сега ще кажете "Митко ще да е. Верятността е 71.42857 %" Е, не е Митко. Второти Ви предположение ще е "Ми Иво ще да е тогава. Щом е влачил мотор чак от Хасково се е врътнал една обиколка на трасето" Не, и Иво не е.
                              "Е добре де, КОЙ?!?"
                              Е как кой ... единствения мъж в групата




                              "С тия розови цайси само некоя Ламя ще да е "

                              Анджък де. Ламята беше. От силната група от 7 човека (3-ма от които си влачеха мотора с ремаркета от някъдеси) само тя остана да кара. А Шмида заяви " докът не са заваляли тухли четворки ЩЕ се кара" И аз ко да прая - карам Тренера щом е рекъл, или ще се мре или ще се кара А останалите отидоха да тренират в лоби бара в Приказките После казаха, че много яко каране са направили и много са били задобрели



                              Тук си разоравах линията. Иначе под снега камъни и нищо се не види. Иначе държеше много яко





                              Предния ден също беше кучи студ и духаше, но групичката беше по-многобройна и си спретнахме страхотно каране
                              В момента се учиме на стойки, на скоци, на минаване през коловози, осморки и пр. Има още мноооого ама мноооого какво да се желае, но мастър Митков регистрира там некви проценти напредък...

                              Предишните седмици времето беше страхотно за каране
                              Даже Митака доведе наследниците



                              Имахме си и публика



                              DCRT®

                              Коментар


                              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                                В момента се учиме на стойки, на скоци, на минаване през коловози, осморки и пр. Има още мноооого ама мноооого какво да се желае, но мастър Митков регистрира там некви проценти напредък...
                                ..не мастър а ..магистър фармацевт митков ..
                                ..да има регистриран напредък..евла ..първия ден шмида като я видя ива как кара вика...МАААЛИИЙЙЙ ..НОООО зле

                                ..за това почнахме от...А и Б

                                сега обаче ..напредъка бих казал е..120% спрямо първият ден ..почна вече и "почти"... да не пада ива/първият път като дойде за един ден падна....N на брой пъти и удари кво ли не ..но шмида..не я и остави и да си помисли за охкане или оплакване..импровизирания му мед преглед завършваше за секунди с заключението ..хич нищо ти няма / ..хем трасето се влоши спрямо началото ..взехме да го нарязваме с коловози че..такова каране по тва трасе не е имало от....7-8 години сигурно..да се събереме толкоз хора и да караме..покрай тия ивините тренировки взехме и ние да се събираме там да караме ..голям кеф
                                ..мислехме и барбекю да правим в неделя но времето сутринта ни изненада лошо..следобед се оправи..но...вече бяхме заседнали в лоби бара на приказките и....така де .. ..само ..тихо да не чуе шмида чееее ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X