Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Харманли Екстрийм Ендуро

    Първоначално публикуван от mitaka81
    Аз може и да не мога да ги минавам тия пътеки,но със сигурност щях да помогна за бирата в ловен дом ,Търсава,.
    Бирата беше вечерта в центъра на Елин Пелин след края на карането а на хижата пихме по литър и половина вода на екс беше много прах което си личи и по очертаните очила на лицето ми

    Коментар


    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

      .. преди месец и нещо..имахме гости специалени в харманли и направихме няколко "интересни" кадри...разрешение за публикуването им получихме обаче..едва вчера
      ..ето вижте ..някои хора как се спасяват от жегите по пътеките край харманли





      Последно редактирано от mitkov; 18-08-09, 12:38.

      Коментар


      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

        Пак имате късмет, че сте получили разрешение
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

          .....е разрешение ..малко силно казано..
          ..по скоро..някакво ..нечленоразделно ъхъъмммм...муууу...
          ...което аз си преведох като -ОК ....


          Коментар


          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

            Еми то този Харманли екстрийм става изключително екстримен при температури над 40 градуса То се не живее направо, пък камо ли да се кара Сили не ми останаха да дишам ... Как живеете при тия температури не знам.
            На тая пътека съм и се мераклисала да я мина пак, ама нанагоре Но нека това да стане...зимата

            Трябваше да поснимаме малко и от Хасковското трасе дето го минавахме след състезанието. При 10-тина градуса по-ниски температури ми се стори значително по-леко Въпреки, че минавах това за експертите


            ПС: Митенце, още малко така продължавай и така ще те измодераторствам, че няма да знаеш от де ти е дошло
            DCRT®

            Коментар


            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

              -шегите настрана..тия дни от харманли ще стартира проявата..
              "2 строке ендуро адвенчър"... за сега обаче..само толкова мога да ви кажа

              Коментар


              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                Да не си посмял да казваш друго, че някой току виж е направил саботаж на предприетото начинание
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                  ..да..както обичам да казвам...нещата са сигурни на 50 % за в момента


                  тъй че..
                  ..да не спамим повече днешното..."гърдесто " обновление по темата по горе

                  Коментар


                  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Димитре, развратник такъв !
                    Възпитаните хора по сутиен, а нашия направо по цици.
                    Я се засрами ! Така излагаш "Crazy job".

                    На Митков пък ръката му се разтреперела, та чак размазал снимката!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                      На Митков пък ръката му се разтреперела, та чак размазал снимката!
                      ...ейй тоз Жоро бре
                      ..пак я е насосал..
                      ..снимките са правени със телефон ...малко да мръднеш и леко се размазват
                      ..както и да е..

                      ПО важното е че този уикенД наистина се проведе проявата стартираща от Харманли -"2 строк ендуро адвенчър"..и верно си бе приключение....340 км за един ден ..САМО С 2 ТАКТОВИ МОТОРИ..... ....яко оффроуд..и ориентиране..по звездите..и чат пат ГПС ...няма такъв кеф за само по около 100тина лева похарчени на човек от групата за двата дни../..е..без да броим..коктейлите и колите на финала на плажа в приморско /.. ..мноо се накефихме...повече снимки и инфо от трипа ..СКОРО..
                      Последно редактирано от mitkov; 18-08-09, 12:41.

                      Коментар


                      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                        Ето как изглеждаше пътя по който премина 2 stroke adventure до морето.Ако искате да прекарате весело и да разберете що е да се ориентирате по зведите ,може да опитате.Ще ви е много весело .GPSa на няколко пъти се изключва това може да се види и по самия трак.
                        Димитър Пенев

                        Коментар


                        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                          Бих добавил голяяям кеф беше този уикенд. Много смях, много комични ситуации + една много комична катастрофа, но преди всичко бе както го бяхме замислили - 2 Storke Enduro Adventure. Сега стягаме същият отбор за .................. , много приятна и любима дестинация.
                          Иво Георгиев
                          Gworkshop

                          Коментар


                          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                            ...м даа ..е гати трака сме оставили

                            ..от начало замисляхме похода да е просто каране по трак..оказа се обаче че..трак в гпс а ни...няма ..по някаква причина..за това пък адвенчър елемента скочи със 100 пункта ..търсихме си сами пътя..и имаше големи майтапи..някой ако иска да изкара весело..наистина е добра идея да ни пробва трака ...кара се..или на 1 ва..или на 6 та..през повечето време ..пътища...в голяма част от трака...няма ..та дори и черни..

                            Коментар


                            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                              Ами нямахте трак защото има макс.500 точки за сейвнат трак.Като не сте го нацепили ГПС-а сам ги е отрязал.Освен това мисля че трябва да ме черпите все пак
                              Добре че помня като слон там откъдето съм минавал!
                              offroad фен
                              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                              Коментар


                              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                                .....мани че нямахме трак..ами нямахме и офф роуд картата на съби ...но пък така може би стана по добре..сами си търсехме пътя и верно си стана приключение ..както го и бяхме замислили ..а не просто поредното каране..

                                ..на гълъбин..му благодариме..ама ..малко ни и пообърка..накрая..та взехме да замръкваме в гората ..и без бензин.../много позната история /......за това и накрая..по презумцията-сейфти фърст...хванахме някакъв асвалт ..е..малко силно казано асвалт де..по точно бивш асвалтов път ..
                                ..такмо понамалих снимки че да могат да се качват ..ако ми остане време днеска...може и да ги кача

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X