Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2 STROKE ENDURO ADVENTURE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

    Да ви продам моя ГАС ГАС тои си има всичко необходимо и амортисьорите са скоро направени за около 80 кг.,в Смоков ще ви дам да пробвате как са направени самите а и мисля едни други работи да и сложа да видим как ще и се отрази.На Ерзберг ще има доста от тях
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #77
      До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

      ..ехс 250 08 квото е на кокера май си има и прелоад наистина ..ехс 200 май само няма за тва краси не си го видял на твоя ехс..хс200американският обаче има ..както и лоу спийд регулатор на задния шок
      ..между другото както е казал пепи -наистина гас гас а го дават че бил по стабилен от ктм а при това е и с 6 скорости ..на външен вид..верно изглежда по..обикновен от ктм а а и няма дилър у нас.. ..трябва да му сложат черни джанти и къдрави дискове..и малко още туй онуй..и ще вземат да ги взимат и любителите на хубавия дизайн ..аа и резервоара им е прозрачен сега се сетих и можеш да видиш във всеки момент колко още ти остава

      Коментар


      • #78
        До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

        Митков аз знам че няма, нали и аз това казвам че има на ХС версиите. Аз пък общо взето съм доволен от окачването на КТМ. Даже точно това което казва Жоро за проблем на Кокера при мен пък е супер. Точно в дребен камънак и неравности предницата ми е перфектния вариант, даже и при спускания на скорост и то в доста едри камъни се държи страхотно
        . Единствено не ми харесва това че когато карам на скорост и ударя камък но не през центъра а странично, мотора ми някак си отскача и тръгва на майната си, вместу да поеме удара. Умекотих я малко и проблема поизчезна но пак се усеща, явно при много резки удари не реагира много добре, но като цяло 100 пъти бих предпочел това окачване за ендуро от което и да било кросово. На мотокрос трасе също много добре стъпва мотора и то с настройките които карам за ендуро, може да е една идея по-твърд но и това няма да е проблем ако му завъртя компресията.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #79
          До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

          За КТМ аз оттдавна зех решение имах 2 и не ми харесаха особенно,а мога да ви кажа че и този ПДС които го има КТМ отзад не става.Краси тъова е и проблема на КТМ че не е чувствителен.И ако видиш оште преди време писах за нервната предница на КТМ ,моя например мога да го пусна без ръце по черен път и няма проблеми ,а КТМ играе много отпред.Прочетете в саита www.Nanirasing.com ili es там Хуан Рома много добре обяснява за КТМ а ако искате за около 4000 евро повече има специална гама които те продават подготвена с много доработки по амортиссюрите и някои дреболии по мотора.За това и аз се насочих към ГАС ГАС ,много съм доволен от окачването и от мотора.Митков е прав че дизаина е малко особен ,но въпреки всичко ми харесва пова повече от КТМ 2008.Поздрави
          Последно редактирано от iva_kx; 18-03-08, 15:17.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #80
            До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

            ..2 тактовите тва 2 тактовите онова ама на хисаря в първите 5 оверал има 3 двутактови мотора ..2 броя ехс 200 и един ехс250

            ..те всъщтност..горе долу и толкова общо бяха двутактовите де..ако не броим още няколко в хоби класата

            Коментар


            • #81
              До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

              Така е, но като гледам са ги карали баш майсторите....

              Коментар


              • #82
                До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
                Така е, но като гледам са ги карали баш майсторите....
                +1...Взе ми думите. Кат се понаучим на 450 ЕХС, ще подкараме и 200ЕХС...друг път.
                Mitsubishi L200 DobbleCab

                KTM XC 450 RW 2009
                KTM 350 SX 2011

                Коментар


                • #83
                  До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                  Абе то хубаво, и аз съм фен на 2Т ама ей са днеска ходихме по баирите с един приятел той беше с CRF 250 4T ~40hp, аз съм с Aprilia RX 125, 2T, 36hp, демек почти еднакви мощностти. Е хубаво по черни пътища, полянки и тн си вървиме заедно но кат се заврехме в една стръмна гора с листа и после стърмно пак в гора кално, той пича си перка нагоре аз изтърва ли оборотите , а и да не ги изтърва на места пили гуми и до там, духам го яко. Чак бърнаут напраих, замириса на гума ама само до там. Просто той при ниски има много повече магарета, а аз при ниските гасна при високите кат ми дойде мощноста 8000 оборота, ми е толкова брутален въртящия момент че пили яко и е мн трудно да го зацепиш по такъв тип терен. 2Т-то за ендуро от тоя тип не го бива. Виж по полянки, черни пътища, писта си номер 1, но за ендуро... Пък и днеска малко вода метнах, което ме подсеща да допълня утре. Верно тва точно с този мотор ми е първото излизане на черно, но от сега виждам какви ще са трудностите.
                  [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                  Коментар


                  • #84
                    До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                    Първоначално публикуван от SIRIUS Преглед на мнение
                    Абе то хубаво, и аз съм фен на 2Т ама ей са днеска ходихме по баирите с един приятел той беше с CRF 250 4T ~40hp, аз съм с Aprilia RX 125, 2T, 36hp, демек почти еднакви мощностти. Е хубаво по черни пътища, полянки и тн си вървиме заедно но кат се заврехме в една стръмна гора с листа и после стърмно пак в гора кално, той пича си перка нагоре аз изтърва ли оборотите , а и да не ги изтърва на места пили гуми и до там, духам го яко. Чак бърнаут напраих, замириса на гума ама само до там. Просто той при ниски има много повече магарета, а аз при ниските гасна при високите кат ми дойде мощноста 8000 оборота, ми е толкова брутален въртящия момент че пили яко и е мн трудно да го зацепиш по такъв тип терен. 2Т-то за ендуро от тоя тип не го бива. Виж по полянки, черни пътища, писта си номер 1, но за ендуро... Пък и днеска малко вода метнах, което ме подсеща да допълня утре. Верно тва точно с този мотор ми е първото излизане на черно, но от сега виждам какви ще са трудностите.
                    Хе хе, не ме разсмивай, като знам какви никакви ниски има точно crf250 а и как лесно гасне, там с ктм ще мина а той ще се е окопал с тоя крос.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #85
                      До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                      Е все пак не е уточнил за Х или Р става въпрос Х-а знаеш ли каква е благинка да го караш Освен това май РХ 125 не е от най-сполучливите ендура които познавам... Всъшност от клас 125 май само КТМ правят читави ендура... бе въобще двутактово ендуро освен КТМ май няма. Евентуално КДХ-а, подготвен като Митковия (Ивовия)...
                      DCRT®

                      Коментар


                      • #86
                        До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                        ..2 тактовите тва 2 тактовите онова ама на хисаря в първите 5 оверал има 3 двутактови мотора ..2 броя ехс 200 и един ехс250

                        ..те всъщтност..горе долу и толкова общо бяха двутактовите де..ако не броим още няколко в хоби класата
                        Да, ама в неделя яките "кочове" - 525 изкараха по лесно в екстремните условия ! (Пламен, Жасмин, Данчо, Янчо)
                        През цялото време нашите на Тара са му помагали !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #87
                          До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Да, ама в неделя яките "кочове" - 525 изкараха по лесно в екстремните условия ! (Пламен, Жасмин, Данчо, Янчо)
                          През цялото време нашите на Тара са му помагали !
                          Знаех си.....

                          Коментар


                          • #88
                            До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                            Те наистина ги карат майстори, ама дали тези майстори не са направили избор на мотор, позовавайки се от опита си.

                            Коментар


                            • #89
                              До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                              За 125 моторите има много повече от КТМ стига само за тези КТМ че вече става малоко банално ,това че хората ги карат не означава че са наи добрите.Има и не че имам ГАС ГАС но тя е една от марките които прави сериозна конкуренция на КТМ ами Хускварна ,ами ТМ ами Японците.Разликата е в това че в БГ като сте лапнали КТМ та КТМ пробваите и други нещта не само това .А за 525 тов аса мотори за много ама много големи хора които имат страшна физическа подготовка.Не стават да си висок 1,60 да тежиш 60 кг и да искаш да имаш 525.Мое лично мнение че един ден когато вече ни задължат да караме 4т идеала ше бъде 250 ито с червени крила.Колкото и да се чупят ще се научим да си ги правим и това е.Карал съм и наи новия КТМ 250 4т двигатела е много добре ,но другото е гола вода.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • #90
                                До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

                                Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                                .....Мое лично мнение че един ден когато вече ни задължат да караме 4т идеала ше бъде 250 и то с червени крила. Колкото и да се чупят ще се научим да си ги правим и това е.......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X